DĚKUJEME VÁM ZA ROK 2017

Projděte si společně s námi příběh roku 2017.

Ondřej Adamčík, AGRI CS a.s , 22. 12. 2017

Děkujeme Vám za rok 2017, který jsme prožili společně s Vámi - našimi zákazníky, našimi fanoušky!

Do konce roku 2017 zbývá už pouze pár dnů. Rádi bychom Vám ještě jednou za celý tým společnosti AGRI CS, a.s. poděkovali za projevenou přízeň a popřáli vše nejlepší do nového roku 2018! Pojďme si však v následujících řádcích ještě ve zkratce shrnout, kde jsme v letošním roce mohli být společně s Vámi, našimi zákazníky, našimi fanoušky.

Rok 2017 byl pro všechny z nás velmi významný, společně jsme totiž oslavovali velké výročí dvou námi hlavních zastupovaných značek CASE IH a STEYR. Značka CASE IH oslavovala výročí 175. let a STEYR slavil kulatiny v podobě 70. let od spuštění sériové výroby v rakouském St. Valentinu.

V první polovině roku 2017 jsme se společně scházeli na Dnech otevřených dveří našich regionálních partnerů. Prvním takovým místem byly například Slavice u Třebíče, kde sídlí autorizovaný dealer značky CASE IH, společnost STEMP nebo Hodonín, sídlo nejlepšího prodejce vinařských a sadařských traktorů QUANTUM, HM Hodonín.

Na jaře jsme na českých a moravských polích přivítali nové modely LUXXUM a MAXXUM, které jsme ihned po příjezdu do ČR využili pro nafocení fotografií v krásné krajině jižní Moravy.

Nejvýznamnějším dnem pro nás, ale také pro všechny příznivce námi dodávaných značek, byl bezesporu CASE DEN 2017, kde se na bývalém vojenském letišti v Kámeni u Pelhřimova představil průřez všemi stroji značek CASE IH, STEYR, SIP, MacDon, CASE Construction a Great Plains. Mezi vystavenými "stroji" nechyběly také osobní automobily ŠKODA, KIA a JEEP nebo nákladní vozy IVECO, které zastupuje naše mateřská společnost AGROTEC Group. V tento des se Vás sešlo neuvěřitelný počet - 3000 lidí!

Letní měsíce se nesly v duchu regionálních polních akci, při kterých jsme se společně s našimi dealery zaměřili na představení strojů pro sklizeň​ píce od slovinské značky SIP ve spojení s traktory STEYR a CASE IH. Tyto dny jsme uspořádali například v území dealerů CEREA a NAVOS stejně jako na vlastním středisku AGRICS v Rybníkách u Dobříše.

V měsíci červnu jsme spustili naši DEMO mlátičku CASE IH Axial-Flow 9240 s flexibilní pásovou lištou MacDon 135 FD. S touto soupravou jsme projeli polovinu České republiky a pro naše fanoušky jsme připravili on-line sledování přenosu ze žní.

Pravidelně v průběhu roku jsme navštěvovali naše zákazníky a v článcích na webu a Facebooku CASE IH CZ a STEYR Traktory jsme Vám přinášeli reference. Přečíst jste si mohli například článek se zkušenostmi s lisem na hranolovité balíky CASE IH LB XL nebo pravým americkým traktorem CASE IH MAGNUM 340 HD.

Od značky CASE IH jsme získali skvělou příležitost a důvěru, protože jsme mohli jako první v Evropě zákazníkům představit první čtyřpásový traktor na světě s plynulou převodovkou – QUADTRAC CVX.

Byli jsme Vám na blízku v jednotlivých regionech české republiky. Předváděli jsme stroje, připravili jsme různé srovnání traktorů nebo jsme Vám ukázali výhody a přednosti mlátiček CASE IH v rámci akce Agronomic Desgin.

Společně s Vámi jsme prožívali radost. A když mluvíme o radosti, určitě nemluvíme o ničem jiném než o značce traktorů STEYR, které přináší na český trh traktory pro zemědělce, kteří mají rádi odlišnost. Proto jsme například byli součástí předání „malého“ modelu TERRUS 6270 CVT pro společnost Agrosev u našeho autorizovaného dealera značky STEYR, společnosti AGROPARTNER.

V říjnu se v německém Hannoveru odehrála výstava AGRITECHNICA, na které samozřejmě nechyběla značka CASE IH ani STEYR. Značka CASE IH obdržela na výstavě ocenění Machine of the Year 2018 pro nový MAXXUM ActiveDrive 8 a STEYR zde představil modelovou řadu PROFI s novou osmistupňovou převodovkou zvanou S-CONTROL 8.

Chtěli jsme Vám ukázat čtyřpásové traktory QUADTRAC zase z trochu jiného pohledu, proto jsme se rozhodli, že je představíme v pořadu Autosalon. V listopadu jsme tak mohli vidět na jednom místě neuvěřitelných 2764 koní při různých soutěžních disciplínách společně s experty Františkem a Martinem.

7/24/365. Co toto číslo znamená? Znamená to, že jsme s Vámi byli prostřednictvím sociálních sítí a webu AGRICS on-line po celý rok. Děkujeme proto všem, kteří nás den, co den sledují a přispívají svými příspěvky na Facebooku CASE IH, STEYR Traktory, MacDon nebo AGRICS. Přidejte se k nám i Vy ať Vám neuteče žádná novinka!

Další články

HLEDÁME ŘIDIČE PRO DEMO TÝM!

21. 3. 2018

Chceš zažít super léto? Poznej krásu léta se stroji značky CASE IH.

UMĚNÍ PÉČE O PŮDU

19. 3. 2018

Na českém trhu uvádíme novou značku strojů pro zpracování půdy a setí.

HLASUJTE PRO NOVÝ MAXXUM V SOUTĚŽI TRAKTOR ROKU 2018

15. 3. 2018

NOVÝ MAXXUM bojuje o titul Traktor roku ČR 2018!

NOVÉ OBRATNÉ MODELY FARMALL A

14. 3. 2018

Tři nové modely s výkonem od 55 do 75 koní v novém designu.

TRAKTORY STEYR V ZEMĚDĚLSKÉM DRUŽSTVU PLUHŮV ŽĎÁR

6. 3. 2018

V Pluhově Žďáru pracují traktory STEYR na poli, tak také i ve stáji.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.