AXIAL FLOW řada 150

Modelová řada CASE IH AXIAL FLOW 150 nabízí tři modely s označením 5150, 6150 a 7150. Používají nové motory s technologií Hi-eSCR, která umožnila navýšit výkony motoru až na 460 pro největší model 7150. Tato řada částečně konstrukčně navazuje na legendární modely 2388 a stále si zachovává jednodušší konstrukci. Oproti svým předchůdcům byly zcela přepracovány pohony a navýšena kapacita stroje. Nově jsou tyto mlátičky vybaveny svahovým vyrovnáváním, které umožňuje kompenzovat sklon svahu až 12˚. Počínaje rokem 2016 má tak rozšířil výrobce Case IH portfolio svých mlátiček se svahovým vyrovnáváním a nyní je k dispozici od 312 až do 634 koní. Cílem řady 150 je oslovit zákazníky se střední výměrou, který nepožadují ty nejvýkonnější mlátičky, ale chtějí těžit z výhod axiálního způsobu výmlatu. Axial Flow 150 je přesnou volbou. Jednodušší a cenově velmi příznivé modely, které dělají čest pověsti axiálních mlátiček CASE IH. Produktivní, spolehlivé, s minimální údržbou a nízkými náklady na opravy. Proto jsou tyto mlátičky stále vyhledávané a mají vysokou prodejní hodnotu po letech provozu.

 

ZDOKONALENÁ TECHNOLOGIE ROTORU

Kvalitní výmlat bez ohledu na plodinu.

SRDCEM KAŽDÉ SKLÍZECÍ MLÁTIČKY CASE IH AXIAL-FLOW® 150 JE NEJNOVĚJŠÍ ROTOR SMALL TUBE, KTERÝ BYL SPECIÁLNĚ VYVINUT PRO EVROPSKÉ PODMÍNKY. Tento rotor byl zkonstruován pro splnění měnících se podmínek během sklizně. Konstrukce rotoru byla nastavena tak, aby bylo dosaženo těch nejlepších parametrů při práci sklízecí mlátičky. Rotor byl testován a upraven do evropských podmínek tak, aby bylo docíleno dokonalého výsledku – vysoké průchodnosti, nejlepší kvality zrna a slámy s minimálními ztrátami.

VÝHODY

 • šetrný výmlat chrání zrno před poškozením = potenciál obrovských úspor.
 • jeden rotor pro výmlat a separaci – méně pohybujících se částí, o které se musíte starat.
 • špičková kvalita zrna a slámy – pokud ji umístíte do řádků a rozhodnete se ji slisovat.
 • zabubnovaný kombajn? Zmáčknutím jednoho tlačítka se rotor odblokuje.

KOMFORTNÍ MÍSTO PRO PRÁCI

Kabina je místem, kde strávíte celý den.

Sklidit úrodu znamená získat odměnu za veškerou práci a výrobní prostředky investované během celé sezóny. Naši inženýři projektují kabiny sklízecích mlátiček CASE IH tak, aby obsluha získala maximální pohodlí a dokázala všechnu svoji energii věnovat sklizni.

Luxusní provedení kabiny zahrnuje pohodlné sedadlo řidiče, sedadlo spolujezdce, nastavitelný sloupek řízení, panel ovladačů na pravé straně, multifunkční páku Multicontroller, velké otevíratelné okno do zásobníku, sluneční clony, kožený volant, velký chladící prostor, úložné prostory a další přídavné doplňky.

VÝHODY

 • elektricky nastavitelná a vyhřívaná zrcátka
 • kožený volant
 • 3 odkládací místa (2 s krytem) za sedadlem obsluhy
 • 2 úložné police
 • odnímatelný chladící prostor pod sedadlem spolujezdce
 • polstrovaná opěrka levých dveří
 • sluneční clony na oknech

SKLÍZECÍ MLÁTIČKA A ŽACÍ LIŠTA

Tvoří důležitý celek.

Využijte širokou nabídku žacích lišt a adaptérů CASE IH. Žací adaptéry jsou navrženy tak, aby dokonale splnovaly nároky nejen na současné požadavky sklizně, ale i na požadavky sklizně budoucí. Jsou to skvělé lišty v proměnlivých podmínkách, kdy se mění podmínky vlhkosti.

DOSTUPNÉ PROVEDENÍ LIŠT

 • žací lišta 3050 - řešení pro sklizeň obilovin
 • flexibilní žací lišta 3020 - specialista na soju
 • pásová žací lišta 3100 - dokonalé kopírování
 • kukuřičný adaptér 4000 - dostupný v 6 až 8 řádkovém provedení
 • pick-up 3000 - specialita pro dvoufázovou sklizeň

 

PŘEHLED MODELŮ

Model 5150 6150 7150
Motor 6 válcový, 6,7 litru, Stage V 6 válcový, 8,7 litru, Stage V 6 válcový, 8,7 litru, Stage V
Maximální výkon (koní) 312 400 460
Objem palivové a AdBlue nádrže 950/166 950/166 950/166
Převodovka

hydrostatická, 2 rozsahy

hydrostatická, 2 rozsahy hydrostatická, 2 rozsahy

 

Kategorie: SKLÍZECÍ MLÁTIČKY

 

CASE IH AGRICULTURE

AXIAL-FLOW 150

Soubory ke stažení:

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.