VTIPNÉ PŘÍBĚHY ČESKÉHO SEDLÁKA FRANTIŠKA - II. DÍL

Žena farmáře Františka pokračuje v poznávání předností pásových lišt MacDon.

Ing. Zuzana Plešingerová, AGRI CS a.s , 9. 12. 2017

Pásová lišta MacDon. Zvládne všechny extrémy!

Každý den čelíme na poli a farmě výzvám a komplikacím. Doba sklizně se zkracuje, rozmýšlíme, zda pásovou nebo konvenční lištu, potýkáme se se ztrátami zrna, které zůstanou na poli. Jak si s tím poradí náš farmář František, nám představí jeho jednotlivé příběhy při letošní sklizni.

V minulém díle žena farmáře Františka hledala vhodné místo na opalování. Takové místo našla právě na poli, kde sekla lišta MacDon.


Příběh II. - bezproblémová kopírace terénu:

Farmář František musí své ženě dlouze vysvětlovat, že se opravdu nenechal zmást obchodníky, kteří by mu prodali zlomenou lištu. Nakonec i jeho žena pochopí, proč je MacDon rozdělen na části. V hlavní roli pásové lišty MacDon….


Víte, že pásové lišty MacDon dovolují vychýlení každého ramene až o 245 mm?

Mnohokrát napodobován, ale nikdy ne zcela. MacDon FlexDraper® je třídílný flexibilní adaptér s děleným přiháněčem. Tento adaptér včetně přiháněče umožňuje dokonalé kopírování povrchu. V každém okamžiku je tak přiháněč rovnoběžný s žací kosou. Tato unikátní třídílná technologie dovoluje vychýlení každého ramene s žací kosou o 245mm. V kombinaci s bočním náklonem a 178 mm vertikálním zdvihem poskytuje MacDon dokonalé kopírování povrchu až do záběru 13,7m.

Dokonalá kopírace pásové lišty MacDon je umožněna díky speciálně navrženému adaptéru CA25, který lze osadit na jakoukoliv značku sklízecí mlátičky. Dvě sady vinutých pružin nadlehčují lištu z 90 až 97 % (v závislosti na nastavení pružin) její váhy, což umožňuje lištám MacDon dokonalé vykopírování nerovného terénu.

Prohlédněte si video lišty MacDon FD při práci v podniku Oseva Agri Chrudim, a.s. Chcete se dozvědět více? Kontaktujte svého autorizovaného prodejce MacDon nebo navštivte Facebook MacDon, kde Vám přinášíme aktuální informace ze světa značky MacDon!

Další články

HLEDÁME ŘIDIČE PRO DEMO TÝM!

21. 3. 2018

Chceš zažít super léto? Poznej krásu léta se stroji značky CASE IH.

UMĚNÍ PÉČE O PŮDU

19. 3. 2018

Na českém trhu uvádíme novou značku strojů pro zpracování půdy a setí.

HLASUJTE PRO NOVÝ MAXXUM V SOUTĚŽI TRAKTOR ROKU 2018

15. 3. 2018

NOVÝ MAXXUM bojuje o titul Traktor roku ČR 2018!

NOVÉ OBRATNÉ MODELY FARMALL A

14. 3. 2018

Tři nové modely s výkonem od 55 do 75 koní v novém designu.

TRAKTORY STEYR V ZEMĚDĚLSKÉM DRUŽSTVU PLUHŮV ŽĎÁR

6. 3. 2018

V Pluhově Žďáru pracují traktory STEYR na poli, tak také i ve stáji.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.