LISY CASE IH U SLUŽBAŘE MARTINA ZBOŘILA

Tři lisy Case IH v plné polní brázdí česká pole díky rodině Zbořilů.

Ing. Leona Petrášová, AGRI CS a.s. , 5. 12. 2019

Návštěva rodinného podniku službaře Martina Zbořila

V listopadu jsme se byli podívat na našeho věrného zákazníka pana Zbořila, který vlastní již třetí lis značky Case IH.

Služby Martin Zbořil, nacházející se v Olomouckém kraji, jsou rodinná firma s více jak dvacetiletou praxí v zemědělství. Dohromady zaměstnávají okolo 10 zaměstnanců, přes léto svůj kolektiv rozšiřují ještě o brigádníky. Ve vytížených dnech se do jejich party přidává i mladá slečna Eva, která si hravě poradí s nastavením lisu a zvládá obsluhu na jedničku. Jejich služeb využívá mnoho zemědělců po celé České republice. "Zakládáme si na kvalitně odvedené práci za krátký čas díky zkušené obsluze strojů a sehranému kolektivu. Důležitý pro nás je také servis lisů. Kupujeme originální vazelínu, každý den foukáme stroje, poctivě mažeme, aby nám stroje vydržely co nejdéle." 

Mimo zemědělské služby mají ve vlastní režii 130 ha pole s rostlinnou výrobou, 300 ks hovězího skotu a kompostárnu, kam sváží okolní obce bioodpad.

Kromě traktorů jsou Zbořilovi majiteli dvou lisů na hranolovité balíky CASE IH LB 433 a v roce 2017 rozšířili sklizňovou techniku ještě o nový a výkonější model LB 434R. "Nejstarší lis si za tu dobu připisuje na své konto výrobu již 70 tis. balíků". 

Na fotce službaři Zbořilovi při práci s lisem Case IH

 

Další články

LOV NA MACDONA!

23. 7. 2020

Soutěž pro všechny fanoušky pásových lišt MacDon.

CASE IH týdny: Farmall

8. 7. 2020

Univerzální pracant, který se hodí na farmu i do komunálu.

CASE IH Týdny: Magnum AFS Connect

30. 6. 2020

Case IH má za sebou roky výzkumu a praktické zkušenosti. K tomu si posbírali zpětnou vazbu od zákazníků a tak vzniknul nový Magnum AFS Connect, který uspokojí potřeby obsluhy v kabině i manažerů v kanceláři. 

Case IH týdny: Axial-flow

23. 6. 2020

Jednička v šetrnosti k zrnu, to je Axial-Flow. Mlátička nabízí maximální kvalitu sklizeného zrna při vysokém výkonu stroje.

Case IH týdny: PUMA 175 CVXDrive

15. 6. 2020

Bestseller mezi traktory, to je modelová řada PUMA. Vyrábí se ve dvou velikostních provedeních 140-175 koní a 185-240 koní.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.