MAGNUM 380 CVX byl oceněn titulem „Traktor roku 2015“

Mezinárodní porota ocenila technologické prvky na traktorech CASE IH v rámci veletrhu EIMA International v italské Boloni.

27. 1. 2015

Na počest konání veletrhu EIMA International je již tradičně vyhlašován titul „Traktor roku“. Tento mezinárodní veletrh je jedním z důležitých výstav zemědělské a zahradní techniky v Evropě. Ocenění „traktor roku“ je udělováno od roku 1998 a představuje prestižní cenu za technologické prvky a vylepšení v zemědělské technice. 

V rámci letošní výstavy získala tento titul značka CASE IH. Z ostatních sedmi konkurenčních značek se prodral k vítězství Magnum 380 CVX, na jehož zvolení se shodlo 23 nezávislých zemědělských novinářů z 23 zemí Evropy. Na udělovacím ceremoniálu se k vítězství vyjádřil Mathew Foster, viceprezident pro značku CASE IH v Evropě. „Jsem velmi hrdý na to, že mohu reprezentovat značku CASE IH a dnes také převzít cenu „traktoru roku 2015“ za traktor Magnum 380 CVX“. 

I přes silnou konkurenci značka CASE IH přesvědčila komisi, že traktor Magnum 380 CVX má přesně takové vlastnosti, které představují to pravé řešení pro zákazníky a zemědělce nejen v Evropě ale po celém světě. Mezi zmíněné vlastnosti patří plynulá převodovka CVX, intuitivní loketní opěrka Multicontroller, balíček nových LED světel a samozřejmě možnost „Rowtracu“, který přináší výhody využití pásů, to je lepší přenos síly s minimálním tlakem na půdu. „Velmi si cením toho, že všechny tyto vlastnosti byly oceněny právě titulem „traktor roku“, ještě dodává Mathew Foster.

Když se ohlédneme do historie, první model Magnumu byl vyroben v roce 1987. Od této doby krok po kroku vylepšoval svoje vlastnosti s ohledem na přání a potřeby zákazníků. Nyní tyto traktory nabízejí podstatně vyšší výkon a produktivitu, ruku v ruce s nižší spotřebou paliva a emisí. Neméně důležitý je také důraz při vývoji traktorů na maximální výkon řidiče. 27 let traktorů Magnum tedy přestavuje 27 let tvrdé práce a tisíce spokojených zemědělců po celém světě.

Další články

VESTRUM CVXDrive PRO KOMUNÁL

2. 4. 2020

Tak rozmanitý jako vaše úkoly, potvrzeno.

PRAKTICKÉ SROVNÁNÍ MODELŮ OPTUM

25. 3. 2020

Na pohled stejné, přece ale jiné. Srování OPTUM 250 a 300 CVXDrive.

JSME TU STÁLE PRO VÁS – SOUČASNÝ PROVOZ NA STŘEDISCÍCH AGRI CS

19. 3. 2020

Prodej, servis a dodávky náhradních dílů AGRI CS v období karantény v důsledku koronaviru.

NOVÝ MAGNUM AFS CONNECT V ČELE ODVĚTVÍ

18. 3. 2020

MAGNUM je milník v historii značky CASE IH.

AKČNÍ VÝHODNÁ NABÍDKA ROKU 2020

11. 3. 2020

Nyní je nejvhodnější čas na pořízené techniky z portfolia AGR CS!

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.