CASE IH týdny: Magnum AFS Connect

Case IH má za sebou roky výzkumu a praktické zkušenosti. K tomu si posbírali zpětnou vazbu od zákazníků a vznikl nový Magnum AFS Connect, jenž uspokojí potřeby obsluhy v kabině i manažerů v kanceláři.

Nová generace traktorů MAGNUM AFS CONNECT je bezesporu hlavním tahákem a největší novinkou letošního roku v rámci všech produktů značky CASE IH. Traktory MAGNUM, to je pojem s více než 30letou historií výroby. Již od počátku výroby představuje tato modelová řada poctivé americké tahače s vysokou kvalitou zpracování. Proto, když se řekne MAGNUM, vybaví se každému zemědělci značka CASE IH a jejich síla, odolnost a spolehlivost. Sami se na ně hodně těšíme.

V rámci natáčení jsme se mu věnovali nejvíce s cílem představit vám doslova každý jeho detail, podrobně ukázat nové ovládání a novou kabinu. Zde je obrovský mezi generační posun. Magnum vedle toho přichází s řadou nejrůznějších technických vylepšení jak motoru, převodovky, hydrauliky a dalších částí. Cílem bylo ještě více optimalizovat jeho praxí osvědčené technické celky. Nový top model 400 ve spojení s novou převodovkou PowerDrive 21x5 určitě nenechá nikoho na pochybách, že je to v současnosti jeden z nejschopnějších polních traktoru na trhu.

Nová generace Magnum nese ve svém jménu přívlastek AFS CONNECT a symbolizuje tím, že ještě více propojena s vámi, jako s uživateli a majiteli těchto traktorů. Jedná se o nový ucelený systém precizního zemědělství a telematiky značky CASE IH. S jeho pomocí dokážete přehledně sledovat, procházet, analyzovat a ukládat všechna potřebná data týkající se provozu jednotlivých strojů a agronomických dat (plánování osevních postupů, evidence hnojení, plánování naváděcích linií apod.).

Nová generace traktoru přichází i s novou generací satelitního řízení AccuGuide vybaveného přijímačem AFS Vector Pro. O něm výrobce sebevědomě tvrdí, že je nejmodernějším přijímačem na trhu. Dokáže přijímat signál ze všech dostupných globálních družicových systémů a následně vést traktor s nářadím s přesností 1,5 centimetru. Pokud ztratíte korekční signál, nic se neděje, přijímač Vector Pro má svůj záložní systém a udrží vás přesně v dané linii.

Novým modelům MAGNUM AFS CONNECT pevně věříme. A věří jim i výrobce. Proto nabízí u této modelové řady tříletou tovární záruku, která je potvrzením závazku vyrábět a prodávat kvalitní stroj. O vás jako uživatele se dokážeme stejně kvalitně postarat. Bohatá historie, neustálý vývoj, silná prodejní síť, více než 1000 Magnumů v provozu u nás a garance náhradního stroje od AGRI CS v případě poruchy. To jsou naše argumenty, pokud zvolíte červenou barvu.