CASE IH TÝDNY SE BLÍŽÍ

Zprávy z první ruky. Z pohodlí domova on-line a bez cestování. Již brzy!

AGRI CS a.s. , 28. 5. 2020

CASE IH TÝDNY: LÉTO SE BLÍŽÍ, NOVINKY CASE IH PŘIJÍŽDÍ!

Každý den našeho života přináší něco nového. Situaci, ve které jsme se ocitli letos na jaře nikdo z náš nezažil. S blížícím se létem vám chceme přiblížit novinky letošního roku co možná nejvíce prakticky.

Nás všechny v AGRI CS zemědělská technika baví a značku CASE IH máme v srdci. V žilách nám přece koluje červená krev. Máme radost z toho, když vidíme naše stroje při práci. Jsme rádi za každé setkání s vámi zákazníky, fanoušky i obsluhami. Ceníme si přízně, kterou strojům značky CASE IH dáváte. Vaše přízeň je pro nás velkým závazkem. Závazkem k tomu, abychom vám poskytovali kvalitní služby na profesionální úrovni. Nejenom samotný prodej je pro nás důležitý. Víme to, že dnes rozhoduje hlavně poprodejní péče v oblasti servisu a dodávek náhradních dílů.

Společně s našimi produkt manažery AGRI CS Pavlem Novákem, Petrem Novákem, Romanem Nedomou a Otto Jirkou si můžete jednotlivé zajímavé stroje značky CASE IH užít on-line a bez cestování přímo z pohodlí vašeho domova. Je to snadné. Stačí pouze sledovat naše speciální CASE IH TÝDNY, ve kterých vám postupně představíme novinky v oblasti traktorů a sklizňové techniky, protože …. LÉTO SE BLÍŽÍ, NOVINKY CASE IH PŘIJÍŽDÍ!

AGRI CS sídlí v srdci Jižní Moravy. Okolí Hustopečí je plné úhledných vinic, úrodných polí a pěkné přírody, za kterou se míří spousta návštěvníků. Při natáčení novinek jsme se užívali krásných výhledů do krajiny a snažili jsme se vám je zprostředkovat i v našich videích. Krásná příroda a krásná technikou jsou tím nejlepším spojením. Mít možnou natáčet ladné křivky našich strojů na pozadí Pálavy je něco jedinečného. Věříme, že vás tak připravená videa nadchnou nejenom technickými novinkami červených strojů ale i krásnou krajinou.

A pozor! V rámci těchto týdnů se můžete těšit na speciální obchodní bonusy na dané modelové řady, které můžete využít u všech obchodních zástupců v autorizované prodejní síti AGRI CS. Všichni příznivci značky CASE IH, obsluhy i fanoušci se v těchto týdnech mohou těšit na různé soutěže s výhrami.

Sledujte proto naše sociální sítě! Videa v rámci jednotlivých týdnů můžete sledovat na webu AGRI CS, YouTube kanále AGRI CS, Facebooku CASE IH CZ a Facebooku AGRI CS. Ve spojení s Vámi taktéž budeme na našem instagramovém účtu caseihczech.

Další články

CASE IH týdny: Farmall

8. 7. 2020

Univerzální pracant, který se hodí na farmu i do komunálu.

CASE IH Týdny: Magnum AFS Connect

30. 6. 2020

Case IH má za sebou roky výzkumu a praktické zkušenosti. K tomu si posbírali zpětnou vazbu od zákazníků a tak vzniknul nový Magnum AFS Connect, který uspokojí potřeby obsluhy v kabině i manažerů v kanceláři. 

Case IH týdny: Axial-flow

23. 6. 2020

Jednička v šetrnosti k zrnu, to je Axial-Flow. Mlátička nabízí maximální kvalitu sklizeného zrna při vysokém výkonu stroje.

Case IH týdny: PUMA 175 CVXDrive

15. 6. 2020

Bestseller mezi traktory, to je modelová řada PUMA. Vyrábí se ve dvou velikostních provedeních 140-175 koní a 185-240 koní.

KOMBINOVANÝ SBĚRACÍ VŮZ ZA AKČNÍ CENU!

10. 6. 2020

Vůz Strautmann Giga-Vitesse nyní za akční cenu.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.