CASE IH týdny: Vestrum CVXDrive

Představíme vám novou modelovou řadu Vestrum CVXDrive. Traktor řadíme do prémiového segmentu od 100 až do 140 koní.
Zajímavou novinkou v produktovém portfoliu značky CASE IH je modelová řada traktorů VESTRUM CVXDrive. S radostí říkáme, že tyto traktory jsou, tak rozmanité jako vaše úkoly. Doprava, manipulace, setí, podmítka, rozmetání hnojiv nebo postřiky? Jistě jsme zapomněli na spoustu dalších prací, se kterými se den, co den potýkáte a pro nový VESTRUM CVXDrive jsou hračkou.

CASE IH VESTRUM CVXDrive je modelová řada, která ideálně zapadá mezi stávající traktory LUXXUM a MAXXUM. Rozměrově a svou obratností je blíže modelům LUXXUM, svou rozmanitostí výbavy a vyšším výkonem naopak blíže k Maxxumu. VESTRUM CVXDrive je postaven na velmi atraktivním základu – robustní, čtyřválcový motor o objemu 4,5 litru, plynulá převodovka CVXDrive, kompletní odpružení a možnost ultra komfortní kabiny. Přidáme-li k této výbavě například motorovou brzdu, elektronicky ovládaná zrcátka, stavitelné poloosy, středové okruhy, management předního tříbodového závěsu, integrovaný joystick na loketní opěrce, automatickou klimatizaci, souvraťový management, kompletní satelitní řízení AccuGuige, ISO BUS, dotykový monitor nebo luxusní koženou sedačku Active Dual Motion stane se z něj maximálně schopný a komfortní traktor, který má obdobné funkce jako top modely CASE IH Optum s výkonem 300 koní.

Ano, VESTRUM CVX je prémiový traktor segmentu 140 koní, přesto je velmi dostupný. Jeho variabilita výbavy je obrovská a lze ho konfigurovat v jednoduší základní výbavě, například pro práci s krmným vozem nebo jako vyspělý a komfortní traktor pro moderního soukromého farmáře. Jeho schopnosti dokážou zaujmout nejednoho řidiče. CASE IH při jeho vývoji odvedl znamenitou práci. Někdy si říkám, že mít rodinou farmu, moje volba by byla jasná!
 

CASE IH týdny


Více informací se o perfektně vybaveném kousku ve verzi pro „chytré farmáře“ dozvíte na naši microsite: www.caseihtydny.cz, kde vám přednosti těchto modelů představí produkt manažer Ing. Otto Jirka. Jsme rádi, že tento kousek si již našel svého majitele v krásném prostředí východního Slovenska, kde byl zákazníkovi dodán prostřednictvím naší sesterské společnosti AGRI CS Slovakia.

Chcete slevu na traktor? Do 15. 7. můžete získat příplatkovou výbavu v hodnotě až 2 000 €  zdarma. Přihláste se o slevu pomocí formuláře.