ACCUGUIDE

ACCUGUIDE – AUTOMATICKÉ SATELITNÍ ŘÍZENÍ
Značka CASE IH má již několikaleté zkušenosti se systémy precizního zemědělství AFS - Advanced Farming System.
Jejím oblíbeným produktem je již řadu let plně integrovaný satelitní systém AccuGuide, které se stal velmi úspěšným nástrojem pro zvýšování produktivity a snížování nákladů.

Od systému EZ-Steer se AccuGuide odlišuje zabudování přímo do hydraulické větve řízení stroje. Kromě toho je vybaven řídící jednotkou T3, proporcionálně ovládanými servoventily a senzorem natočení kol. Díky tomu je tento systém mnohem přesnější a účinnější. V současné době není problém navádět stroje pomocí AccuGuide s odchylkou do 2 cm.

Díky automatickému navádění traktoru nebo sklízecí mlátičky šetříte čas a palivo, nezpracováváte stejné místo dvakrát a maximálně vužíváte plochu pozemku nevynecháním žádného místa na poli. Navíc automatický systém řízení CASE IH AccuGuide řídí Váš stroj zcela neúnavně ve dne v noci, v mlze nebo v prašných podmínkách sklizně. Výsledkem je naprosto precizně zpracovaný pozemek a spokojená obsluha, která se může plně koncentrovat na kvalitu práce samotného stroje.

Standardní funkcí systému AccuGuide je i automatické mapování zpracovávaných pozemků, které je možné přenést a zpracovat ve Vašem počítači. Získaná data je pak možné snadno použík ke tvorbě výnosový a nebo aplikačních map.

NOVÝ MONITOR AFS PRO 700

Po dlouhodobých zkušenostech a požadavcích našich zákazníků značka CASE IH vyvinula a přišla na trh s monitory AFS 200, 300, 600Pro, 700,  které umožňují ovládat nejen navigaci, ale i samotný stroj. Pomocí monitoru AFS můžete ovládat nastavení traktorů, mlátiček, postřikovačů nebo aplikátorů značky Case IH, nastavovat a sledovat různé provozní a výkonnostní parametry stroje, ovládat navigaci a připojené nářadí přes ISO Bus 11783 atd.. Monitory AFS300 a 700 navíc umožňují připojení 3 videokamer.


 

Kategorie: NAVIGAČNÍ SYSTÉMY / SYSTÉMY AUTOMATICKÉHO ŘÍZENÍ

 

CASE IH AGRICULTURE

 

STÁHNOUT PROSPEKT

 


10 DŮVODŮ, PROČ
POUŽÍVAT AFS SYSTÉMY:

1.   Eliminace vícenásobného překrytí plochy
2.   Přesnost navádení až 2,5 cm
3.   Zvýšení úspory hnojiv, osiv, postřiku
      a pohonných hmot
4.   Zkrácení doby pracovních operací
5.   Automatické vypínání až 48 sekcí
      u postřikovace, secího stroje nebo
      rozmetadla
6.   Plné nasazení i ve ztížených pracovních
      podmínkách
7.   Menší únava řidice
8.   Rychlá návratnost vložených investic
9.   Variabilní aplikace dle aplikačních map
10. Mapování se záznamem dat
 


   

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.