TRAKTORY CASE IH A STEYR V PÍCNINÁCH

Vydařená prezentace traktorů CASE IH a STEYR ve spojení s pícninářskou technikou.

Ondřej Adamčík, AGRI CS a.s , 19. 6. 2017

PÍCNINÁŘSKÝ DEN V ČERVENÝCH BARVÁCH

V prvním červnovém týdnu jsme se společně s našimi zákazníky z oblasti prodejního střediska AGRI CS Rybníky sešli na velmi vydařené předváděcí akci zaměřené na pícniny, která se konala na louce nedaleko střediska. Při praktických ukázkách jsme zákazníkům předvedli hned šest souprav traktorů CASE IH a STEYR ve spojení s pícninářskou technikou SIP a technikou pro údržbu krajiny TEHNOS. Dalších sedm traktorů včetně manipulátorů jsme pro zákazníky vystavili staticky.

Jako první se do porostu zakousla naše předváděcí souprava složená z traktoru PUMA 165 s plynulou převodovkou CVX a s čelní diskovou žací lištou SIP DISC 340. V zadních ramenech byl traktor osazen dvojkombinací SIP DISC 1000. Pro menší zemědělce jsme představili kompaktní traktor Farmall 95 C s boční lištou SIP 260 v provedení ALP, která se dokonale hodí pro práci ve svažitém terénu, protože díky svému lehkému provedení umožnuje dokonalé kopírování terénu.

Ihned za sečením následuje obracení, proto jako další následovala ukázka obracení a rozhozu píce. V této pracovní operaci se předvedl nový model traktoru Maxxum 150 s šestiválcovým motorem s maximálním výkonem 175 koní a deseti rotorovým obracečem SPIDER 1100/10 o záběru necelých 11 metrů.

O shrnování píce se postaral pravý rakouský multitalent STEYR MULTI 4120 se stranovým shrnovačem STAR 700/22 T. Tento shrnovač má své výhody například v tom, že dle množství hmoty na pozemku dokáže vytvářet jeden nebo dva řádky.

Na konec praktických ukázek, které už probíhaly za mírného deště, se předvedl další předváděcí traktor Maxxum 135 CVX s lisem na válcovité balíky RB 455. Tento lis je ve standardu vybaven odolnou lisovací komorou HD s pásy a silnou nápravou, která se dobře chová také ve svažitém terénu. Standardní šířka balíku je 120 centimetrů a lis je schopen lisovat balíky s průměrem od 90 do 150 centimetrů.

Netradičně jsme tento pícninářský den zahájili ve 13. hodin odpoledne tak, aby tuto akci mohl navštívit i ten, kdo se dopoledne musí starat o zvířata na své farmě. Za společnost AGRI CS a.s. a středisko Rybníky děkujeme všem 50 zákazníkům, kteří nás na tomto dnu navštívili.

Další články

PŘEDVÁDĚNÍ MAGNUMU 340 CVX NA PLZEŇSKU

17. 8. 2017

MAGNUM 340 CVX při setí řepky s GREAT PLAINS DTX.

TEPLOTY ROSTOU, CENY KLESAJÍ. PÉČI O PŮDU NEVZDÁVEJME. PODRÝVEJME.

16. 8. 2017

Více o výhodách podrývání a žhavých podmínkách na tuto sezónu...

OTOČTE SE S LEHKOSTÍ: ACCUTURN

9. 8. 2017

Systém automatického otáčení AccuTurn rozšiřuje stávajcí nabídku precizního...

NA TĚŽKOU PRÁCI ZVOLILI MAGNUM V PROVEDENÍ HD

9. 8. 2017

Nový MAGNUM 340 HD pracuje na rodinné farmě u Gajdošů.

EXKLUZIVNÍ PREMIÉRA TRAKTORU QUADTRAC CVX V ČR

4. 8. 2017

Světová novinka QUADTRAC CVX při práci na moravských polích.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.