VTIPNÉ PŘÍBĚHY ČESKÉHO SEDLÁKA FRANTIŠKA - IV. DÍL

MacDon zvládne v pohodě sekat i řepku. Dokonce stihnete i něco víc!

Ing. Zuzana Plešingerová, AGRI CS a.s , 30. 1. 2018

Pásová lišta MacDon. Zvládne všechny extrémy!

Každý den čelíme na poli a farmě výzvám a komplikacím. Doba sklizně se zkracuje, rozmýšlíme, zda pásovou nebo konvenční lištu, potýkáme se se ztrátami zrna, které zůstanou na poli. Jak si s tím poradí náš farmář František, nám představí jeho jednotlivé příběhy při letošní sklizni.

minulém díle farmář František poznával, jak žravá je lišta MacDon a jakou vyniká obrovskou hltností. V dnešním díle se podíváme, jak se MacDonu daří v porostech řepky.


Příběh IV. - nebojí se ani řepky:

Sami víte, jak to v zemědělství chodí – ráno sklízíte pšenici a odpoledne je potřeba vyrazit na řepku. MacDon vyniká ve sklizni každé plodiny. Přestavba lišty MacDon na řepku je velmi jednoduchá, úprava lišty nezabere ani půl hodiny, tak máte čas i na... V hlavní roli pásové lišty MacDon….


Víte, že pásové lišty MacDon mají minimální ztráty zrna a bez problému zvládnou sklízet také řepku?

Jemné uchopení a vkládání plodiny minimalizuje ztráty zrna, což vede k maximalizaci zisku a to zejména při sklizni plodin s malými zrny nebo když jsou plodiny suché a křehké. Pokročilé technologie zabezpečují těsnění mezi pásy, čelní částí středového pásu a jeho dna, což umožnuje přenést více zrna do sklízecí mlátičky,

Co je předností pásových lišt MacDon při sklizni řepky? Hydraulické boční děliče dovolují rychlý pohyb plodinou beze ztrát zrna. Kombinace horních pomocných šneků a výkonného přihaněče pomáhá zajistit hladký a konzistentní tok objemné plodiny.

Prohlédněte si video lišty MacDon FD při práci u soukromého zemědělce Martina Kindla. Chcete se dozvědět více? Kontaktujte svého autorizovaného prodejce MacDon nebo navštivte Facebook MacDon, kde Vám přinášíme aktuální informace ze světa značky MacDon!

Další články

MAXXUM DOSAHUJE NEJNIŽŠÍ SPOTŘEBY PALIVA

23. 2. 2018

Skvělá zpráva. MAXXUM dosahuje nejnižší spotřeby paliva ve své kategorii!

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ STEMP s.r.o.

21. 2. 2018

Pozvánka na Den otevřených dveří společnosti STEMP s.r.o.

AKČNÍ NABÍDKA NA OBALOVÉ MATERIÁLY

15. 2. 2018

Limitovaná nabídka na obalové materiály pouze do 28.2.2018!

NOVINKA: OPTUM 250 CVX

7. 2. 2018

Modelová řada OPTUM CVX se rozrůstá o nový model 250.

O KROK DÁL V PÉČI O PŮDU

1. 2. 2018

Nová značka AGRI FARMING SOLUTIONS s nabídkou na zpracování půdy a setí. Více..

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.