MAGNUM ROWTRAC HI-eSCR (340-435 koní) - DOPRODEJ

SPOJENÍ DVOU SVĚTŮ. NOVÝ MAGNUM ROWTRAC HI-eSCR.

Dokonalý kontakt s půdou, přesné a šetrné řízení a vyšší flexibilita – to jsou tři důvody, proč je nový Magnum Rowtrac to nejlepší řešení pro vaše hospodaření. Pokud jsou vaše pozemky v oblasti, kde se dlouho zdržuje vláha, trvá delší dobu, než můžete začít sít, protože s konvenčním traktorem na pole vyjet nelze. Právě proto je tu Magnum Rowtrac, který na pole může vždy o několik dní dřív. Užívejte si možnost pracovat na poli déle, vyšší tahový výkon, výrazně nižší tlak na půdu a minimální hrnutí půdy na souvratích při otáčení. Získejte produktivitu, kterou jste doposud neměli. Magnum Rowtrac – stvořen pro práci za každých podmínek. 

MENŠÍ PROKLUZ

 

KOPÍRUJE TERÉN

 

LEPŠÍ TAH

 

BEZPEČNÝ NA CESTĚ

 

ŠETRNÝ K PŮDĚ

 

SILNÝ MOTOR PŘEVODOVKA NA VÝBĚR NEJVYŠŠÍ KOMFORT ŠETRNOST KOL A PÁSŮ


ÚČINNÝ A VÝKONNÝ MOTOR

Traktory MAGNUM RowTrac pohání 6 válcové motory s 24 ventily o objemu 8,7 l s vysokotlakým vstřikováním Common Rail od sesterské společnosti FPT Industrial. Modelová řada MAGNUM RowTrac je dostupná ve výkonovém rozmezí od 340 do 435 koní, a právě maximální výkon 435 koní dělá z traktoru MAGNUM RowTrac 380 nejsilnější polní tahač na světě. Samozřejmostí je, že všechny traktory splňují přísnou emisní normu STAGE IV díky použití patentované technologie selektivní katalytické redukce s vysokou účinností (HI-ESCR), která zároveň pracuje tak, že z motoru získává maximální výkon při té nejnižší spotřebě paliva. Modely MAGNUM RowTrac s plynulou převodovkou CVX navíc nabízí možnost využití systémů automatického řízení produktivity APMTM a ECO Drive, které Vám výrazně dokáží snížit náklady na spotřebu paliva.

EFEKTIVNĚ A PLYNULE

Modely MAGNUM RowTrac 340-380 jsou ve standardu vybaveny převodovkou Full-Powershift 19x4, která je dostupná ve verzi 40 km/h ECO. V rámci volitelné výbavy si zákazník může zvolit převodovku 23x6 s plazivými převody. U modelů MAGNUM RowTrac 340-380 CVX naleznete osvědčenou a vysoce účinnou převodovku CVX se čtyřmi mechanickými rozsahy, která využívá osvědčené technologie dvojité spojky DKTTM. Plynulá CVX převodovka Vám zaručí excelentní přenesení výkonu při nejnižší spotřebě paliva za všech okolností a maximální jízdní komfort. Pro zajištění snadné a bezstarostné práce jsou modely MAGNUM RowTrac vybaveny systémem aktivní klidové regulace (Active Stop), která zabraňuje popojetí traktoru vzad při zastavení v kopci a umožnuje opětovné rozjetí bez použití spojky a brzdy.

NEJVYŠŠÍ KOMFORT VE SVÉ TŘÍDĚ

Jestliže v traktoru trávíte spoustu hodin, musí Vám kabina traktoru poskytnout maximální pohodlí. Kabina traktorů MAGNUM RowTrac přesně splňuje nároky i těch nejnáročnějších zákazníků, protože zajištuje maximální jízdní komfort díky novému systému odpružení kabiny. Veškeré ovládání stroje se děje pomocí loketní opěrky Multicontroller a všechny provozní údaje můžete sledovat na ICP panelu, který je kombinovatelný s dotykovým monitorem AFS 700. Standardně je kabina v provedení DELUXE, na přání v provedení LUXURY s exkluzivním sedadlem potaženém červenou kůží s nápisem CASE IH. Z takto vybavené kabiny jde práce přímo od ruky. Skvělý výhled zaručuje panoramatická kabina a kapota, která je navržena tak, aby bylo možné pohodlně sledovat i čelně nesené pracovní stroje. Pro maximální efektivitu provozu můžete použít LED osvětlení v úhlu 360, které zaručuje perfektní viditelnost v pracovní oblasti stroje.

ŠETRNOST NOVÉ KOMBINACE KOL A PÁSŮ

Nový koncept pásového traktoru přínáší hned několik výhod:

  • nižší tlak na půdu

  • lepší tahové vlastnosti

  • vyšší produktivita

  • lepší manévrovatelnost

Kategorie: TRAKTORY CASE IH

Modely

Název / Parametr Motor Počet válců / Objem motoru (cm³) Jmenovitý výkon - ECE R1203 (kW/hp) Maximální výkon s Power Managmentem (kW/hp) Maximální kroutící moment Power Management (Nm při 1400-1600 ot/min)
MAGNUM ROWTRAC 340 Vznětový motor se 4-ventilovou technikou, turbodmychadlem, chladičem stlačeného vzduchu a Common Rail 6 / 8,700 250 / 340 301 / 409 1800
MAGNUM ROWTRAC 340 CVX Vznětový motor se 4-ventilovou technikou, turbodmychadlem, chladičem stlačeného vzduchu a Common Rail 6 / 8,700 250 / 340 301 / 409 1800
MAGNUM ROWTRAC 380 CVX Vznětový motor se 4-ventilovou technikou, turbodmychadlem, chladičem stlačeného vzduchu a Common Rail 6 / 8,700 279 / 379 320 / 435 1850

 

MAGNUM ROWTRAC Hi-eSCR

Revoluce na poli. Přesně tak by se dal charakterizovat MAGNUM Rowtrac, který je ojedinělým spojením pásového traktoru s klasickou přední nápravou.

POZNEJTE MAGNUM ROWTRAC

Máte-li zájem o zkušební jízdu či předvedení traktoru MAGNUM Rowtrac na vlastních pozemzích, neváhejte nás kontaktovat na e-mail adamcik@agrics.cz. Obratem se Vám ozveme a domluvíme nejbližší možný termín.

DOKONALÝ STYK S PŮDOU

PRESTIŽNÍ OCENĚNÍ

Traktor roku 2015

Stroj roku 2015

PROSPEKT KE STAŽENÍ

PRO VÍCE INFORMACÍ KONTAKTUJTE SVÉHO

OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE

NEBO

PRODUKT MANAŽERY AGRI CS

 

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.