KAM VYRAZIT V ČERVNU?

I v červnu v každém koutě ČR s technikou od AGRI CS.

Ondřej Adamčík, AGRI CS a.s. , 22. 5. 2019

Ještě, než nastoupí čas sklizně ..

Květen je již ve své druhé půlce a tak nastává čas se pomalu poohlédnout po tom, co nás čeká v červnu.. Ještě před tím, než vyrazíte sklízet první obiloviny se s technikou z portfolia společnosti AGRI CS můžete skrz naše obchodní partnery potkat na těchto místech.

POLNÍ DEN NAVOS – Zábřeh na Moravě (okres Šumperk)

Po velkolepé akci CASE DEN 2019, která nás čeká již v pátek 31.5.2019, se předvádění strojů pro sklizeň pícnin a zpracování půdy přesouvá do regionů. První zastávkou v regionu severní Moravy bude Zábřeh na Moravě, kde v akci můžete vidět pásové shrnovače SIP AIR nebo lisy na válcovité balíky s integrovanou baličkou CASE IH RB Silage Pack.

NAŠE POLE – Nabočany (okres Chrudim)

Na celostátní přehlídce polních pokusů, ochrany, výživy rostlin a zemědělské techniky bude technika CASE IH a AGRI FARMING SOLUTIONS zastoupena společností CEREA. Akce se koná ve dnech 11. - 12.6. v Nabočanech.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ BV – TECHNIKA – Polanka nad Odrou (okres Ostrava)

V letošním roce slaví náš významný partner v regionu severní Moravy, společnost BV – Technika, výročí 25 let od založení firmy. Při příležitosti oslav se budou v areálu společnosti konat dny otevřených dveří ve dnech 12. - 13.6. v rámci odborných dnů, sobota 15.6. bude věnována dětskému dni. Během těchto dnů se můžete  v Polance nad Odrou setkat s celým portfoliem strojů značky CASE IH.

POLNÍ DEN NAVOS – Rožnov pod Radhoštěm (okres Vsetín)

Po úspěšném startu předvádění strojů pro sklizeň pícnin SIP, traktorů značky CASE IH a STEYR se předváděcí flotila těchto strojů přesouvá na svou druhou zastávku do Rožnova pod Radhoštěm. Těšíme se na Vás ve čtvrtek 20.6. od 9:00 hod. Součástí akce je zvýhodněná nabídka předváděcích strojů pro registrované zákazníky.

Více informací o místě konání, čase zahájení a programu naleznete v přiložených pozvánkách. Těšíme se na společné setkání,

Soubory ke stažení:

Další články

ŠETRNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

20. 6. 2019

Čeští zemědělci si čím dál tím více uvědomují zvyšující se potřebu šetrně sklizeného zrna

KRALOVICKÁ ZEMĚDĚLSKÁ VÝSTAVA NA HADAČCE

20. 6. 2019

Společná expozice zástupců značky CASE IH!

S ČERVENOU I NADÁLE NA FARMĚ PANA DOMINÍKA

9. 6. 2019

V okolí Žermanic vládnou traktory CASE IH.

TAKOVÝ BYL CASE DEN 2019!

4. 6. 2019

Pořádná porce zábavy, adrenalinu a červených strojů - takový byl CASE DEN 2019!

I CASE IH LIS DOKÁŽE UDĚLAT POŘÁDNÝ BALÍK!

3. 6. 2019

Jsme připraveni vám předvést, co dokáže lis CASE IH.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.