VTIPNÉ PŘÍBĚHY ČESKÉHO SEDLÁKA FRANTIŠKA - II. DÍL

Žena farmáře Františka pokračuje v poznávání předností pásových lišt MacDon.

Ing. Zuzana Plešingerová, AGRI CS a.s , 9. 12. 2017

Pásová lišta MacDon. Zvládne všechny extrémy!

Každý den čelíme na poli a farmě výzvám a komplikacím. Doba sklizně se zkracuje, rozmýšlíme, zda pásovou nebo konvenční lištu, potýkáme se se ztrátami zrna, které zůstanou na poli. Jak si s tím poradí náš farmář František, nám představí jeho jednotlivé příběhy při letošní sklizni.

V minulém díle žena farmáře Františka hledala vhodné místo na opalování. Takové místo našla právě na poli, kde sekla lišta MacDon.


Příběh II. - bezproblémová kopírace terénu:

Farmář František musí své ženě dlouze vysvětlovat, že se opravdu nenechal zmást obchodníky, kteří by mu prodali zlomenou lištu. Nakonec i jeho žena pochopí, proč je MacDon rozdělen na části. V hlavní roli pásové lišty MacDon….


Víte, že pásové lišty MacDon dovolují vychýlení každého ramene až o 245 mm?

Mnohokrát napodobován, ale nikdy ne zcela. MacDon FlexDraper® je třídílný flexibilní adaptér s děleným přiháněčem. Tento adaptér včetně přiháněče umožňuje dokonalé kopírování povrchu. V každém okamžiku je tak přiháněč rovnoběžný s žací kosou. Tato unikátní třídílná technologie dovoluje vychýlení každého ramene s žací kosou o 245mm. V kombinaci s bočním náklonem a 178 mm vertikálním zdvihem poskytuje MacDon dokonalé kopírování povrchu až do záběru 13,7m.

Dokonalá kopírace pásové lišty MacDon je umožněna díky speciálně navrženému adaptéru CA25, který lze osadit na jakoukoliv značku sklízecí mlátičky. Dvě sady vinutých pružin nadlehčují lištu z 90 až 97 % (v závislosti na nastavení pružin) její váhy, což umožňuje lištám MacDon dokonalé vykopírování nerovného terénu.

Prohlédněte si video lišty MacDon FD při práci v podniku Oseva Agri Chrudim, a.s. Chcete se dozvědět více? Kontaktujte svého autorizovaného prodejce MacDon nebo navštivte Facebook MacDon, kde Vám přinášíme aktuální informace ze světa značky MacDon!

Další články

MLÁTIČKY, ZA KTERÉ MLUVÍ UŽIVATELÉ.

15. 1. 2018

Zvažujete nákup nové sklízecí mlátičky? Podívejte se na reference našich...

DO NOVÉHO PODNIKÁNÍ S NOVÝM TRAKTOREM

9. 1. 2018

OPTUM CVX pracuje k vysoké spokojenosti ve službách Michala Horáka.

VTIPNÉ PŘÍBĚHY ČESKÉHO SEDLÁKA FRANTIŠKA - III. DÍL

9. 1. 2018

Díky MacDonu si na pivo můžete vyrazit dříve než ostatní. A to se vyplatí!

DĚKUJEME VÁM ZA ROK 2017

22. 12. 2017

Projděte si společně s námi příběh roku 2017.

PŘICHÁZÍ NOVÁ GENERACE. PUMA X

10. 12. 2017

Modelová řada PUMA se rozrůstá o jednoduché modely s označením X.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.