AXIAL-FLOW V NEJLEPŠÍ SPECIFIKACI U NEJVĚTŠÍCH ZEMĚDĚLCŮ

4 krásky v TOP specifikaci již předány

Ing. Leona Petrášová, AGRI CS a.s. , 1. 7. 2019

Významným uživatelům techniky CASE IH předány čtyři nové kombajny v unikátní specifikaci

Minulý týden jsme měli možnost předat dvoum významným uživatelům techniky CASE IH, a to podnikům Rostěnice a.s. a Firstfarms s.r.o., pro letošní žně každému po dvou kombajnech. Oba podniky hospodaří na tisících hektatech a techniku CASE IH vlastní již řadu let. Letos se jejich červený strojový park rozrostl o výkonné kombajny AXIAL-FLOW se šetrným způsobem výmlatu. 

Do podniku Rostěnice a.s. putují dvě sklízecí mlátičky AXIAL-FLOW, modely nové generace 9250 na patentovaném pásovém podvozku s flexibilní pásovou lištou MacDon FD140 o záběru 12,2 m. Každá z mlátiček je vybavena nejmodernějším systémem výmlatu AFS Harvest Command. Zároveň jsou kombajny vybaveny speciálním komínem upraveným pro práci v systému CTF. Tyto krasavice jste mohli vidět na stánku sklízecí techniky na CASE DNU 2019

Podniku FirstFarms s.r.o. jsme předali také dvě kolové sklízecí mlátičky AXIAL-FLOW 9250 s podobnou avšak neméně zajímavou specifikací. 

Tímto podnikům děkujeme za jejich důvěru v naši značku a přejeme jim mnoho sklizených hektarů s těmito červenými stroji. 

 

Další články

Který stroj se stane Traktorem roku v ČR?

3. 6. 2020

Celý červen bude probíhat on-line hlasování o Traktor roku 2020. 

JE PRO VÁS DŮLEŽITÁ MINIMALIZACE ZTRÁT A KVALITA PÍCE?

1. 6. 2020

Sledujte, co dokáže SIP AIR! Čerstvé informace z DEMO akce.

VYUŽIJTE DOTACE NA NÁKUP TECHNIKY.

29. 5. 2020

Investice do zemědělských podniků na léto 2020.

CASE IH TÝDNY SE BLÍŽÍ

28. 5. 2020

Zprávy z první ruky. Z pohodlí domova on-line a bez cestování. Již brzy!

STEYRÁCI NIKDY NESPÍ. UKAŽ, CO V TOBĚ JE.

26. 5. 2020

Vyfoť svého STEYRA a zapoj se do soutěže o zajímavé ceny.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.