Early bird

Sleva 10 % na Axial-Flow kombajn do 30. 11. 2021

Teď je správný čas objednat si kombajn

Kombajn budete mít na míru vašim potřebám.

Dostanete slevu 10 %. 

Bude připraven na příští sezónu.


Axial-Flow kombajny si zakládají na šetrnosti ke sklizenému zrnu. To znamená víc nepoškozeného zrna, za které dostanete víc peněz. 

Kombajn je navíc mechanicky jednoduchý, což šetří čas i peníze při údržbě. 


Akce platí jen do 30. 11. 2021.

Podívejte se, kolik ušetříte

Ušetříte až 700 000 Kč

AF 6150

Cena od: 5 290 000 Kč
Ušetříte až 800 000 Kč

AF 8250

Cena od: 7 390 000 Kč

Kombajn v detailu

Zavřít
Žací lišta 3050

Univerzální mechanická vario výsuvná až o 57 cm

Zavřít
Šikmý dopravník

Předozadní hydraulické naklápění, vždy s kameňákem

Zavřít
Kabina obsluhy

Kabina LUXURY přináší dokonalé sklizňové prostředí

Zavřít
Pojezdové ústrojí

Rychlý přesun při 40 km/h nebo pásový podvozek

Zavřít
Vytírání zrna

Jeden rotor šetrně odděluje zrno, jak jednoduché

Zavřít
Čistící systém

Kompletní svahové vyrovnávání sítové skříně až 12°

Zavřít
Chytře se slámou

Ať už řádkujete, nebo drtíte, vždy kvalitní práce

Zavřít
Zásobník zrna

14.400 l, dvojité vyprazdňování, nastav. koncovka

Zavřít
Motor

Motory FPT poskytují výkon od 498 až po 634 koní

Jednička v šetrnosti

Vysoká kvalita

Šetrné oddělování zrna

Kombajny CASE IH si již od svého uvedení na trh zachovávají svou tradiční koncepci oddělování zrna pomocí jednoho rotoru. Díky tomuto systému jsou maximálně šetrné ke sklizenému zrnu, protože zrna jsou šetrně z klasů vytírána. V porovnání s konvenční technologií výmlatu tak kombajny CASE IH dosahují nejlepších výsledků, ať už se jedná o procenta polámaných zrn nebo množství úlomků. Díky šetrnému zacházení se sklízeným zrnem uspoříte s Axial-Flow® až v řádech statisíců korun.

Nejnižší provozní náklady

Minimum pohyblivých částí

Hlavním kritériem pro zemědělce z hlediska agronomie je šetrnost k zrnu, pro provozovatele jsou to pak provozní náklady. Kombajny CASE IH jsou nejjednoduššími kombajny na trhu zásluhou minima pohyblivých částí a řetězů (8 řemenů, 4 řetězy). Obsluhy oceňují například minimum mazacích míst a rychlou denní přípravu stroje. Ve srovnání s konkurencí Axial-Flow na plné čáře vítězí v provozních nákladech, což potvrdila svými testy i zkušebna DLG. 

Maximální univerzálnost

Rychlá výměna košů

S kombajny Axial-Flow sklidíte cokoliv. Sklizeň tak může začít travním semenem a skončit až v kukuřici, proto jsou u řady službařů tak oblíbené, protože dokáží být v průběhu roku vysoce využité. Zásluhou široké škály výměnných mláticích a separačních košů se tak kombajn dokáže přizpůsobit rychle každé plodině. Všechna další nastavení provádí obsluha přímo z pohodlné kabiny. Průběh oddělování zrna lze ovlivnit několika dalšími nastavitelnými parametry a reagovat tak na měnící se podmínky na poli (zralost porostu, vlhkost).

Perfektní řádek i rozhoz

Chytře se slámou

Řádkování slámy s kombajny CASE IH přináší řadu benefitů a to zejména lepší slisovatelnost slámy, kde narozdíl od ostatních mlátiček dokážeme do jednoho balíku dostat více hmoty, balíky mají vyšší hustotu a sláma lépe vsakuje. Snižuje tak náklady lisování i dopravu. Přechod z režimu řádkování na drcení je otázkou stisknutí jediného tlačítka ze sedadla řidiče. Integrovaný drtič s 52 letmo uloženými velice jemně nařeže a diskové metače rovnoměrně rozhodí materiál v celém záběru. Při rozkládání hmoty je z půdy rovnoměrně odebírána voda a dusík, což vede k pěkným, vyrovnaným porostům.

Zvolte si lištu podle vašich potřeb

Originální CASE IH lišty

Kombajn CASE IH a originální žací lišta CASE IH tvoří jeden celek. Značka CASE IH si vyrábí žací adaptéry ve svých vlastních výrobních závodech. Rozsáhlé produktové portfolio žacích lišt CASE IH zahrnuje jednak univerzální vario žací lišty 3050, pásové žací lišty nebo kukuřičné adaptéry a pick-up sběrače na travní semínko, popřípadě dvoufázovou sklizeň řepky.

Pásové lišty MacDon

Pásová lišta MacDon je vynikající volbou pro ty, kteří požadují univerzální kombajnovou lištu, chtějí zvýšit výkonnost sklizně, pěstují nízkorostoucí plodiny a řeší problémy s polehlými porosty. Společně s řadou patentů a zajímavých konstrukčních řešení tak tato lišta přináší svým uživatelům řadu výhod, které vám pomohou sklidit každé zrnko z pole a dosáhnete tak nejlepších sklizňových výsledků.

Zjistit víc >

Přidejte se ke spokojeným zákazníkům

Pro kombajn Axial-Flow 5140 jsme se rozhodli z důvodu šetrnosti k zrnu, separace a jednoduchosti nastavení. 
Máme větší počet hektaru kukuřice, ve které se nám axiální rotor osvědčil, a v téhle velikostní kategorii je Case IH jediný kombajn s axiálním rotorem.

Výhodou je i rychlá údržba, která nám trvá zhruba 45 minut s foukáním a mazáním.
Milan Hořáček, obhospodařuje 350 ha + služby
Při výběru kombajnu hrál velkou roli přístup prodejce, s AGRI CS jsem maximálně spokojený a stejně tak i se servisem s rychlou dodávkou dílů. Kdybych se rozhodoval znovu, tak znovu půjdu do Axial-Flow, protože je to jednoduchá mašina s nízkymi provozními náklady.
Celý žně měřím kvalitu zrna pomocí vaničky a konzultuji výsledky se zemědělci a všichni jsou spokojení s odvedenou prací. V porovnání s konkurenčními kombajny vykazuje Axial-Flow lepší kvalitu sklizeného materiálu. 
Co se týče slámy, tak někteří zemědělci dokonce začali vyžadovat slámu z axiálního kombajnu, protože do balíku se vleze víc materiálu a balík má větší hmotnost. Takže prakticky pak z pole odvezou stejne množství slámy, ale v daleko míň odvozech a tím snižuji náklady na logistiku balíků. 
Michal Horák, Sklizňové služby
S CASE IH jsme spokojeni historicky, předtím jsme měli 9010, se kterým jsme byli spokojení, jak se servisem, tak i s prací kterou odváděl. Nový kombajn jsme taky vybrali CASE IH Axial-Flow 8240. Hospodaříme na těžkých, jilovitých půdách, proto jsme zvolili variantu pásového podvozku, se kterým jsme schopni těžké půdy obdělávat. 
Axial-Flow si hravě poradí i s nedozrálým obilím a mokrou slámou, to byl jeden z důvodů proč jsme vybrali CASE IH. Dalším je jednoduchost stroje. 
Petr Vinař, obhospodařuje 600 ha
Kombajn jsme pořídili na partnerskou dotaci se spřáteleným podnikem. Kolega měl s Axial-Flow® dobré zkušenosti a také jsme věděli, že chceme lištu MacDon, protože pěstujeme sóju. Pásy jsme vybrali společně, protože neutužují půdu a hospodaříme na těžkých černých jílech a během mokrých žní tu mívá kolový kombajn problém. Když jsem pozoroval svůj kombajn, tak i za sucha bylo vidět koleje a po pásovém nejsou. Doopravdy tu půdu neutužuje.

Zemědělec vždycky chce více, ale realita je pak jiná. Ale přibližně jsme se dostali na průměr necelé 3 tuny. Takže spokojenost.
pan Čermák, obhospodařuje 450 ha

Nechte nám váš kontakt a ozveme se vám s nabídkou

 

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.