QUADTRAC BUDE NA PRIMĚ!

Nenechte si ujít reportáž o QUADTRACU v pořadu AUTOSALON.

Ondřej Adamčík, AGRI CS a.s , 20. 11. 2017

Vážení podnikatelé v zemědělství a příznivci zemědělské techniky značky CASE IH,

rádi bychom Vás jménem společnosti AGRICS, a.s. pozvali na velkou QUADTRAC SHOW, kterou můžete vidět ve čtvrtek 30. 11. 2017 ve 20:15 hod. v pořadu AUTOSALON na PRIMA COOL. Na Vaši přízeň se těší úctyhodných 2768 koní pod kapotou těch nejsilnějších sériově vyráběných traktorů QUADTRAC na světě.

Poradí si zkušení experti Martin Smolík a František Fiala se zkrocením tohoto stáda? To se dozvíte již příští čtvrtek na COOLU! Abychom Vás moc nenapínali, připravili jsme si pro Vás malou ochutnávku záběrů z natáčení, abyste se mohli podívat, jak takový den zvukařů, kameramanů, expertů a produkt manažera při natáčení vypadá!

Natáčecí den pro některé z nás začal již kolem šesté hodiny ráno. Postupně jsme se sešli „na place“ v podniku ZAS Bečváry, a.s., kde natáčení probíhalo. Traktory bylo potřeba pořádně naleštit ať to v televizi nějak vypadá.

Pozor, kdo by si myslel, že traktor bude pouze jeden, tak ten se mýlil. QUADTRACY se na jednom místě sešly rovnou čtyři. V České republice jezdí více než 120 QUADTRACŮ, a tak vidět čtyři pohromadě v jednom podniku není zas až taková rarita.

Tři, dva, jedna. Klapka! Kamera jede, experti František a Martin začínají poznávat, co QUADTRAC dokáže a umí. Celý den se nesl v dobré náladě, kdy jsme se zasmáli nejednomu přeřeknutí. Ještě, že to jde říct znova. 

Reportáž o QUADTRACU by bez Pavla Nováka nebyla to pravé ořechové. Pavel Novák je v České republice spojován se značkou CASE IH už více než třináct let. I jeho odborné znalosti obohatí tuto reportáž a třeba se dozvíte i něco, co jste doposud ještě o QUADTRACU nevěděli.

Vidíte vajíčko? Vidíte správně. Říkáte si, jak jde k sobě vajíčko a QUADTRAC? My Vám to objasníme pomocí jednoduchého pokusu, který rádi ukazujeme i našim zákazníkům na mnoha předváděcích akcích. V reportáži jej uvidíte i Vy!

Co zbývá na závěr? Naladit si ve čtvrtek 30. 11. 2017 pořad AUTOSALON na PRIMA COOL v čase 20:15! Kdo by zapomněl, má šanci ještě v sobotu 2. 12. 2017 na TV PRIMA v 8:45 hod.

Sledujte náš Facebook CASE IH, kde Vás na reportáž budeme upozorňovat a kde se dozvíte vše aktuální ze světa CASE IH. 

Další články

HLEDÁME ŘIDIČE PRO DEMO TÝM!

21. 3. 2018

Chceš zažít super léto? Poznej krásu léta se stroji značky CASE IH.

UMĚNÍ PÉČE O PŮDU

19. 3. 2018

Na českém trhu uvádíme novou značku strojů pro zpracování půdy a setí.

HLASUJTE PRO NOVÝ MAXXUM V SOUTĚŽI TRAKTOR ROKU 2018

15. 3. 2018

NOVÝ MAXXUM bojuje o titul Traktor roku ČR 2018!

NOVÉ OBRATNÉ MODELY FARMALL A

14. 3. 2018

Tři nové modely s výkonem od 55 do 75 koní v novém designu.

TRAKTORY STEYR V ZEMĚDĚLSKÉM DRUŽSTVU PLUHŮV ŽĎÁR

6. 3. 2018

V Pluhově Žďáru pracují traktory STEYR na poli, tak také i ve stáji.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.