Luxxum 100 ujíždí!

Máte poslední šanci pořídit si Luxxum 100, který znáte.

Prémiový traktor za výhodnou cenu

Luxxum je prémiový traktor, který nabízí vysokou úroveň komfortu, bezkonkurenční výhled a perfektní manevrovatelnost. 
Ovládání traktoru je převzato z vyšších řad, proto vás překvapí jak produktivní budete.
Traktor pro ty, co chtějí výkon 100 koní a nechtějí dělat kompromisy. 

Luxxum jak ho znáte

Exceluje v testech

Hospodárný provoz

Traktory řady LUXXUM v nezávislých testech potvrzují, že se jedná o nejúspornější traktory v dané kategorii. Ideální poměr výkonu a hmotnosti společně s dostatečně silným čtyřválcovým motorem o objemu 3,4 litru zaručují těmto traktorům efektivní provoz při všech pracovních operacích. Výbornou vlastností pro ovládání je dvojitý ruční plyn, umožňující nastavení rozsahu otáček motoru.
Radost řídit

Powershift převodovka

Čtyřstupňový Powershift s celkem 32x32 rychlostmi řazenými pod zátěží bez použití spojky mezi jednotlivými převodovými stupni. Během agregace traktoru s čelním nakladačem CASE IH LRZ nebo jen při změně směru jízdy jistě taktéž oceníte řazení pod zatížením. Nechybí automatické řazení v režimu pole/silnice nebo nastavení agresivity řazení ve třech různých režimech.
Protřídní komfort

Odpružená kabina

O příjemnou práci se stará odpružená kabina s panoramatickou střechou, která zaručuje perfektní výhled. V kabině nechybí ani loketní opěrka Multicontroller se základními ovladači a multifunkčním joystickem. Kabina je plně klimatizovaná se vzduchem odpruženou sedačkou a plnohodnotným sedadlem spolujezdce.
Rakouská kvalita

Uzavřený hydraulický systém

Převodovka má samostatnou olejovou náplň a hydraulika samostatný uzavřený systém. Díky tomu nedochází k mísení těchto olejů. K dispozici je axiální pístový hydrogenerátor s průtokem oleje až 80 l/min. Pracovní stroje jsou ovládány s takovou lehkostí, a to bez ohledu na jejich velikost a hmotnost. Díky zadnímu tříbodovému závěsu kategorie II, je možné zvednout až 5 560kg. Přední tříbodový závěs dodáme na přání.

Luxxum jak ho neznáte

Při pořízení Luxxum 100 získáte bonusouvou výbavu pro větší komfort

 
3 Mechanické zadní vnější okruhy
Odpružená kabina s klimatizací a otevíratelným předním oknem
Přední 380/70 R24, zadní 480/70 R34 (Pevné disky – Michelin, Mitas, Trelleborg, Firestone)
Držák předního závaží 110 kg se středovým dílem 115 kg + 4 ks x 45 kg závaží (405 kg)
Luxxum a čelní nakladač je ideální dvojka. Luxxum je stvořen pro práci a manipulaci s těžkými břemeny. Spojením Luxxum a nakladače LRZ můžete zvednout až 2 540 kg. Joystick pro ovládání nakladače a tlačítko pro ovládání spojky jsou integrované v loketní opěrce. Čelní sklo je tvarované pro práci s nakladačem a práci ulehčí aj střešní okno a plynulá změna směru jízdy. 

Nenechte si Luxxum 100 ujet!


Můžete ho mít za cenu

449 900 Kč

bez dph.

 

Nechte nám kontakt a my se vám ozveme s nabídkou
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.