AGRITECHNICA 2019 VE ZNAMENÍ STEYR

Vstupte do světa STEYR na veletrhu AGRITECHNICA

Zuzana Plešingerová, AGRI CS a.s. , 29. 11. 2019

Výrobce STEYR představil na AGRITECHNICE velmi futuristický stánek, kde byly ke shlédnutí nové modely traktorů STEYR a to IMPULS CVT a ABSOLUT CVT nahrazující modely CVT a nový telematický portál S-Fleet. Vrcholem na stánku STEYR však bylo odhalení traktoru STEYR Konzept, studie traktoru kombinující inovativní technologie takovým způsobem, jakým zatím není v zemědělském segmentu obvyklé.

 

Projděte si expozici STEYR s produktovým manažerem na traktory STEYR, Zdeňkem Musilem:


STEYR prezentuje nové produkty a řešení

Řada CVT podstoupí v příštím roce zásadní změnu. Názvy modelů Absolut CVT a Impuls CVT s sebou přinášejí četná vylepšení a inovace, které mimo jiné usnadní ovládání traktoru. Oba modely dostaly nový dravý design STEYR. Všechny modely IMPULS CVT a ABSOLUT CVT s technologií Hi-eSCR2 splňují nejpřísnější emisní normu Stage V.

Starší bratr, traktor Absolut CVT, nabízí celou řadu inovací v kabině a kolem ní, například možnost pneumatického odpružení kabiny. Uvnitř je zajištěno lepší pohodlí; s volitelným prémiovým rádiem DAB s vysoce kvalitními reproduktory a vestavěným systémem hands-free, novým volantem, držákem monitoru s integrovanými zásuvkami a dalšími držáky tabletů a mobilních telefonů. Schody do kabiny byly kompletně přepracovány a vybaveny pohodlnějším vstupem, nádržkou na čistou vodu a osvětlením. Vysoce výkonné modely Absolut CVT jsou zvláště vhodné pro větší farmy a podniky, které hledají tuto dokonalou kombinaci sofistikované technologie a pohodlí. Nový STEYR 6185 až 6240 Absolut CVT přichází se 4 modely a bude k dispozici ve druhé polovině roku 2020.

STEYR Konzept: STEYR představuje studii zaměřenou na traktor budoucnosti

Během veletrhu AGRITECHNICA představila značka komplexní projektovou studii o tom, jak by mohla vypadat budoucnost výroby traktorů ve spolupráci se sesterskou značkou pohonných hmot CNH Industrial. Inženýři STEYR vyvinuli STEYR Konzept, kombinující inovativní technologie doposud jedinečným způsobem, aby vytvořili ekologický, přesto účinný a především funkční koncept traktoru.


Jádrem studie je modulární hybridní elektrický pohon, který zahrnuje spalovací motor, generátor a několik elektrických motorů, které lze ovládat jednotlivě a které pak dodávají energii tam, kde je to potřeba. Tento koncept traktoru byl navržený ve spolupráci se společností FPT.

 

 

Další články

STEYR KONZEPT

9. 12. 2019

V rámci veletrhu AGRITECHNICA výrobce STEYR představil koncept traktoru budoucnosti.

LISY CASE IH U SLUŽBAŘE MARTINA ZBOŘILA

5. 12. 2019

Tři lisy Case IH v plné polní brázdí česká pole díky rodině Zbořilů.

AGRITECHNICA 2019 VE ZNAMENÍ STEYR

29. 11. 2019

Vstupte do světa STEYR na veletrhu AGRITECHNICA

PODZIM JE TADY A S NÍM I VELKÁ PODZIMNÍ NABÍDKA

27. 11. 2019

Nečekejte na zimu a kupte si stroje SIP za výhodnou podzimní cenu

MAGNUM 310 V ZOD OLEŠNÍK

25. 11. 2019

Další zástupce značky CASE IH v jihočeském podniku.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.