Case IH týdny: Axial-flow

Jednička v šetrnosti k zrnu, to je Axial-Flow. Mlátička nabízí maximální kvalitu sklizeného zrna při vysokém výkonu stroje.

23. 6. 2020

Základem úspěšných žní je mít spolehlivý stroj, který vám zajistí, že všechno bude hladce šlapat. A právě takové jsou sklízecí mlátičky Case IH  Axial-Flow®. Díky menšímu počtu pohyblivých části máte údržbu stroje za 20 minut hotovou a můžete vyjet, zatím co jiní jsou ještě v garáži. Maximalizuje tak svůj produktivní pracovní čas.

AFS Harvest CommandTM se pak postará o to nejlepší nastavení pro dokonalou sklizeň Vyberete si jednu ze 4 strategii:

•  Režim kvalita zrna
•  Režim výkonosti
•  Režim konstantní průchodnosti
•  Režim maximální průchodnosti

A systém už sám nastaví v rámci předdefinovaných parametrů  a plodiny ideální nastavení, aby sklidila maximální množství zrna v té nejlepší kvalitě. AFS harvest command průběžně sleduje všechny parametry a automaticky optimalizuje nastavení sklizně. Můžete se tak plně věnovat práci se žacím adaptérem, kontrovat kvalitu zrna v zásobníku a pohodlně řídit celou sklizeň.

Mlátička si hravě poradí s jakoukoliv plodinou.

Čisté a kvalitní zrno, to je oč tu běží. A ideálně bez ztrát. Proto inženýři z Case IH zkonstruovali elektricky nastavitelné lopatky rotorové klece pro plynulou změnu toku materiálu. Nastaví se tak, aby odpovídali aktuálním podmínkám sklizně a zralosti porostu. Snadno dostupné jsou i mláticí a separační koše. Odmontováním 2 šroubů koš rychle vyměníte a mlátička je připravená na další plodinu.

 

Čištění probíhá na sítech, které kde jsou umístěny snímače tlaku. Systém tak efektivně a automaticky nastavuje síta tak, aby nedocházelo ke ztrátám vykouknutím na konci pole nebo při změně zatížení sít. Snímač bočního a podélného náklonu sleduje aktuální polohu stroje a upravuje náklon celé sítové skříně, aby byl kompenzován boční náklon. Poradí si až se spádem 12°. Tento samovyrovnávací sytém umožňuje stálý čistící výkon bezeztrát.

 

Je na nás, jaký systém zpracování rozstliných zbytků zvolíte. Je možné si vybrat mezi standartní variantou Magnacut, nebo novinkou drtičem X-tra. Ten dokonale nadrtí a rozhodí veškeré rostlinné zbytky i v záběru 12m. Rovnoměrný rozhoz je důležitý zejména pro rovnoměrný odběr dusíku a vody z půdy během rozkládání organické hmoty. Napomáhá eliminovat shluky slámy a zabraňuje tvoření hnízd hlodavců.

Pohodlí si uděláte v odhlučněné a klimatizované kabině. Zde budete mít všechno důležité na dosah ruky. Ovládací panel je zabudován do loketní opěrky a snadno nastavitelný dle individuálních požadavků. Široký výhled si dopřejete z odpruženého sedadla řidiče a to i díky úzkým sloupkům kabiny. V Luxury verzi kabiny najdete ledničku nebo el. Zpětná zrcátka, v průběhu dne se tak můžete občerstvit chlazeným nápojem.

Detailněji se na mlátičku podíváme s Ing. Romanem Nedomou, produktovým manažerem který představí sklízecí mlátičku Axial Flow 9250. Podívejte se i na náš web: caseihtydny.cz

 

 

AFS HARVEST COMMAND ZDARMA

Pořiďte si mlátičku na letošní žně a dáme vám automatizovaný systém výmlatu AFS Harvest Command zdarma. Nechte nám kontakty a ozveme se vám s nabídkou. 
Další články

CASE IH týdny: Farmall

8. 7. 2020

Univerzální pracant, který se hodí na farmu i do komunálu.

CASE IH Týdny: Magnum AFS Connect

30. 6. 2020

Case IH má za sebou roky výzkumu a praktické zkušenosti. K tomu si posbírali zpětnou vazbu od zákazníků a tak vzniknul nový Magnum AFS Connect, který uspokojí potřeby obsluhy v kabině i manažerů v kanceláři. 

Case IH týdny: Axial-flow

23. 6. 2020

Jednička v šetrnosti k zrnu, to je Axial-Flow. Mlátička nabízí maximální kvalitu sklizeného zrna při vysokém výkonu stroje.

Case IH týdny: PUMA 175 CVXDrive

15. 6. 2020

Bestseller mezi traktory, to je modelová řada PUMA. Vyrábí se ve dvou velikostních provedeních 140-175 koní a 185-240 koní.

KOMBINOVANÝ SBĚRACÍ VŮZ ZA AKČNÍ CENU!

10. 6. 2020

Vůz Strautmann Giga-Vitesse nyní za akční cenu.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.