FARMALL C (55 - 115 koní)

Charakteristické pro historicky první traktory Farmall byla spolehlivost a univerzálnost, které pomohly rychlé expanzi traktorů a dosážení úspěchu hned po jejich prvním uvedení na trh v roce 1922. V této tradici pokračuje Case IH i modelem Farmall C, který byl od základu zdokonalen, aby se stal ideálním strojem pro práci s čelním nakladačem, v hospodářských budovách -  díky nízké výšce a na farmách s živočišnou výrobou vůbec. Díky pevné konstrukci je také vhodný pro jiná farmářská použití, jako je pěstování zeleniny a speciálních plodin. Uplatnění hravě najde i v komunálních službách.

Prostorná čtyřsloupková kabina s ergonomickým rozmístěním ovládacích prvků.

Traktory Farmall C vynikají svou jednoduchostí, proto jsou vhodné zejména pro zákazníky, kteří žádají maximálně jednoduchý traktor.   

V rámci volitelné výbavy nechybí například reverzace pod zatížením Powershutte.

UNIVERZÁLNOST PERFEKTNÍ PRACOVIŠTĚ PROVEDENÍ HD MOTOR PŘEVODOVKA ČELNÍ NAKLADAČ 


UNIVERZÁLNOST

Všestrannost je jeho druhé jméno

Traktory Farmall C mají kompaktní rozměry, jejich schopností je přecházet z prací prováděných v jednom okamžiku ve stísněném prostoru ve stáji a hned v následujícím okamžiku vyrazit pracovat na pole. Ať už při práci na pastvinách nebo při chovu dobytka, ve specializovaných firmách, při pěstování zeleniny nebo údržbě trávníků, Farmall C se chová tak, jak naznačuje jeho název.

PERFEKTNÍ PRACOVIŠTĚ

Vaše pohodlné místo pro práci

Snadný přístup z obou stran, plochá podlaha, nastavitelné sedadlo s volitelným vzduchovým odpružením, pohodlné sedadlo spolujezdce. Ergonomické uspořádání ovládacích prvků a tiché pracovní prostředí pro zvládnutí dlouhých pracovních dnů. Pro snadné ovládání čelního nakladače je traktor vybaven integrovaným joystickem pro ovládání středových hydraulických okruhů.

Kabina - Farmall 55 - 115C

PROVEDENÍ HD

Zesílené provedení pro vyšší zatížení

Traktory modelové řady Farmall C je nyní možné vybavit přední a zadní nápravou pro vyšší zatížení, k dispozici pouze pro verzi Hi-LO. Výsledkem je, že nyní máte vyšší užitečné zatížení náprav až 6 500 kg.

MOTOR

Výkon pro nejlepší výsledky

Motory s turbodmychadlem a technologií vysokotlakého vstřikování Common Rail poskytují větší výkon při snížené spotřebě pohonných hmot. Motory traktorů Farmall C jsou čtyřválcové o objemu 3,4 litru. Objem palivové nádrže činí 90 litrů, motor disponuje až 38% nárůstem točivého momentu pro vysoké zatížení. Servisní interval činí 600 motohodin.

PŘEVODOVKA

Široká varianta převodovek

V nabídce je široká škála převodových ústrojí pro splnění vašich požadavků. Skvělou variantu představuje převodovka 24 x 24 rychlostí s reverzací pod zatížením Powershuttle (dostupná pro modely 85 až 115C). Dále si lze vybrat převodovky 12 x 12 s mechanickou reverzací nebo 20 x 20 s mechanickou reverzací nebo Powershuttle. K dispozici je také varianta s plazivými převody 40 x 40 rychlostí.

ČELNÍ NAKLADAČ

Převodovka

Kompaktní rozměry, jednoduché ovládání a skvělá viditelnost je zárukou ideální volby využití traktoru pro agregaci s originálním čelním nakladačem CASE IH. Příprava na čelní nakladač a výbava na přání je tvořena středovými okruhy hydrauliky s průtokem 60 l/min.

Kategorie: TRAKTORY CASE IH

Modely

Název / Parametr Motor Počet válců / Objem motoru (cm³) Jmenovitý výkon - ECE R120 (kW/hp) Maximální kroutící moment (Nm při 1500 ot/min) Maximální zvedací síla (kg)
FARMALL 55 C Dieslový motor s Common Rail, turbodmýchadlem 4 / 3,400 43 / 58 244 2 500
FARMALL 65 C Dieslový motor s Common Rail, turbodmýchadlem 4 / 3,400 48 / 65 275 2 500
FARMALL 75 C Dieslový motor s Common Rail, turbodmýchadlem 4 / 3,400 55 / 75 309 2 500
FARMALL 85 C Dieslový motor s Common Rail, turbodmýchadlem 4 / 3,400 63 / 86 351 2 500
FARMALL 95 C Dieslový motor s Common Rail, turbodmýchadlem 4 / 3,400 73 / 99 407 2 500

 

 

POZNEJTE FARMALL

Máte-li zájem o zkušební jízdu či předvedení traktoru LUXXUM na vlastních pozemzích, neváhejte nás kontaktovat na e-mail petr.novak@agrics.cz. Obratem se Vám ozveme a domluvíme nejbližší možný termín.

FARMALL 55 - 75C

FARMALL 85 - 115C

 

PROSPEKT KE STAŽENÍ

 

PRO VÍCE INFORMACÍ KONTAKTUJTE SVÉHO

OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE

NEBO

PRODUKT MANAŽERY AGRI CS

 

Soubory ke stažení:

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.