MODERNÍ HOSPODAŘENÍ SE SYSTÉMY CASE IH AGXTEND™

CASE IH představuje nové produkty a technologie pod značkou AGXTEND™.

Ondřej Adamčík, AGRI CS a.s. , 8. 12. 2018

Značka CASE IH uvádí na trh novou značku pro ucelenou nabídku nejnovějších technologií a systémů precizního zemědělství pod obchodním názvem CASE IH AGXTEND™.

Společnost CASE IH uvádí na trh svou novou vlastní značku AGXTEND™, která se zaměřuje výhradně na technologie, produkty a nabídku služeb v oblasti precizního zemědělství. Produkty a služby značky AGXTEND™ budou dostupné všem uživatelům techniky značky CASE IH, jakožto i majitelům strojů konkurenčních výrobců. Značka AGXTEND™ umožní přístup k exkluzivním zemědělským technologiím, které budou svým uživatelům přínosné v průběhu celého roku.

AGXTEND™ je první značka specializující se na stále se rozvíjející precizní zemědělství a řešení kompatibility strojů pomocí ISOBUS technologie, která poskytuje zákazníkům komplexní přístup k řadě průlomových a dynamických řešení pro precizní zemědělství. Technologie a produkty AGXTEND ™ výrazně rozšíří nabídku společnosti CASE IH v segmentu precizního zemědělství a jsou klíčovým krokem společnosti se zaměřovat na tuto oblast zemědělství a nabízet následné kompletní poradenské řešení a s tím související služby. Kromě toho je to další důkaz, že chce společnost CNH Industrial nabízet na trhu takové produkty, které napomáhají efektivnímu hospodaření a pomáhají zemědělcům.

Stávající nabídka s postupným rozšířením

Základní nabídku produktů značky CASE IH AGXTEND™ v současné době tvoří pět produktů, které značka CASE IH plánuje v brzké době následně rozšířit o další produkty.

  • senzory, který analyzují skutečný stav rostlin na pozemku a na základě získaných parametrů umožnují variabilní dávkování hnojiv a chemických přípravků
  • půdní senzor pro získávání dat o stavu půdy na pozemku a následné přizpůsobení parametrů závěsného stroje pro dosažení maximálního výkonu při zpracování půdy
  • vysoce přesné snímací systémy poskytující údaje o plodinách v reálném čase
  • systém pro regulaci plevelů bez použití chemických přípravků na bází elektronických impulsů
  • datové snímače pro lepší informovanost a zdokonalení agronomických zásahů

Samozřejmostí je telematika a přenos dat v reálném čase ze stroje do počítače vedoucího zaměstnance za účelem usnadnění získávání dat pro rozhodování se o jednotlivých agronomických zásazích.

Řada produktů AGXTEND™ může být plně integrována do stávajících traktorů a sklízecích mlátiček značky CASE IH, které využívají technologii AFS. Navíc bude možné těmito produkty osadit také traktory, sklízecí mlátičky a závěsné stroje konkurenčních výrobců, která však splňují určité technické požadavky a kompatibilitu. Tyto produkty jsou důležitou součástí přístupu koncernu CNH Industrial k řešení precizního zemědělství, které umožňují zákazníkům vybrat si službu nebo nástroj, který je pro ně vhodný, a umožnit jim udržovat si kontrolu nad svými daty v on-line prostředí.

Cesta udržitelnosti a snížení nákladů

Produkty AGXTEND™ mají potenciál výrazně zvýšit udržitelnost jednotlivých zemědělských podniků díky snížení spotřeby paliva, hnojiv a chemických přípravků. Navíc využití inovativních systémů v boji proti plevelům přesným použitím elektrických pulsů podstatně sníží zátěž zemědělství na životní prostředí.

Technologie a produkty značky AGXTEND ™ budou zákazníkům dostupné v průběhu prvního čtvrtletí roku 2019. Neustálé inovace v oblasti precizního zemědělství a samotná digitalizace zemědělství je součástí celkové strategie značky CASE IH a koncernu CNH Industrial v oblasti nabídky služeb precizního zemědělství.

Další články

VÍTE, V JAKÉM STAVU JE VAŠE PŮDA?

21. 8. 2019

Řešením pro mapování je SoilXplorer!

MAXXUM SKRÝVÁ NEKONEČNO MOŽNOSTÍ

10. 8. 2019

Traktory MAXXUM jsou správnou volbou pro každého.

NOVÉ LISY CASE IH U ČESKÝCH ZÁKAZNÍKŮ

29. 7. 2019

Traktor a lis od CASE IH, to je dokonalé spojení.

VZDĚLÁVACÍ SKLIZŇOVÝ KEMP V RUMUNSKU

19. 7. 2019

Investujeme do vzdělání našich prodejců i mechaniků

JAK VYPADÁ ŘEPKA OLEJKA ZASETÁ TRIEM?

14. 7. 2019

Vzorový porost řepky olejky založený kombinovaným strojem v jednom přejezdu.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.