AŽ 15 METRŮ JEDNÍM TAHEM

Stroje SIP: ověřené řešení u našich zemědělců. Více...

Kristýna Poláková, AGRI CS , 23. 3. 2019

Za nabídkou techniky SIP se skrývají kvalitní a robustní stroje pro sklizeň pícnin, které mají základy v technologiích a odborných zkušenostech budovaných 65 let. Při vývoji strojů byl kladen důraz na robustnost a snadné ovládání, to je také pozitivně hodnoceno ze strany uživatelů. Naše stroje nabízejí osvědčená řešení od použití na velkých výměrách až po práci ve svažitém terénu.

 


ŽACÍ KOMBINACE SILVERCUT

V podobě žací kombinace SILVERCUT získávají větší farmy řešení pro sklizeň pícnin s maximálním plošným výkonem až 22,5 ha/hod. Díky technologiím SIP garantujeme kvalitní píci a rychlou sklizeň.


VÝHODY:

✓ KVALITA PÍCE

Díky hydropneumatickému odlehčení stroj dokonale kopíruje terén, čímž je garantovaná čistota píce a šetrnost k porostu.

✓ TECHNOLOGIE SILVERCUT

Žací lišty se speciálně tvarovanými disky, které zajišťují rychlý a efektivní průchod píce přes žací lištu. To umožňuje vyšší pracovní rychlost žacích strojů – 18 km/hod.

 

✓ SPOLEHLIVOST

Stroj disponuje ochrannými systémy jako např. pojistkou proti přetížení disků, jištěním při nárazu na překážku apod.

✓ JEDNODUCHÁ OBSLUHA

Ovládání stroje je velmi jednoduché a intuitivní.

 

REFERENCE: ZS Vilémov, a.s..

3 500 ha, 1 200 kusů skotu      |     žací kombinace, SIP SILVERCUT DISC 300 F RC a SILVERCUT DISC 800 C RC

„Ceníme si nižší výšky žacích lišt a lepší viditelnosti na sečenou plochu, konstrukce stroje je jednoduchá a ovládání je snadné bez složité elektroniky, navíc stroj perfektně kopíruje terén.“

Pan Fousek a Dibelka, obsluha stroje

     

OBRACEČE PÍCE SPIDER

Rotorový obraceč píce SPIDER je robustní, kompaktní a současně lehký. Každý rotor může individuálně kopírovat terén, což v kombinaci s malým průměrem rotoru podtrhuje vynikající vlastnosti obraceče.


VÝHODY:

✓ KVALITA PÍCE

Promyšlený design rotorů brání zabředání do drnů a garantuje sklizeň čisté píce.

✓ NASTAVENÍ ÚHLU ROZHOZU

Nastavením úhlu natočení opěrných kol se obraceč přizpůsobí okraji pozemku – stranový odhoz. Rotory s rameny s pružinovými prsty lze naklonit dopředu a dozadu o 7°, což umožní přizpůsobení práce množství a vlhkosti obracené píce.

 

✓ KOPÍROVÁNÍ TERÉNU

Obraceč píce velmi dobře kopíruje terén díky své konstrukci, inovativní geometrii rotorů a jednoduchému nastavení.

✓ SPOLEHLIVOST

Obraceč obsahuje bezpečnostní dvojitou přetěžovací spojku Walterscheid. Spodní vyztužení rotoru zpevňuje rotor a zvyšuje jeho odolnost při nárazu
na překážku.

 

REFERENCE: PD Bátovce

3 000 ha, 620 dojnic a 540 mladých jalovic   |    obraceč píce SIP SPIDER 1100/10

„Pevná konstrukce rámu umožňuje uchycení každého rotoru na vlastní sekci, což dává stroji výbornou schopnost kopírovat terén. Dále oceňujeme jednoduché ovládání a údržbu, dalším plus jsou malé průměry rotorů, které dokáží velmi dobře obrátit všechnu posečenou hmotu.“

Štefan Gazdík, obsluha stroje


SHRNOVAČ PÍCE STAR

Vysoká stabilita rámových, 2rotorových nebo 4rotorových shrnovačů STAR pro ukládání píce do středového řádku umožňuje vysoký plošný výkon a současně vytváření kypřejšího a čistšího řádku i na nerovném terénu.


VÝHODY:

✓ KVALITA PÍCE

Díky všem těmto řešením včetně možnosti nastavení pracovní výšky pružinových prstů stroj vyniká kvalitní prací a šetrností k porostu.

✓ TANDEMOVÝ PODVOZEK

Patentovaný podvozek SIP kopíruje díky polohování otočné nápravy o 50 % plynuleji a rovnoměrněji terén ve srovnání se standardní tandemovou nápravou. Rozložení těžiště na tandemový podvozek poskytuje maximální stabilitu rotoru i při vyšší pracovní rychlosti.

 

✓ MODULOVÉ PROVEDENÍ ROTORŮ

Inovativní řešení montáže jednotlivých pracovních ramen rotoru. Snadná údržba i případný servis při mechanickém poškození ramena shrnovače.

✓ KOPÍROVÁNÍ TERÉNU 3D

Křížové klouby na rotoru umožňují kopírování terénu 3D nezávisle na poloze podvozku. Pružinové prsty se pohybují paralelně k povrchu půdy, čímž je zajištěna čistá práce i ve vyšších rychlostech.

 

 

REFERENCE: AGS AGRO České Budějovice a.s. 

2 405 ha,  1 200 kusů masného skotu shrnovač   |  SIP STAR 1250|50 T

„Oceňuji nenáročné seřízení rotoru a tandemový podvozek, který zajišťuje i při vyšších rychlostech stabilitu rotoru při překonávání nerovností. Kromě kvality práce pozitivně hodnotím optimálně navrženou konstrukci, což dokládá tichý chod stroje.“

Ing. Martin Diviš, předseda představenstva


Pokud Vás kampaň Až 15 metrů jedním tahem zaujala nebo máte zájem o bližší informace o technice SIP, neváhejte nás kontaktovat. Seznam autorizovaných středisek zde.


Tapeta na obrazovku s kampaní:

 

Soubory ke stažení:

Další články

STEYR KONZEPT

9. 12. 2019

V rámci veletrhu AGRITECHNICA výrobce STEYR představil koncept traktoru budoucnosti.

LISY CASE IH U SLUŽBAŘE MARTINA ZBOŘILA

5. 12. 2019

Tři lisy Case IH v plné polní brázdí česká pole díky rodině Zbořilů.

AGRITECHNICA 2019 VE ZNAMENÍ STEYR

29. 11. 2019

Vstupte do světa STEYR na veletrhu AGRITECHNICA

PODZIM JE TADY A S NÍM I VELKÁ PODZIMNÍ NABÍDKA

27. 11. 2019

Nečekejte na zimu a kupte si stroje SIP za výhodnou podzimní cenu

MAGNUM 310 V ZOD OLEŠNÍK

25. 11. 2019

Další zástupce značky CASE IH v jihočeském podniku.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.