VTIPNÉ PŘÍBĚHY ČESKÉHO SEDLÁKA FRANTIŠKA - II. DÍL

Žena farmáře Františka pokračuje v poznávání předností pásových lišt MacDon.

Ing. Zuzana Plešingerová, AGRI CS a.s , 9. 12. 2017

Pásová lišta MacDon. Zvládne všechny extrémy!

Každý den čelíme na poli a farmě výzvám a komplikacím. Doba sklizně se zkracuje, rozmýšlíme, zda pásovou nebo konvenční lištu, potýkáme se se ztrátami zrna, které zůstanou na poli. Jak si s tím poradí náš farmář František, nám představí jeho jednotlivé příběhy při letošní sklizni.

V minulém díle žena farmáře Františka hledala vhodné místo na opalování. Takové místo našla právě na poli, kde sekla lišta MacDon.


Příběh II. - bezproblémová kopírace terénu:

Farmář František musí své ženě dlouze vysvětlovat, že se opravdu nenechal zmást obchodníky, kteří by mu prodali zlomenou lištu. Nakonec i jeho žena pochopí, proč je MacDon rozdělen na části. V hlavní roli pásové lišty MacDon….


Víte, že pásové lišty MacDon dovolují vychýlení každého ramene až o 245 mm?

Mnohokrát napodobován, ale nikdy ne zcela. MacDon FlexDraper® je třídílný flexibilní adaptér s děleným přiháněčem. Tento adaptér včetně přiháněče umožňuje dokonalé kopírování povrchu. V každém okamžiku je tak přiháněč rovnoběžný s žací kosou. Tato unikátní třídílná technologie dovoluje vychýlení každého ramene s žací kosou o 245mm. V kombinaci s bočním náklonem a 178 mm vertikálním zdvihem poskytuje MacDon dokonalé kopírování povrchu až do záběru 13,7m.

Dokonalá kopírace pásové lišty MacDon je umožněna díky speciálně navrženému adaptéru CA25, který lze osadit na jakoukoliv značku sklízecí mlátičky. Dvě sady vinutých pružin nadlehčují lištu z 90 až 97 % (v závislosti na nastavení pružin) její váhy, což umožňuje lištám MacDon dokonalé vykopírování nerovného terénu.

Prohlédněte si video lišty MacDon FD při práci v podniku Oseva Agri Chrudim, a.s. Chcete se dozvědět více? Kontaktujte svého autorizovaného prodejce MacDon nebo navštivte Facebook MacDon, kde Vám přinášíme aktuální informace ze světa značky MacDon!

Další články

Pásy a kola - QUADTRAC exkluzivně v TRUCK ARÉNĚ

21. 6. 2018

Nejsilnější traktor na světě mezi kamiony.
23.6.2018, TRUCK ARENA, Šikland na...

OHLÉDNUTÍ ZA DNEM S AGRICS

20. 6. 2018

Reportáž z proběhlé akce DEN S AGRICS.

PUMA 150 V PODNIKU FARMA STONAVA

18. 6. 2018

PUMA 150 u nás nahradila výkonově ekvivalentní traktor českého výrobce.

POZVÁNKA NA PÍCNINÁŘSKÝ DEN RYBNÍKY

14. 6. 2018

Zveme Vás na pícninářský den AGRICS Rybníky.

EFEKTIVNÍ ZPRACOVÁNÍ PŮDY POMOCÍ SENZORU

11. 6. 2018

Novinka od značky CASE IH - půdní senzor pro regulaci hloubky zpracování a setí.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.