Sečte se SIPem ještě výhodněji

Dokonalé řešení dostupné nyní pro všechny farmáře. Pořiďte si nový žací stroj za skvělou cenu.

Každodenní práce vyžaduje spolehlivou techniku v každém ohledu. Proto v našem portfoliu naleznete pouze kvalitní stroje na zpracování zelené píce od značky SIP. Pokud přemýšlíte s blížící se jarní sezónou o nákupu nového stroje do pícnin, tak jste na správném místě. Přinášíme vám dokonalé řešení dostupné nyní pro všechny farmáře. Pořiďte si nový žací stroj s kondicionérem a prodlouženou 3letou zárukou za skvělou cenu již na tuto sezónu.

Akcni-cena-zaci-lista-SIP-silvercut-disc-3-leta-zaruka.png

Modelová řada SILVERCUT DISC S je vybavena středovým zavěšením žací lišty. Díky hydropneumatickému odlehčení umožňují optimální kopírování terénu. Mezi tři hlavní přednosti patří optimální přenos síly z traktoru na žací lištu díky masivnímu pohonu, a především extrémně robustnímu nosnému rámu, maximální efektivita práce a rychlé sečení na velkých plochách, a také čistá a kvalitní píce díky technologii hydropneumatického odlehčení.
 

Technická specifikace stroje SILVERCUT DISC 300 S FC:
  • Pracovní záběr 2,9 m
  • Prstový kondicionér FC
  • 7 speciálně tvarovaných disků
  • Celkem 14 nožů
  • Jištění při najetí na překážku
  • Pojistka proti přetížení DDSS
  • Hydropneumatické odlehčení
  • Stabilizace pomocí hydrauliky
  • Systém rychlé výměny nožů QCS
  • Požadavek na traktor 80 KS
Uvedená cena je bez DPH. Akce platí do vyprodání zásob. Dodání stroje již na tuto sezónu.
Najít svého prodejceChci vědět více o stroji 

Proč žací lištu SILVERCUT DISC 300 S FC?

Jedinečná cena

Kratší doba schnutí

Prodloužená záruka

Co o žací liště SILVERCUT DISC říkají naši zákazníci?

„S lištou se krásně pracuje. Velice oceňujeme obsluhu a ovládání stroje, které je velice intuitivní. Práce je pak opravdu jednoduchá. Lišta SIP suprově kopíruje terén a je velice odolná. Stalo se nám, že jsme při sečení chytili kámen nebo spadlý strom, který nebyl vidět, protože byl hodně zarostlý. Obávali jsme, že to mosazné kolíky nezvládly. Kolíky byly však v pořádku, vydržely a nemuseli jsme je vůbec měnit, což je supr."
Pavel Dočekal, rodinná farma, Jihočeský kraj
"Jako optimální provozní rychlost se jeví rychlost kolem 15 km/h. Ceníme si nižší výšky žacích lišt a lepší viditelnosti na sečenou plochu, i přes nízkou konstrukční výšku je závěs žacího stroje velmi flexibilní. Konstrukce stroje je jednoduchá a ovládání bez složité elektroniky, navíc stroj perfektně kopíruje terén. Způsob jištění disků střižnými kolíky, díky kterému je servisní zásah po poškození disku jednoduchý, rychlý a levný, je milým překvapením."
Pan Fousek a pan Dibelka, obsluha stroje, ZS Vilémov, a.s.
Sečení v zoo probíhá každý den od pondělí do soboty, přičemž se pravidelně rozveze jeden sběrací vůz za den. Na loukách se sečou převážně trávy. S čelní žací lištou SIP SILVERCUT DISC ALP jsme spokojeni, oceňujeme snadnou manipulaci a velmi dobré kopírování terénu. S pracovním záběrem 2,70 m je sečení s lištou velice snadné. Připojení a odpojení lišty k traktoru je intuitivní a zabere zlomek času. Až po 3 letech od pořízení stroje došlo na výměnu nožů."
 
Ing. Jaroslav Prchal, vedoucí útvaru krmiv a pan Radek Bača, obsluha stroje, ZOO Brno
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.