KDYŽ TRAKTOR, TAK I S NAKLADAČEM

Akční ceny na traktory s čelním nakladačem běží až do 24.12.2017!

Ondřej Adamčík, AGRI CS a.s , 6. 12. 2017

Využijte potenciál svého traktoru CASE IH. Pořiďte si jej s originálním čelním nakladačem! Již od 899 999 Kč*.

Samostatné pořízení traktoru představuje nemalou investici a mnohdy se může stát, že traktor není během celého roku využit naplno. Existuje velmi jednoduchý způsob, jak získat ze svého traktoru maximum a zvýšit jeho celoroční využití. Traktor pouze stačí vybavit čelním nakladačem. Čelní nakladač představuje znatelnou úsporu oproti pořízení manipulátoru a skvěle se hodí pro všechny manipulační práce kolem farmy, plnění secích strojů nebo stohování balíků.

Značka CASE IH je schopna dodat čelní nakladač na všechny své modelové řady kolových traktorů, od malých modelů Quantum až po traktory Optum CVX. Nabídka čelních nakladačů zahrnuje dvě modelové řady – jednodušší provedení nese označení LRA a nakladače pro profesionální využití jsou označovány jako LRZ.

Čelní nakladače značky CASE IH představují osvědčený koncept, který je kombinací síly, pevnosti, výkonnosti a prověřené konstrukce. Pro výrobu těchto nakladačů jsou použity ty nejlepší materiály tak, aby byla zaručena jejich dlouholetá životnost a odolnost vůči nárazům.

NAKLADAČE ŘADY LRA. JEDNODUCHOST ZA PŘÍZNIVOU CENU

Čelní nakladače LRA představují vstupní úroveň do segmentu nakladačů Case IH. Nakladače této řady jsou vhodné zejména pro traktory Farmall A a Farmall C. Svými vlastnostmi představují jednodušší, mechanické provedení za atraktivní cenu. Ve výbavě těchto nakladačů nechybí mechanický paralelogram, odpružení ramen nebo rychlospojka MultiQuick.

Oblíbeným modelem u českých zemědělců je LRZ 95. Tento model je vhodný pro všechny traktory s výkonem od 70 koní. Maximální zvedací výška činí 3530 mm a nosnost nakladače je úctyhodných 2060 kg.

PROFESIONÁLNÍ ŘADA NAKLADAČŮ LRZ

Modelová řada nakladačů LRZ je konstruována pro každodenní využívání a náročné pracovní nasazení. Nakladače LRZ disponují inteligentními technickým prvky, které obsluze zaručují vysokou výkonnost a jednoduché ovládání.

Nakladače LRZ jsou ve standardu vybaveny integrovaným pararelogramem, který při zvedání neustále udržuje připojené nářadí (kleště na balíky, paletizační vidle, lopata) rovnoběžné s terénem. Systém rychlého připojení Fast Attach umožnuje rychlé připojení pracovního adaptéru bez použití jakéhokoli nářadí. Jednoduchost připojení bez umazání rukou představuje rychlospojka MultiQuick. Díky jedinému bodu připojení je zaručeno rychlé, snadné a čisté připojení hydrauliky k traktoru. Prvotřídní jízdní komfort a stabilita traktoru i při práci s čelním nakladačem je dána unikátním řešením ventilu tlumiče kmitů, který je integrován v příčné výztuze ramen nakladače.

Výbornou volbou, například pro nové traktory Luxxum, je model LRZ 100. Nosnost tohoto nakladače představuje neuvěřitelných 2540 kg a materiál je možné přeložit až do výšky 3530 milimetrů. Pro obě modelové řady nakladačů CASE IH je typické jednoduché ovládání prostřednictvím joysticku, který je umístěný v kabině traktoru a perfektně padne do ruky. Promyšlená konstrukce nakladače zaručuje dokonalou viditelnost na připojené nářadí i za špatných světelných podmínek nebo při práci v noci. V případě nutné opravy nebo údržby je zaručen snadný přístup ke všem místům. Veškeré hydraulické hadice jsou integrovány na spodní části ramen nakladače a překryty ochranným krytem.jsou o to více využity při práci s čelním nakladačem a zajišťují tak výbornou manévrovatelnost na malém prostoru.

KDYŽ AKCE, TAK POŘÁDNÁ

Právě nyní máte jedinečnou možnost získat nový traktor Case IH ve výkonnostním rozmezí 50 až 120 koní s čelním nakladačem za zvýhodněnou cenu. V rámci speciální podzimní akce jsou připraveny cenově zvýhodněné modely traktorů Farmall A, Farmall C a Luxxum v limitovaném množství. Právě zmiňovaný Farmall C je ideální volbou pro obměnu strojového parku za velmi oblíbené traktory JX a JXU.

K těmto modelovým řadám si můžete za atraktivní cenu vybrat jeden ze dvou typů popisovaných čelních nakladačů CASE IH. Informujte se o této časově limitované nabídce ještě dnes u svého autorizovaného. Zde najdete kontakt na jednotlivá autorizovaná dealerská střediska CASE IH.

*cena na originální nakladač platí pouze při dodávce nakladače s novým traktorem CASE IH uvedených modelových řad. Nabízená cena traktoru 899.990 Kč se vztahuje na model Farmall 85A Basic. Nabídka platí do 24.12. 2017 nebo vyprodání zásob. 

Další články

MLÁTIČKY, ZA KTERÉ MLUVÍ UŽIVATELÉ.

15. 1. 2018

Zvažujete nákup nové sklízecí mlátičky? Podívejte se na reference našich...

DO NOVÉHO PODNIKÁNÍ S NOVÝM TRAKTOREM

9. 1. 2018

OPTUM CVX pracuje k vysoké spokojenosti ve službách Michala Horáka.

VTIPNÉ PŘÍBĚHY ČESKÉHO SEDLÁKA FRANTIŠKA - III. DÍL

9. 1. 2018

Díky MacDonu si na pivo můžete vyrazit dříve než ostatní. A to se vyplatí!

DĚKUJEME VÁM ZA ROK 2017

22. 12. 2017

Projděte si společně s námi příběh roku 2017.

PŘICHÁZÍ NOVÁ GENERACE. PUMA X

10. 12. 2017

Modelová řada PUMA se rozrůstá o jednoduché modely s označením X.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.