VELKOLEPÁ SHOW CASE DEN JE ZA DVĚŘMI!

Velkolepá polní show a výstava společnosti AGRI CS.

Ondřej Adamčík, AGRI CS a.s. , 13. 5. 2019

CASE DEN 2019 s podtitulem "ČERVENÁ ZNAMENÁ BUDOUCNOST - otevřete si cestu k technologiím zítřka" je za dveřmi.

CASE DEN 2019 se blíží. Přesně tak, do letošního ročníku CASE DNE s podtitulem „ČERVENÁ ZNAMENÁ BUDOUCNOST – otevřete si cestu technologiím zítřka“ zbývá již jen pár dnů. Těšíme se na Vás v pátek 31. 5. 2019 od 9:30 hod v Kámeni u Pelhřimova. Stále nevíte či váháte, zdali do Kámene vyrazit, například se svou rodinou nebo se jen poohlédnout po novém stroji z našeho portfolia? Pojďte se přesvědčit, proč si letošní 16. ročník rozhodněte nenechat ujít – CASE DEN to je zábava pro celou rodinu.

 

NOVÝ ČLEN: rodina CASE IH se roršiřuje 

V letošním roce značka CASE IH představila novou modelovou řadu traktorů střední třídy na veletrhu SIMA v Paříži, která v sobě kombinuje traktor s plynulou převodovkou CVXDrive, vysoce komfortní kabinou a kompaktními rozměry s malým poloměrem otáčení. Na CASE DNU tento traktor uvidíte jako jednu z hlavních novinek, kterou společným odhalením přivítáme na českých polí.

MODERNÍ TECHNOLOGIE: představíme vám cestu úspor

Hlavním tématem letošního ročníku budou úspory a především to, jak jich díky využívání techniky a jednotlivých technologií našich produktů z našeho portfolia můžete docílit. Na jednotlivých stanovištích, během předvádění a praktických jízd se budete moci přesvědčit o výhodách využívání navigací a automatického navádění, optimalizaci pojezdových tras, systémech telematiky a správy provozu stroj nebo výhodách sekční kontroly.

Dále představíme špičkové produkty AGXTENDTM zahrnující půdní skener, umožňující variabilní zpracování půdy a dávkování osiva v reálném čase, a senzor pro variabilní hnojení dusíkem, který na základě výpočtů optimalizuje dávku hnojiva na pozemku. Inovativní technologie představíme také v oblasti závěsné techniky, kde budeme řešit otázku úspory vláhy zakládáním porostů technologií STRIP – TILL nebo jedním přejezdem pomocí kombinovaných strojů TRIO. Šetrný způsob shrnování píce budeme demonstrovat na pásových shrnovačích SIP AIR. Během dne uvidíte více než 80 strojů na jednom místě!

FARMA STEYR: stopa STEYR nabitý pestrým programem

Ve svém typickém prostředí rakouské farmy se představí naše červeno-bílá značka rakouských traktorů STEYR. Na farmě na vás čeká zajímavý doprovodný program ve formě vyřezávání motorovou pilou designu traktorů STEYR. O výbavě traktorů STEYR vás přesvědčí modely CVT ve speciální výbavě STEYR EXKLUSIV.

SRAZ PŘÍZNIVCŮ: všechny stroje CASE IH musí do Kámene

Pro majitele, příznivce a obsluhy traktorů a mlátiček značky CASE IH jsme navíc připravili sraz traktorů a sklízecích mlátiček CASE IH. Vezměte svůj traktor na CASE DEN nebo dorazte do speciální zóny sklízecích mlátiček. Pro účastníky srazu i příznivce červených mlátiček je připraven hodnotný dárek.

MARTIN ŠONKA: člen Red Bull Air Race a mistr světa

V rámci doprovodného programu na vás čeká celá řada zajímavých vystoupení v podobě adrenalinových představení týmu ZABIL.CZ, kteří své akrobatické kousky ukážou ve spojení s naší technikou. Vyzkoušet si jednotlivé prvky budete moci v průběhu dne v rámci workshopů.

Pro děti bude jako tradičně připraven dětský koutek, kde mohou společně strávit čas s ostatními dětmi, nafukovací atrakce v podobě skákacího hradu QUADTRAC a další. Nebude chybět výstava a jízdy s automobily značek ŠKODA a KIA. Vrcholem letošního ročníku bude vystoupení Martina Šonky, člena Red Bull Air Race týmu, který během poutavé show předvede řadu dechberoucích prvků a adrenalinových leteckých triků.

Více informací o programu včetně registrace, za kterou na místě obdržíte dárek, získáte na stránkách akce www.caseden.cz

Soubory ke stažení:

Další články

VYUŽIJTE DOTACE NA NÁKUP TECHNIKY.

29. 5. 2020

Investice do zemědělských podniků na léto 2020.

CASE IH TÝDNY SE BLÍŽÍ

28. 5. 2020

Zprávy z první ruky. Z pohodlí domova on-line a bez cestování. Již brzy!

STEYRÁCI NIKDY NESPÍ. UKAŽ, CO V TOBĚ JE.

26. 5. 2020

Vyfoť svého STEYRA a zapoj se do soutěže o zajímavé ceny.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO ŽNĚ 2020

25. 5. 2020

NEJVÝKONNĚJŠÍ AXIAL-FLOW® 9250 ZA CENU MENŠÍHO MODELU

EXTRA BONUSY NA NOVÉ MODELY PUMA

17. 5. 2020

Až 225 koní za cenu 210!

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.