JSME S VÁMI! SPOLEČNĚ S NOVINKAMI ZNAČKY SIP.

Podívejte se na aktuální informace a novinky.

Kristýna Poláková, AGRI CS a.s. , 22. 4. 2020

Přehled současného dění a připravovaných aktivit se značkou SIP. Podívejte se, co jsme si pro vás připravili.

Vážení zákazníci,
velice si vážíme vaší práce, a ačkoliv je současná situace komplikovaná, jsme rádi, že si čím dál více lidí uvědomuje význam zemědělství. Přinášíme přehled věcí, které pro vás aktuálně se značkou SIP připravujeme. Navíc nabízíme jedinečnou novinku!

Nová sezóna již klepe na dveře a my v AGRI CS vám chceme poskytnout maximální možnou součinnost. Jsme připraveni vám kdykoliv podat pomocnou ruku při vašem podnikání. Podívejte se, co vám nabízíme.

STROJE DO NOVÉ SEZÓNY

V současné době, kdy je omezený osobní kontakt, jsme pro vás připravili speciální brožuru s technikou, kterou si můžete pořídit do letošní sezóny. Za značkou SIP naleznete v brožuře žací kombinace SILVERCUT DISC, obraceče SPIDER, rotorové nebo pásové shrnovače SIP AIR nebo sběrací a senážní vozy. Z nabídky si vybere opravdu každý. Navíc vybrané stroje jako žací stroj SILVERCUT DISC 300 S RC nebo obraceč SPIDER 615|6 máme za akční cenu. Všechny akční stroje včetně specifikace najdete v prodejní brožuře akčních výhodných nabídek.

NOVINKA – PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA NA 3 ROKY!

Nákupem strojů na zpracování píce SIP získáváte robustní stroje vyznačující se dlouhou životností. Za kvalitou strojů SIP si stojíme, a proto vám přinášíme prodlouženou záruku na 3 roky! Pokud v současné době přemýšlíte o nákupu stroje na zpracování pícnin, je tato záruka určitou garancí pro plynulý provoz stroje, bezproblémovost a maximální životnost. Tříletá záruka, tedy další rok navíc oproti dřívější záruce, platí pro stroje vyrobené od roku 2020.

Více informací o záruce vám poskytne produkt manažer značky Jiří Pilař, nebo jednotliví dealeři. Informační letáček ke stažení na odkaze SIP 3 roky záruky.

REFERENCE A DEMO AKCE

Ani v terénu nezahálíme. Víme, že při nákupu zemědělské techniky je důležité vidět stroje přímo v akci. I přes nejistý vývoj situace však pokračujeme a plánujeme pro vás DEMO akce. Připravujeme předvádění ve všech regionech Česka. Přesný harmonogram a soupis předváděných strojů se dozvíte včas, budeme pružně reagovat na současnou situaci. Dále pro vás připravujeme i nové reference od stávajících zákazníků.

PRODUKTOVÝ PLAKÁT STROJŮ SIP

Nyní něco na zpestření. Připravili jsme si pro vás speciální produktový leták strojů na zpracování píce SIP, kde naleznete výhody všech nabízených strojů, bližší informace o prodloužené záruce nebo přehled referencí od stávajících zákazníků. Bonusem je velký plakát stroje PUMA CASE IH při práci s robustní žací kombinací SILVERCUT DISC. Pokud máte zájem o plakát, napište nám a my vám jej zašleme přímo k vám domů – kontakt marketing@agrics.cz.

Děkujeme, že jste s námi.

Tým značky SIP

Další články

VYUŽIJTE DOTACE NA NÁKUP TECHNIKY.

29. 5. 2020

Investice do zemědělských podniků na léto 2020.

CASE IH TÝDNY SE BLÍŽÍ

28. 5. 2020

Zprávy z první ruky. Z pohodlí domova on-line a bez cestování. Již brzy!

STEYRÁCI NIKDY NESPÍ. UKAŽ, CO V TOBĚ JE.

26. 5. 2020

Vyfoť svého STEYRA a zapoj se do soutěže o zajímavé ceny.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO ŽNĚ 2020

25. 5. 2020

NEJVÝKONNĚJŠÍ AXIAL-FLOW® 9250 ZA CENU MENŠÍHO MODELU

EXTRA BONUSY NA NOVÉ MODELY PUMA

17. 5. 2020

Až 225 koní za cenu 210!

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.