SPECIÁLNÍ EDICE SE ZVÝHODNĚNÍM AŽ 125 000 KČ*

Speciální edice traktorů MAXXUM s atraktivní výbavou zdarma!

Ondřej Adamčík, AGRI CS a.s. , 17. 4. 2018

Edice "Jerome Increase Case" s cenovým zvýhodněním až 125 000 Kč*.

Na veletrhu Agritechnica, v listopadu 2017 uvedla značka CASE IH na trh zcela novou modelovou řadu traktorů střední třídy MAXXUM. Tyto traktory jsou svým jmenovitým výkonem od 115 do 145 koní vhodné především pro soukromé zemědělce, ale také jako univerzální traktor pro velké zemědělské podniky. MAXXUM je v této třídě jednoznačně to nejlepší, s čím může zemědělec pracovat na poli, v dopravě, tak i v agregaci s čelním nakladačem!

První traktor modelové řady MAXXUM sjel z výrobní linky v roce 1989 a za tu dobu bylo po celém světě prodáno již statisíce kusů této úspěšné řady vysoce obratných a výkonných traktorů.

15 modelů, tři varianty převodového ústrojí

Patnáct různých modelů je dostupných v provedení MAXXUM, MAXXUM Multicontroller a MAXXUM CVXDrive. Dle jednotlivých provedení má zákazník na výběr hned ze třech typů převodových ústrojí. Jedná se o osvědčené převodové ústrojí ActiveDrive 4 s čtyřstupňovým powershiftem, které nabízí 17x16 rychlostí pro jízdu vpřed/vzad.

Žhavou novinkou roku 2018 je revoluční převodové ústrojí ActiveDrive 8 poskytující dohromady 24x24 rychlostí pro jízdu vpřed/vzad ve třech skupinách A, B a C, kdy charakteristika každé ze skupiny je speciálně navržena pro dané pracovní operace.

Vývojářům od značky CASE IH se podařilo tuto čistě mechanickou převodovku naučit pokročilým funkcím převodovky plynulé. Tím došlo ke zvýšení komfortu ovládání a jízdy, a především k výrazné úspoře paliva, která z modelu MAXXUM 145 ActiveDrive 8 dělá o 10 % úspornější traktor, než je jeho nejbližší konkurent v této kategorii.

Poslední variantou, kterou má zákazník na výběr, je převodové ústrojí CVXDrive zaručující plynulou změnu převodového poměru od 0 do 40 km/hod. Standardem tohoto typu převodovky je vlastní systém APM (Automatic productivity management), který dokáže optimálně sladit otáčky motoru s daným převodovým poměrem, aby docházelo k vysoké úspoře paliva.

Nový MAXXUM boduje

Od svého uvedení na trh sbírá nový MAXXUM na mnoha mezinárodních veletrzích a lokálních výstav jedno ocenění za druhým. Pro podtrhnutí výjimečnosti a na počest zakladatele značky CASE IH, pana Jeroma Increase Case, představila značka CASE IH speciální edici traktorů MAXXUM s názvem „Jerome Increase Case“. Speciální edice platí pro nejsilnější modely této řady – čtyřválcové modely 145 a šestiválcové modely 150 ve všech třech provedeních.

Speciální edice „Jerome Increase Case“ s cenovým zvýhodněním až 125.000 Kč*

Tato exkluzivní edice zahrnuje několik speciálních prvků, které můžete jako zákazník získat s cenovým zvýhodněním až 125 000 Kč*. Traktory v této edici nabízí kombinaci exkluzivních a komfortních prvků výbavy.

Viditelným znakem zvenčí je podpis Jeroma Increase Case na kapotě traktoru. Výbava dále zahrnuje LED světla v masce kapoty, kde se taktéž objevuje podpis J. I. Case. V kabině se nachází luxusní kožený volant s logem orla, historickým symbolem značky CASE, tkaný koberec na podlaze, rádio s bluetooth a automatická klimatizace. Verze Maxxum Multicontroller a Maxxum CVX zahrnuje luxusní kožené sedadlo Active Dual Motion s aktivním pružením, provětráváním, tlumením rázů, verze Maxxum nabízí vysoce komforntí sedadlo Dual Motion.

Nenechte si ujít tuto speciální nabídku a kontaktujte svého autorizovaného prodejce CASE IH ještě dnes. Nezapomeňte nás sledovat také na Facebooku CASE IH CZ, kde Vám přinášíme nejnovější informace ze světa značky CASE IH.

Máte-li zájem o testovací jízdu, neváhejte nás kontaktovat. 


Soubory ke stažení:

Další články

SYSTÉM CTF V PODÁNÍ ZNAČKY CASE IH

17. 3. 2019

Řešení pro eliminaci zhutnění půdy a optimalizaci přejezdů.

JARO PŘINÁŠÍ NABÍDKU, KTERÁ SE NEODMÍTÁ.

14. 3. 2019

Pořiďte si kvalitní stroje SIP ještě před sezónou za akční ceny! Více ...

SLOVINSKÁ SÍLA VE VILÉMOVĚ

7. 3. 2019

Společnost ZÍSKEJTE PRÉMIOVOU VÝBAVU STEYR EXKLUSIV

5. 3. 2019

Značka STEYR přináší prémiovou výbavu již v základu. Více...

PRVNÍ QUADTRAC CVX V PODNIKU ZD UNČOVICE

1. 3. 2019

QUADTRAC CVX jako ideální traktor pro lehčí práce.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.