PÁSOVÉ LIŠTY

Značka MacDon si nese titul průkopníka v pásových adaptérech již více jak 25 let. Díky svojí vlastnosti naslouchat, co farmáři potřebují, a zamýšlet se nad tím, co by jim usnadnilo sklizeň, vyvinul a představil výrobce první pásový adaptér v roce 1989. Díky svým inovacích a speciálním technologiím je MacDon světovou jedničkou a poprávu také označován sklizňovým specialistou.


MACDON VYNIKÁ MEZI OSTATNÍMI

PLYNULÝ, KONZISTENTNÍ

Díky takovým vlastnostem jako je neexistence mrtvého trojúhleníku u lišt MacDon, zajištění pohybu plodin speciálními pásy klasem k mlátičce a řízenou dráhou prstů přináneče bude vaše sklizeň plynulá a každý hektar sklizeň efektivně!

Více informací

KOPÍRACE POVRHU

Díky speciálně navrženému adaptéru CA25 se lišta MacDon dokáže nejenom přizpůsobit jakémukoliv výrobci sklízecích mlátiček, ale zároveň je klíčem k výborné kopíraci povrchu. Zároveň lišty FD75 nabízí patentovanou flexibilní konstrukci, čímž je lišta rozdělena do třech separátních částí s děleným přiháněčem až do záběru 13,7m.

Více informací

SKVĚLÝ VÝKON V ŘEPCE

Pásové lišty nejsou určeny pouze pro obilniny, skvělé výsledky mají také při sklizni řepky. Během pěti minut vyměníte boční děliče lišty a můžete vyjet.

Více informací


PROHLÉDNĚTE SI VIDEA

Video o flexibilní konstrukci lišty                                Záběry ze sklizně u zákazníků

         

(kliknutím na logo YOUTUBE se vám přehraje video ve větší velikosti)


DVA TYPY PÁSOVÝCH LIŠT

Na výběr máte pásové lišty buď v pevném provedení, nebo ve flexibilní patentované konstrukci.Oba dva typy se vyznačují mechanickým systémem kopírování povrchu pomocí vinutých pružin.

 

MacDon FD75 FlexDraper - flexibilní pásová lišta

MacDon FD75 FlexDraper - flexibilní pásová lišta

MacDon FD75 FlexDraper® je naší nejnovější inovací patentované technologie FlexDraper®. Poskytuje plynulé a konzistentní vkládání až do záběru 13,7m, což značně zvyšuje produktivitu sklízecí mlátičky. Tyto lišty jsou vhodné pro velké záběry a farmáře pěstující nízkoplodící plodiny.

MacDon D65 - pevná pásová lišta

MacDon D65 - pevná pásová lišta

Modelová řada D65 představuje pevnou pásovou lištu, které vyniká mimo jiné výbornou kopírací povrchu. Je dobrou volbou pro ty, kteří vyžadují záběr do 9,1m a sklízí standardní plodiny jako obiloviny a řepku olejku.

 


FLEXIBILNÍ PÁSOVÉ LIŠTY FD75

Více informací o flexibilních lištách najdete ZDE.


PEVNÉ PÁSOVÉ LIŠTY D65

Více informací o pevných pásových lištách najdete ZDE.


PROSPEKT KE STAŽENÍ

Prospekt v českém jazyce si můžete stáhnout ZDE.


REFERENCE

"Díky lištám MacDon dosahujeme větších výkonů a kvalitnější práce i v těch nejtěžších sklizňových podmínkách.

Lukáš Král, Vlkančice.
Majitel lišty MacDon FD75.

 

"S lištou MacDon D65 nemáme problém vysekat polehlé porosty".

Rostislav Jones, Sobotovice.
Majitel lišty MacDon D65.


Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.