Nová Puma v akci

Chcete se podívat zblízka na novou Pumu?

Na jaře k nám do České republiky dorazily nové menší modely Case IH Puma 140-175 koní. Puma dostala nový design, nový motor s prodlouženým servisním intervalem, nové prvky výbavy, nové LED světla a další. 

V traktorech Puma teď budete mít maximální pohodlí. Odpružení přední nápravy a mechanické odpružení kabiny je nyní v základu. Na přání si můžete doobjednat komfortnější vybavení kabiny. Upgradovat se dá až na paket s koženým sedadlem, aktivním pružením a provětráváním. 

Všechny traktory PUMA mají nyní plynulou převodovku CVXDrive. A k vyšší bezpečnosti přispívá i funkce pokročilého brždění přívěsu. 

Už v základu má Puma dotykový monitor AFS 700, pokročilý souvraťový management a ISO BUS kat. 2. Na přání je možné dodat originální satelitní řízení CASE IH AccuGuide v úrovni TK s přesností na 2,5 cm. 

 

Tříletá záruka už v základu


V České republice jsou modely PUMA CVX nejvíce prodávaným traktorem s plynulou převodovkou v její třídě. Puma si je jistá řadou technických a kvalitativních vylepšeních. CASE IH proto na tyto modely poskytuje exkluzivní tovární tříletou záruku již ve standardu. Spolu s prodlouženými servisními intervaly bude možné udržet provozní náklady na minimální úrovni.
 

Větší model za cenu menšího

 

Ušetřete až 227 000 Kč


• Sleva až 95 000 Kč na větší model
• Úspora až 105 000 Kč díky záruce 3 roky / 3 000 h
• Až 27 000 Kč úspora provozních nákladů


Atraktivní financování 


• ​12 měsíců bez splácení
•  0 % akontace
•  úrok pouze 0,5 %
 

Podívejte se na videa se všemi novinkami

 

Chcete vidět PUMU v akci? 


Ozvěte se Pavlovi (+420 724 035 761, novak@agrics.cz), svému regionálnímu prodejci, nebo vyplňte formulář níže a my se vám ozveme.