PROBUĎ V SOBĚ ZVÍŘE. DYCKY PUMA!

PUMA je skvělá. Kolik traktorů PUMA se letos podaří najít vám?

Ondřej Adamčík, AGRI CS a.s. , 6. 7. 2019

PUMA PÍŠE ÚSPĚŠNÝ PŘÍBĚH NA ČESKÝCH POLÍCH JIŽ DÉLE NEŽ 10 LET. NEZAPOMÍNEJTE, DYCKY PUMA!

Prvotřídní rakouská kvalita, nejprodávanější řada traktorů CASE IH v ČR, patnáct různých modelů s nepřeberným množstvím výbav a specifikací, to je PUMA! Dravá, spolehlivá a univerzální šelma, která si našla domov ve stovkách zemědělských podniků napříč ČR. V České republice je k dnešnímu dni v provozu více než 900 traktorů modelové řady PUMA. Podaří se vám najít jednu z nich? Po vzoru minulých let jsme si i na letošní prázdniny připravili tradiční fotosoutěž, letos s podtitulem „PROBUĎ V SOBĚ ZVÍŘE. DYCKY PUMA!“

Své vlastní fotografie s traktory PUMA zasílejte do zpráv na Facebooku CASE IH CZ nebo na e-mail adamcik@agrics.cz, do předmětu zprávy uveďte „DYCKY PUMA“. E-mail nebo FB zpráva musí obsahovat jméno a příjmení autora, datum a místo pořízení snímku a název podniku, ve kterém jste PUMU zachytili. Maximální velikost fotografie musí být 5 MB.

Všechny zaslané fotografie budou průběžně zveřejnovány na facebookovém profilu CASE IH CZ, kde můžete stisknutím tlačítka „To se mi líbí“ udělit svůj hlas fotografiím, které se Vám nejvíce líbí a tím tak zvýšit jejích šanci na výhru. Hrajeme celkem o čtyři ceny s dárkovými předměty CASE IH.

KOLIK SE VÁM PODAŘÍ NAJÍT TRAKTORŮ PUMA?

UŽ JSTE NAŠLI 221 TRAKTORŮ PUMA.

PUMA JE SKVĚLÁ! PŘEČTĚTE SI REFERENCE UŽIVATELŮ TĚCHTO TRAKTORŮ KLIKNUTÍM NA FOTOGRAFII.

Organizátorem akce je společnost AGRI CS a.s., Hybešova 14, 693 01 Hustopeče, IČ: 26243334, zapsaná v OR u Krajského soudu v Brně pod sp.zn. B/3582. (dále jen „organizátor“). Akce bude probíhat od 7. 7. 2019 do 31. 8..2019 nebo do odvolání (dále jen „doba konání soutěže“). Akce probíhá na území České republiky (dále jen „místo konání soutěže“) prostřednictvím webové stránky AGRI CS (https://www.agrics.cz). Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla anebo podmínky soutěže včetně změny doby jejího trvání, či akci kdykoliv ukončit bez náhrady, a to s účinností ode dne uveřejnění na webových stránkách a Facebook účtu. 

Soubory ke stažení:

Další články

PRÁVĚ TEĎ JE TEN NEJLEPŠÍ ČAS NA POŘÍZENÍ KOMBAJNU ZA AKČNÍ CENU!

18. 9. 2019

PUMA JE TOP STAR!

9. 9. 2019

PUMA píše úspěšný příběh u českých zemědělců.

TEĎ NEBO NIKDY

4. 9. 2019

Vyberte si stroj značky SIP za zajímavou akční cenu.

MAGNUM S NADSTANDARDNÍ ZÁRUKOU

30. 8. 2019

Tovární záruka 2 roky nebo 2 000 hodin již ve standardu pro traktory MAGNUM.

POZVÁNKA NA DEN ZEMĚDĚLCE

30. 8. 2019

Celostátní kontraktační výstava a  předvádění zemědělské techniky.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.