FOTOSOUTĚŽ STEYR: Nejlepší fotka sezóny

Pochlubte se nám svojí nejlepší fotografií za letošní rok. Vyhrát můžete kalendář STEYR na rok 2021.

STEYRÁCI, přichystali jsme si pro vás opět další fotosoutěž, a tentorát s motivem „Nejlepší fotka sezóny.“ Letošní sezóna byla, a pro některé zemědělce stále je, velice náročná. Pandemie, hraboši, příliš srážek, podmáčené půdy, nebo zapadlé traktory. My však pevně věříme, že přinesla i svá pozitiva, a rádi bychom vám ji alespoň trochu zpříjemnili. Máte ve svém telefonu, počítači, nebo fotoaparátu pěknou, nebo originální fotografii, se kterou byste se rádi pochlubili? Tak neváhejte a soutěžte s námi! 

                                Fotosoutez-STEYR-2020.png
 


Zašlete nám svou fotografii ze žní, při práci ve stáji, v lese, na louce, nebo na poli a vyhrajte originální kalendář STEYR na rok 2021. Celkem budeme rozdávat tři kalendáře - kalendář získají dva z vás s fotografií s největším počtem pozitivních reakcí na Facebookovém profilu STEYR Traktory a jednu fotografii vybereme my.

Zasílejte prosím pouze fotografie, které ještě v žádné naší soutěži nebyly. V takovém případě budeme bohužel nuceni soutěžícího vyřadit.


Své vlastní fotografie s traktorem STEYR zasílejte na e-mail polakova@agrics.cz nebo do zpráv na facebook STEYR Traktory. Do předmětu zprávy uveďte „NEJLEPŠÍ FOTKA SEZÓNY.“ E-mail musí obsahovat jméno a příjmení autora, místo pořízení snímku a doručovací poštovní adresu autora. Maximální velikost fotografie 5 MB.


Organizátorem akce je společnost AGRI CS a.s., Hybešova 14, 693 01 Hustopeče, IČ: 26243334, zapsaná v OR u Krajského soudu v Brně pod sp.zn. B/3582. (dále jen „organizátor“). Akce bude probíhat od 18. 11. 2020 do 14.12.2020 nebo do odvolání (dále jen „doba konání soutěže“). Akce probíhá na území České republiky (dále jen „místo konání soutěže“) prostřednictvím webové stránky AGRI CS (https://www.agrics.cz) a facebooku STEYR Traktory. Celkovým vítězem se stává účastník soutěže, jehož fotografie získá prostřednictvím facebooku STEYR Traktory největší počet pozitivních reakcí: "To se mi líbí, Super, Péče, Paráda, Haha". Odměněni budou celkem dva soutěžící, kteří získají největší počet zmíněných pozitivních reakcí, a jednoho soutěžícího vybere organizátor soutěže. Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla anebo podmínky soutěže, včetně změny doby jejího trvání, či akci kdykoliv ukončit bez náhrady, a to s účinností ode dne uveřejnění na webových stránkách a Facebook účtu.