KAM VYRAZIT V ČERVNU?

I v červnu v každém koutě ČR s technikou od AGRI CS.

Ondřej Adamčík, AGRI CS a.s. , 22. 5. 2019

Ještě, než nastoupí čas sklizně ..

Květen je již ve své druhé půlce a tak nastává čas se pomalu poohlédnout po tom, co nás čeká v červnu.. Ještě před tím, než vyrazíte sklízet první obiloviny se s technikou z portfolia společnosti AGRI CS můžete skrz naše obchodní partnery potkat na těchto místech.

POLNÍ DEN NAVOS – Zábřeh na Moravě (okres Šumperk)

Po velkolepé akci CASE DEN 2019, která nás čeká již v pátek 31.5.2019, se předvádění strojů pro sklizeň pícnin a zpracování půdy přesouvá do regionů. První zastávkou v regionu severní Moravy bude Zábřeh na Moravě, kde v akci můžete vidět pásové shrnovače SIP AIR nebo lisy na válcovité balíky s integrovanou baličkou CASE IH RB Silage Pack.

NAŠE POLE – Nabočany (okres Chrudim)

Na celostátní přehlídce polních pokusů, ochrany, výživy rostlin a zemědělské techniky bude technika CASE IH a AGRI FARMING SOLUTIONS zastoupena společností CEREA. Akce se koná ve dnech 11. - 12.6. v Nabočanech.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ BV – TECHNIKA – Polanka nad Odrou (okres Ostrava)

V letošním roce slaví náš významný partner v regionu severní Moravy, společnost BV – Technika, výročí 25 let od založení firmy. Při příležitosti oslav se budou v areálu společnosti konat dny otevřených dveří ve dnech 12. - 13.6. v rámci odborných dnů, sobota 15.6. bude věnována dětskému dni. Během těchto dnů se můžete  v Polance nad Odrou setkat s celým portfoliem strojů značky CASE IH.

POLNÍ DEN NAVOS – Rožnov pod Radhoštěm (okres Vsetín)

Po úspěšném startu předvádění strojů pro sklizeň pícnin SIP, traktorů značky CASE IH a STEYR se předváděcí flotila těchto strojů přesouvá na svou druhou zastávku do Rožnova pod Radhoštěm. Těšíme se na Vás ve čtvrtek 20.6. od 9:00 hod. Součástí akce je zvýhodněná nabídka předváděcích strojů pro registrované zákazníky.

Více informací o místě konání, čase zahájení a programu naleznete v přiložených pozvánkách. Těšíme se na společné setkání,

Soubory ke stažení:

Další články

PRÁVĚ TEĎ JE TEN NEJLEPŠÍ ČAS NA POŘÍZENÍ KOMBAJNU ZA AKČNÍ CENU!

18. 9. 2019

PUMA JE TOP STAR!

9. 9. 2019

PUMA píše úspěšný příběh u českých zemědělců.

TEĎ NEBO NIKDY

4. 9. 2019

Vyberte si stroj značky SIP za zajímavou akční cenu.

MAGNUM S NADSTANDARDNÍ ZÁRUKOU

30. 8. 2019

Tovární záruka 2 roky nebo 2 000 hodin již ve standardu pro traktory MAGNUM.

POZVÁNKA NA DEN ZEMĚDĚLCE

30. 8. 2019

Celostátní kontraktační výstava a  předvádění zemědělské techniky.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.