CASE IH týdny: Puma 175 CVXDrive

Bestseller mezi traktory, to je modelová řada PUMA. Vyrábí se ve dvou velikostních provedeních 140-175 koní a 185-240 koní.

PUMA se na českém trhu jedním z nejznámějších traktorů CASE IH. Nejinak je tomu ve zbytku Evropy, kde si vydobyla místo jednoho z nejprodávanějších traktorů ve své kategorii vůbec. V České republice jsou modely PUMA CVX nejvíce prodávaným traktorem s plynulou převodovkou v její třídě.

PUMA si tak právem získala přízeň mnoha zemědělců, a to obzvláště díky skvělým technickým parametrům, snadnému ovládání, rozsáhlým možnostem výbavy a vysoké univerzálnosti. Je to skvělá volba pro soukromníka i velké zemědělské podniky.

S podtitulem „Design se mění, jméno zůstává“ přivážíme v letošním roce na český trh novou generaci této úspěšné modelové řady. A úspěch? Ten dosavadní ani budoucí není náhoda. Od roku 2007, kdy brány evropského výrobního závodu značky CASE IH v St. Valentinu opustil první model, značka CASE IH vyrobila již více než 90 000 modelů v různých konfiguracích. A 90 000 kusů? To už je pořádné číslo. V České republice jich pracuje více než 1100 kusů.

Jednotlivé přednosti této řady vám představí produkt manažer Ing. Pavel Novák, Ph.D., PUMA si na stávající i nové zákazníky „brousí drápy“ nejenom svým ladným novým vzhledem, ale i řadou technických a kvalitativních vylepšeních. CASE IH proto na tyto modely poskytuje exkluzivní tovární tříletou záruku již ve standardu. Spolu s prodlouženými servisními intervaly bude možné udržet provozní náklady na minimální úrovni.

PUMA se díky třem nabízeným verzím dokáže přiblížit potřebám různých zákazníků. Poptáváte-li jednoduchý model nebo požadujete nízkou cenu, můžete si zvolit jednoduchou verzi PUMA s převodovkou ActiveDrive 6. Je pro Vás důležitá vyšší úroveň komfortu, vyšší možnost výbavy a požadujete traktor s lepšími technickými vlastnostmi? PUMA Multicontroller vyhoví právě vám. Nejvyšší stupeň výbavy a maximální komfort vám dopřejí špičkové modely PUMA CVXDrive.

Pokud vás zajímá víc, podívejte se na naši microsite věnovanou PUMA 175 CVXDrive: www.caseihtydny.cz 
 

Získejte novou PUMU výhodně


Nyní máte možnost získat Větší model za cenu menšího. K tomu nabízíme i atraktivní financování. 

 

Další bonusy na funkční výbavu v rámci CASE IH týdnů:


•  2.000 EUR na kompletní satelitní řízení AccuGuide v úrovni RTK
•  1.000 EUR na kombinaci předního tříbodového závěsu s vývodovým hřídelem.

Zanechte nám kontakty a Pavel se vám ozve s podrobnostmi.