YIELD-PRO "E"

Přesné secí stroje Yield-Pro® nastavují vysoké standardy v přesném setí širokořádkových plodin. Great Plains využívá secí botky série 25, které se vyznačují tuhou konstrukcí, jednoduchou výměnou výsevních kotoučů, perfektní tvorbou seťového lůžka a velmi přesným ukládáním osiva. Secí stroje lze dodat ve variantách 6 ř a 8 ř s možností organizace porostu jednořádek 75 cm nebo TWIN-ROW s centrální roztečí 75 cm. Na přání centrální zásobník hnojiva s kapacitou 1 800 litrů. Přepravní šířka 3 m.

 


YIELD-PRO® VYTVOŘILO NOVOU TŘÍDU PRODUKTIVITY A PŘESNOTI SETÍ

tehá konstrukce

Dostatečná tuhost celé konstrukce je zřejmá na první pohled a je předpokladem k zajištění schopnosti přesnést přítlak na secí vozíky i v extrémních podmínkách. Samozřejmostí je tak možnost založení porostu do strniště předplodiny, jako jsou například svazenka či žito.

Vhodně zvolená organizace porostu může výzmamně zvýšit výnos plodin. Yield-Pro® lze dodat s meziřádkovou vzdáleností jednořádek 75 cm nebo TWIN-ROW. V případě volby 75cm TWIN-ROW je vzdálenost bližších řádků 20 cm a vzdálenějších 55 cm, středová meziřádková vzdálenost u TWIN-ROW zůstává 75 cm. V případě potřeby lze stroje TWIN-ROW užívat i pro setí na 75 cm jednořádek.

serie 25

Secí botky řady 25 byly speciálně vyvíjeny s cílem zajištění maximální přesnoti setí. Díky zavěšení na paralelogramu dokonale kopírují terén a zajišťují optimální polohu vozíku. Výběr z mnoha designů formovacích koleček. Nový design podporuje jejich dlouhou životnost a pohodlnou údržbu. Přítlak je jednoduše stavitelný až do 230 kg.

přihnojování

Široká variace výbav předseťové přípravy, čistících prvků před secí botkou nebo možnost přihnojivání granulovanými hnojivy. V případě předseťové přípravy Turbo-koltry využíváme přínosů technologie Zónové přípravy.

Air Pro

Patentem chráněný pneumatický systém dávkování osiva Air-Pro® využívá přetlaku z důvodů vyšší přesnosti dávkování osiva. Rychle a pohodlně vyměnitelné výsevní kotouče. Možnost setí kukuřice, slunečnice, čiroku, sóji a řepky olejky.

Speciální výsevní trubice Clear-Shot® byla navržena pro dodržení maximální přesnoti rozmístění osiva v řádku. Senzor pro snímání průtoku osiva je umístěn vně trubice. Osivu tak nehrozí případný náraz do snímače, čímž by došlo ke změně rychlosti i směru při výstupu osiva.

keeton

Zajištění dobrého kontaktu osiva s půdou je velmi důležité. Rovnoměrné a rychlé vzcházení rostlin je podpořeno, pokud osivo na 1 - 2 vteřiny přidržíte na dně seťového lůžka. Tuto práci zajišťuje zatlačovací prst Keeton Seed Firmer(R).


 

Kategorie: GREAT PLAINS / SECÍ STROJE

 


STÁHNOUT PROSPEKT
PŘESNÝCH SECÍCH STROJŮ

YPE prospektPrecizní předseťové zpracování v zónách širokých 3–5 cm vytváří ideální podmínky pro start osiva.Unikátní technologie pěstování širokořádkových plodin ve TWIN-ROW dvojřádcích dovoluje zvýšit množství jedinců na hektar při zajištění většího prostoru pro růst každé rostlině.


PŘÁTELSKÉ VČELÁM

Přesné secí stroje Yield-Pro(R) z důvodů přesnosti setí využívají přetlakový systém. Technická řešení Great Plains významně snižují účinky Neonicotinoidních insekticidů.


INFORMACE V MÉDIÍCH


Systém Great Plains

Článek o secím stroji Great Plains v Zeměděleci 2014


PROHLÉDNĚTE SI VIDEO

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.