I CASE IH LIS DOKÁŽE UDĚLAT POŘÁDNÝ BALÍK!

Jsme připraveni vám předvést, co dokáže lis CASE IH.

Ondřej Adamčík, AGRI CS a.s. , 3. 6. 2019

JSME PŘIPRAVENI NA DEMO TOUR LISŮ CASE IH V ROCE 2019.

V letošním roce jsme se do nové sklizňové sezony pustili opravdu naplno. V polovině května jsme do provozu uvedli naše letošní dvě lisařské předváděcí soupravy ve spojení s traktory modelové řady MAXXUM s lisy na válcovité balíky řady RB. V průběhu pícninářského campu jsme nejdříve teoreticky i prakticky seznámili s těmito produkty zástupce prodejní sítě CASE IH, během zákaznických dnů a letošního ročníku CASE DNE 2019 pak byly tyto dvě soupravy k dispozici k samotným praktickým ukázkám. Je potřeba zmínit, že v letošním roce jsme na českých polích uvedli do provozu naprostou novinku v oblasti lisů CASE IH – model RB 545 Silage Pack s pevnou komorou a integrovanou baličkou.

Lis, který vás nadchne: RB 545 Silage Pack

Model RB 545 Silage Pack je určen především pro lisování senáže, díky čemuž může majitel skloubit dvě pracovní operace v jednom přejezdu – lisování a balení. Nedochází tak k nechtěné kontaminaci píce zeminou při opětovném balení, zvyšuje se produktivita práce a snižují náklady na pořízení strojů a lidskou práci. Při balení balíku do folie lze využít možnost zabalení balíku do tenké vrstvy folie již v lisovací komoře. Opět tak dochází k úspoře nákladů na síťovinu a lepší manipulaci s ovíjecím materiálem při rozebírání balíku. Samozřejmě se lis RB 545 Silage Pack hodí také pro lisování ostatních materiálů jako je sláma nebo seno, kdy není balička aktivní a balící stůl může fungovat jako „akumulační vozík“.

Modelová řada lisů RB je vybavena sběračem o šířce 2,2 metru, což zaručuje snadný sběr bez jakýchkoliv ztrát i při lisování velkých řádků hmoty. Výsledem je vždy kvalitní sběr a perfektní balík. Lišta nožů poskytuje možnosti použití 10 nebo všech 20 nožů. Nože jsou automaticky zataženy, když je spuštěno dno a uvedeny zpět do pracovní pozice, když je dno opět zvednuto. Nové a silnější válce lisovací komory jsou klíčovým rysem lisů RB. Válce jsou vybaveny novým profilovým povrchem, znamená to, že balík je stále otáčen bez ohledu na to, jaké jsou podmínky lisování a bez ohledu na materiál. Balíky jsou bez položení na pole zabaleny během krátké chvíle. Rychlé vyloučení vzduchu vytváří nejlepší podmínky pro fermentaci krmiva, což umožňuje výjimečnou kvalitu.

Společně s velmi oblíbeným lisem na českých polích, modelem RB 455 s variabilní komorou, jsou obě soupravy připraveny předvést svou práci ve vašich podmínkách. Neváhejte a vyzkoušejte si práci s lisem na svých pozemcích. Kromě kvalitně odváděné práce nabízí lisy CASE IH jednoduché ovládání a kompatibilitu ovládání ISO BUS.

Domluvte si předvádění

Pro více informací o lisech CASE IH, popř. rezervaci termínu předvádění kontaktujte svého autorizovaného zástupce nebo produktového manažera: Ing. Otto Jirka, mobil: +420 725 939 824, e-mail: jirka@agrics.cz. Obě soupravy můžete taktéž spatřit během aktivního předvádění v rámci pícninářských dnů i v měsíci červnu na akci našich prodejních partnerů.

Další články

ŠETRNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

20. 6. 2019

Čeští zemědělci si čím dál tím více uvědomují zvyšující se potřebu šetrně sklizeného zrna

KRALOVICKÁ ZEMĚDĚLSKÁ VÝSTAVA NA HADAČCE

20. 6. 2019

Společná expozice zástupců značky CASE IH!

S ČERVENOU I NADÁLE NA FARMĚ PANA DOMINÍKA

9. 6. 2019

V okolí Žermanic vládnou traktory CASE IH.

TAKOVÝ BYL CASE DEN 2019!

4. 6. 2019

Pořádná porce zábavy, adrenalinu a červených strojů - takový byl CASE DEN 2019!

I CASE IH LIS DOKÁŽE UDĚLAT POŘÁDNÝ BALÍK!

3. 6. 2019

Jsme připraveni vám předvést, co dokáže lis CASE IH.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.