NOVINKA: OPTUM 250 CVX

Modelová řada OPTUM CVX se rozrůstá o nový model 250.

Ondřej Adamčík, AGRI CS a.s , 7. 2. 2018

Nový model 250 rozšiřuje stávající nabídku traktorů modelové řady OPTUM CVX.

Po klíčových novinkách roku 2018, jako je nový FARMALL A, MAXXUM ActiveDrive 8 nebo nová PUMA X, uvádí značka CASE IH na trh další novinku, která rozšiřuje stávající modelovou řadu OPTUM CVX. Tato modelová řada v současné době nabízí dva modely, OPTUM 270 CVX a OPTUM 300 CVX.

V letošním roce se k těmto dvěma modelům přidá třetí, nejmenší, model OPTUM 250 CVX, kterým značka CASE IH reaguje na současné požadavky evropského trhu žádající univerzální traktor o výkonu 250 koní. Maximální výkon tohoto modelu činí 273 koní. Nový model 250 je konstrukčně postaven na základě stávajících modelů a zákazníkovi nabízí veškeré oblíbené prvky výbavy typické pro tuto modelovou řadu.

Traktor je osazen šestiválcovým motorem FPT o objemu 6,7 litru poskytující jmenovitý výkon 250 koní s technologií úpravy spalin Hi-eSCR, takže není nutné využívat recirkulaci spalin EGR, filtr pevných částic DPF a dvě turbodmychadla. Díky této technologii lze dosáhnout nižší spotřeby paliva, a především je dosaženo vyšší životnosti jednotlivých částí motoru.

Plynule a efektivně s CVX převodovkou

Všechny modely OPTUM CVX jsou standardně vybaveny plynulou převodovkou CVX, která zajištuje plynulý a účinný přenos výkonu. Především ve srovnání s klasickou mechanickoi převodovkou nabízí obsluze maximální jednoduchost a komfort v ovládání. Řada pokročilých funkcí, jako je například APM (automatické řízení produktivity) zajištuje správné sladění otáček motoru a převodového stupně což se opět projeví na snížení spotřeby paliva.

Nová „dvěstěpadesátka“ se ideálně hodí pro práci v pícninách, například pro agregaci s trojkombinací značky SIP, kdy je ve předním tříbodovém závěsu osazena disková žací lišta. OPTUM CVX je pro tuto práci vhodný především proto, že jako jediný na trhu nabízí přední dvourychlostní vývodový hřídel s 1000/1000 E ot/min, který umožnuje pracovat při snížením výkonu motoru na maximální otáčky PTO.

Výkonný hydraulický systém

Hydraulický systém s axiálním hydrogenerátorem poskytuje průtok 165 l/min, standardem ve výbavě traktoru je také Load Sensing. Zadní tříbodový závěs je vybaven rychloupínacími koncovkami kategorie 3 a zvedací síla činí 11 058 kg. Pro zvedání vpředu neseného příslušenství je k dispozici na přání přední integrovaný tříbodový závěs o zvedací kapacitě 5 800 kg.

Kabina s dostatkem místa

Kabina poskytují příjemné pracovní prostředí s nízkou hladinou hlučnosti pouhých 69 dB(A). Nastavení jednotlivých funkcí traktoru OPTUM CVX se provádí přes dotykový monitor AFS 700 Pro, který slouží také pro zobrazení základních provozních údajů nebo pro správu navigačního systému CASE IH. Nechybí moderní prvky jako kompatibilita ISOBUS II (na přání III) nebo souvraťový management HMC II.

Jako uživatel si můžete zvolit z různých paketů výbavy, ať už požadujete pohodlné sedadlo z tkaniny Dual Motion nebo nejluxusnější sedadlo v červeno-šedé kůži Maximo Evolution s odklápěním hlavové opěrky, odvětráváním, klimatizací nebo vyhříváním.

Všestrannost a produktivita jsou základními rysy traktorů OPTUM CVX. Modelová řada traktorů OPTUM CVX je vhodná pro jakékoliv práce. Traktory jsou dostatečně kompaktní pro rychlé dopravní práce a dostatečně výkonné pro těžkou práci na poli.

Zde si můžete přečíst referenci modelu OPTUM 300 CVX. Pro více informací kontaktujte produkt manažera pro traktory CASE IH, Ing. Pavel Novák, PhD. - email: novak@agrics.cz, mobil: +420 724 035 761, nebo se informujte u svých autorizovaných dealerů CASE IH

Další články

MAXXUM DOSAHUJE NEJNIŽŠÍ SPOTŘEBY PALIVA

23. 2. 2018

Skvělá zpráva. MAXXUM dosahuje nejnižší spotřeby paliva ve své kategorii!

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ STEMP s.r.o.

21. 2. 2018

Pozvánka na Den otevřených dveří společnosti STEMP s.r.o.

AKČNÍ NABÍDKA NA OBALOVÉ MATERIÁLY

15. 2. 2018

Limitovaná nabídka na obalové materiály pouze do 28.2.2018!

NOVINKA: OPTUM 250 CVX

7. 2. 2018

Modelová řada OPTUM CVX se rozrůstá o nový model 250.

O KROK DÁL V PÉČI O PŮDU

1. 2. 2018

Nová značka AGRI FARMING SOLUTIONS s nabídkou na zpracování půdy a setí. Více..

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.