CASE IH týdny se blíží

CASE IH týdny: Léto se blíží, novinky CASE IH přijíždí!

Každý den našeho života přináší něco nového. Situaci, ve které jsme se ocitli letos na jaře nikdo z náš nezažil. S blížícím se létem vám chceme přiblížit novinky letošního roku co možná nejvíce prakticky.

Nás všechny v AGRI CS zemědělská technika baví a značku CASE IH máme v srdci. V žilách nám přece koluje červená krev. Máme radost z toho, když vidíme naše stroje při práci. Jsme rádi za každé setkání s vámi zákazníky, fanoušky i obsluhami. Ceníme si přízně, kterou strojům značky CASE IH dáváte. Vaše přízeň je pro nás velkým závazkem. Závazkem k tomu, abychom vám poskytovali kvalitní služby na profesionální úrovni. Nejenom samotný prodej je pro nás důležitý. Víme to, že dnes rozhoduje hlavně poprodejní péče v oblasti servisu a dodávek náhradních dílů.

Společně s našimi produkt manažery AGRI CS Pavlem Novákem, Petrem Novákem, Romanem Nedomou a Otto Jirkou si můžete jednotlivé zajímavé stroje značky CASE IH užít on-line a bez cestování přímo z pohodlí vašeho domova. Je to snadné. Stačí pouze sledovat naše speciální CASE IH TÝDNY, ve kterých vám postupně představíme novinky v oblasti traktorů a sklizňové techniky, protože …. LÉTO SE BLÍŽÍ, NOVINKY CASE IH PŘIJÍŽDÍ!

AGRI CS sídlí v srdci Jižní Moravy. Okolí Hustopečí je plné úhledných vinic, úrodných polí a pěkné přírody, za kterou se míří spousta návštěvníků. Při natáčení novinek jsme se užívali krásných výhledů do krajiny a snažili jsme se vám je zprostředkovat i v našich videích. Krásná příroda a krásná technikou jsou tím nejlepším spojením. Mít možnou natáčet ladné křivky našich strojů na pozadí Pálavy je něco jedinečného. Věříme, že vás tak připravená videa nadchnou nejenom technickými novinkami červených strojů ale i krásnou krajinou.

A pozor! V rámci těchto týdnů se můžete těšit na speciální obchodní bonusy na dané modelové řady, které můžete využít u všech obchodních zástupců v autorizované prodejní síti AGRI CS. Všichni příznivci značky CASE IH, obsluhy i fanoušci se v těchto týdnech mohou těšit na různé soutěže s výhrami.

Sledujte proto naše sociální sítě! Videa v rámci jednotlivých týdnů můžete sledovat na webu AGRI CS, YouTube kanále AGRI CSFacebooku CASE IH CZ a Facebooku AGRI CS. Ve spojení s Vámi taktéž budeme na našem instagramovém účtu caseihczech.

CASE IH týdny se blíží