KVĚTEN BUDE PLNÝ AKCÍ

Přijďte se podívat na stroje z portfolia AGRI CS napříč Českou republikou.

Ondřej Adamčík, AGRI CS a.s. , 4. 5. 2019

Kde se můžete s technikou z portfolia AGRI CS setkat v květnu? Čtěte více ...

POLNÍ DEN AGRI SYSTEM - 15. 5. 2019, Čechtice

Jedna z letošních prvních akcí, zaměřena na techniku pro sklizen pícnin, kterou pořádáme ve spolupráci s autorizovaným partnerem AGRI SYSTEM a ZD Čechtice, bude POLNÍ DEN. Během tohoto dne vám 15. května představíme kompletní průřez technikou značek CASE IH, SIP, TEHNOS a AGRI FARMING SOLUTIONS. Jednotlivé soupravy uvidíte při komentovaných ukázkách a samozřejmostí je, že si je budete moci také vyzkoušet „na vlastní kůži“.


DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ HM Hodonín - 22. a 23. 5. 2019, Hodonín

V druhé polovině května se pomalu přesuneme do oblasti jižní Moravy, konkrétně v Hodoníně, sídle našeho obchodního partnera HM Hodonín, se budou ve dnech 22. a 23. května konat tradiční DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. I zde si budete moci prohlédnout všechny zástupce modelových řad traktorů značky CASE IH včetně sklízecích mlátiček AXIAL-FLOW.


CASE DEN 2019 - 31. 5. 2019, Kámen u Pelhřimova

Největší námi pořádanou akcí v letošním roce je bezesporu velkolepá polní výstava a show s názvem CASE DEN 2019. Během jednoho dne vám na jednom místě představíme více než 80 strojů staticky, ale mnohé z nich také při oblíbeném aktivním polním předvádění. Na všechny účastníky tohoto dne čeká program plný adrenalinu, celým dnem nás bude provázet téma precizního zemědělství, moderních technologií a úspor. Hřebem tohoto dne bude vystoupení mistra světa Martina Šonky, člena RED BULL AIR RACE týmu. Více informací o programu naleznete na www.caseden.cz a pro obdržení drobného dárku v den konání akce se můžete registrovat na https://www.agrics.cz/registrace-case-den.Více informací o místě konání, čase zahájení a programu naleznete v přiložených pozvánkách. Těšíme se na společné setkání,

Tým AGRI CS a.s.

Soubory ke stažení:

Další články

SETKÁNÍ OBSLUH AXIAL-FLOW NA CASE DNI 2019

23. 5. 2019

I s obsluhou sklízecích mlátiček Axial-Flow se počítá!

KAM VYRAZIT V ČERVNU?

22. 5. 2019

I v červnu v každém koutě ČR s technikou od AGRI CS.

VELKOLEPÁ SHOW CASE DEN JE ZA DVĚŘMI!

13. 5. 2019

Velkolepá polní show a výstava společnosti AGRI CS.

SPECIÁLNÍ LESNÍ TRAKTOR MAGNUM 380 CVXDrive

7. 5. 2019

Značka CASE IH se nebrání speciálním požadavkům zákazníků.

KVĚTEN BUDE PLNÝ AKCÍ

4. 5. 2019

Přijďte se podívat na stroje z portfolia AGRI CS napříč Českou republikou.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.