Který stroj se stane Traktorem roku v ČR?

Celý červen bude probíhat on-line hlasování o Traktor roku 2020. 

3. 6. 2020

Náš nový Magnum AFS bojuje v anketě Traktor roku 

Původně se o titul Traktor roku měly traktory poprat v rámci výstavy TECHAGRO. Vzhledem k tomu, že to se letos nekoná, se organizátoři rozhodli přesunout soutěž do online prostředí. Hlasování potrvá do 3. 7. do 16:00.

Mezi finalisty je i naše novinka Magnum AFS ConnectTM.

Všechny platné hlasovací lístky budou po skončení slosovány. A organizátor si pro hlasující připravil zajímavé ceny. Vyhrát můžete například dron, odborné knihy, modely nebo roční předplatné od Profi Press. 

Víc informací a hlasovací formulář najdete na stránkách Zemědělského týdeníku: https://zemedelskytydenik.cz/anketa-traktor-roku-cr-2020/.

 


Proč byste měli hlasovat pro Magnum AFS ConnectTM

Magnum letos dostal novou kabinu, která nabízí nejlepší pracovní prostředí na trhu. Už ve standardu čtyřsloupková kabina nabízí spoustu místa pro pohodlné sezení a celou řadu různých odkládacích prostor. Z traktoru Quadtrac převzal velmi oblíbené opěrky pro nohy. Chcete-li pracovat v plně automatickém módu, o veškerý provoz traktoru se postará automatika. 

 

Hlasujte zde: https://zemedelskytydenik.cz/anketa-traktor-roku-cr-2020/

Další články

CASE IH týdny: Farmall

8. 7. 2020

Univerzální pracant, který se hodí na farmu i do komunálu.

CASE IH Týdny: Magnum AFS Connect

30. 6. 2020

Case IH má za sebou roky výzkumu a praktické zkušenosti. K tomu si posbírali zpětnou vazbu od zákazníků a tak vzniknul nový Magnum AFS Connect, který uspokojí potřeby obsluhy v kabině i manažerů v kanceláři. 

Case IH týdny: Axial-flow

23. 6. 2020

Jednička v šetrnosti k zrnu, to je Axial-Flow. Mlátička nabízí maximální kvalitu sklizeného zrna při vysokém výkonu stroje.

Case IH týdny: PUMA 175 CVXDrive

15. 6. 2020

Bestseller mezi traktory, to je modelová řada PUMA. Vyrábí se ve dvou velikostních provedeních 140-175 koní a 185-240 koní.

KOMBINOVANÝ SBĚRACÍ VŮZ ZA AKČNÍ CENU!

10. 6. 2020

Vůz Strautmann Giga-Vitesse nyní za akční cenu.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.