MAXXUM SKRÝVÁ NEKONEČNO MOŽNOSTÍ

Traktory MAXXUM jsou správnou volbou pro každého.

Ondřej Adamčík, AGRI CS a.s. , 10. 8. 2019

MAXXUM. Zvolíte jednoduchost nebo pohodlí?

Současná generace traktorů MAXXUM byla na trh uvedena v roce 2018, oproti předchozím generacím došlo k přepracování designu, rozšíření komfortních prvků výbavy, zdokonalení technických vlastností a možnosti vybrat si v této třídě traktorů nový typ osmistupňové převodovky pod názvem ActiveDrive 8. Všechny nové prvky výbavy přispěly k tomu, že si jako zákazník můžete ještě lépe nakonfigurovat traktor, který přesně padne vašim požadavkům – ať už se jedná například o nejjednodušší provedení modelu MAXXUM 115 ActiveDrive 4 až po ojedinělý šestiválec v této kategorii na trhu, model MAXXUM 150.

 

V celém výkonovém rozmezí dodávaných traktorů na trhu představuje kategorie traktorů s výkonem od 110 do 150 koní nejprodávanější segment. Ani značka CASE IH v této kategorii nespí a svými dosahovanými výsledky v prodejích představuje mezi zákazníky velmi oblíbenou volbu. V následujícím článku bychom Vám rádi představili oblíbené konfigurace a zajímavé prvky výbavy, které nákupem modelu MAXXUM můžete získat.

MAXXUM 115 ActiveDrive 4

145 koní za bezkonkurenční cenu na trhu.

Zajímavou volbu zákazníků představuje MAXXUM 115 v provedení s převodovkou ActiveDrive 4, pod tímto názvem se ukrývá ověřená převodovka s 17x16 rychlostmi, kdy 17. stupeň představuje ECO převodový stupeň pro dosažení maximální rychlosti při snížených otáčkách motoru (1600 ot/min).

Pod kapotou traktoru najdeme čtyřválcový motor o objemu 4,5 litru, který společně s prodlouženým rozvorem dodává traktoru skvělou manévrovatelnost a obratnost. Při práci v dopravě nebo s vývodovým hřídelem se výkon traktoru automaticky navýší až na 145 koní.

Kabina všech modelů MAXXUM je čtyřsloupková, standardně odpružená společně s odpruženou přední nápravou pro dosažení maximálního komfortu během práce, úzké sloupky nabízí skvělý výhled, což je obzvláště dobré pro agregaci traktoru s čelním nakladačem. Standardem akčních „stopatnáctek“ je nejjednodušší provedení loketní opěrky s ovladači pro hydrauliku a na pravé straně umístěným monitorem a pákou pro řazení rychlostních stupňů, ovládání okruhů hydrauliky je řešeno mechanicky.

Jak vypadá kabina?

Co nechybí ve výbavě?

 • převodovka ActiveDrive 4 (17x16 ECO)
 • odpružená kabina a přední náprava
 • kožený volant a koberec na podlaze
 • mechanicky ovládané tři zadní okruhy hydrauliky
 • přední závaží o hmotnosti 319 kg

 

MAXXUM 135 ActiveDrive 4/8

Chci čistě výkon nebo žádám i vyšší komfort.

Výbornými modely, bereme-li v potaz poměr ceny a výkonu, jsou bezesporu modely MAXXUM 135. Jak jsme již naznačili v podnadpisu, tyto traktory standardně dodáváme ve dvou provedeních. Potřebujete-li tah a stačí vám jednoduchost, je jasnou volbou MAXXUM 135 v provedení s převodovkou ActiveDrive 4, chcete-li si užít při práci vyšší pohodlí a čerpat z výhod osmistupňové převodovky, pak je lepší šáhnout po o něco dražším modelu MAXXUM 135 s převodovkou ActiveDrive 8.

Po motorové stránce jsou tyto modely shodné s předchozími jmenovanými. Jako zajímavost shodnou pro všechny modely MAXXUM můžeme zmínit patentovanou funkci následné úpravy spalin Hi-eSCR, kdy značka CASE IH využívá pouze DOC a SCR katalyzátor bez zpětné recirkulace spalin EGR a filtru pevných částic DPF.

Komfortní verze s ActiveDrive 8 těží z výhod osmistupňové převodovky s 24x24 rychlostmi s technologií dvojité spojky DKT nabízí řadu pokročilých funkcí, které mají za úkol především snížit spotřebu paliva a usnadnit obsluze ovládání při práci. Kabina modelů MAXXUM ActiveDrive 8 nabízí profesionální a plnohodnotnou loketní opěrku Multicontroller. Všechny ovladače a ovládací prvky jsou přehledně umístěny na jednom místě, takže máte vše na dosah ruky

Co nechybí ve výbavě?

 • převodovka ActiveDrive 4 (17x16 ECO) nebo ActiveDrive 8 (24x24 ECO)
 • odpružená náprava a kabina
 • přední závaží o hmotnosti 499 kg
 • automatické stabilizátory

 

MAXXUM 145 Signature Edition

Chuťovka pro náročné s výbavovým bonusem zdarma.

Nejvýkonnější z řady traktorů MAXXUM, model MAXXUM 145 nabízí jmenovitý výkon 145 koní, který při navýšení činí až úctyhodných 175 koní. Budeme-li hovořit o převodovce, tyto modely dodáváme zejména v oblíbené konfiguraci s velice komfortní převodovkou ActiveDrive 8, jelikož získáte traktor se skvělými vlastnostmi mechanické převodovky s pokročilými vlastnostmi plynulé převodovky.

Představte si, že například agregujete traktor s návěsem, ve kterém vozíte 14 tun pšenice, jezdíte roviny i kopce, v automatickém režimu se převodovka chová naprosto výborně, jednotlivé přechody mezi rychlostními stupni téměř necítíte a otáčky motoru jsou vždy v optimálním rozmezí vzhledem k převodovému stupni a rozsahu pro zaručení nejnižší spotřeby paliva.

V rámci speciální prodejní akce nabízíme tyto modely se speciálním výbavovým bonusem v podobě koženého paketu kabiny zdarma. Tento prémiový paket kabiny zahrnuje automatickou klimatizaci, luxusní kožené sedadlo Active Dual Motion s aktivním pružením, kombinující dynamické pružení DDS a aktivní, neustálou změnu tlaku, rozpoznáním jízdní situace (pole, silnice), aktivní ventilací a vyhříváním, elektrickým ovládání loketní opěrky, kůží potaženým volantem a kobercem na podlaze.

Jak vypadá kabina?

Co nechybí ve výbavě?

 • přední závaží o hmotnosti 818 kg
 • větší palivová nádrž o objemu 250 litru
 • luxusní kožený paket kabiny
 • převodovka ActiveDrive 8 (24x24 ECO)

 

MAXXUM 150 Super Six

Šest válců ničím nenahradíš.

Traktor s velkým výkonem a skvělým zvukem, to je MAXXUM 150. Traktory MAXXUM 150 jsou vybaveny šestiválcovými motory o objemu 6,7 litru. CASE IH je jediný výrobce na trhu, který stále nabízí v této kategorii šestiválec. Síla, klidný, kultivovaný chod a dlouhá životnost – to jsou výhody pro vás. A navíc plní emise pouze s použitím vyspělé technologie SCR bez složité recirkulace spalin a filtru pevných částic.

MAXXUM 150 si můžete podle svého přání vybrat ve třech provedeních. S novou špičkovou převodovkou Active Drive 8 s 24x24 rychlostmi a pokročilou automatikou, s moderní plynulou převodovkou CVX Drive a nebo s osvědčenou a jednoduchou převodovkou Active Drive 4. Všechny převodovky jsou v provedení ECO: umí 40 km/h při nízkých otáčkách. Na přání legálně 50 km/h.

Jak vypadá kabina?

Co nechybí ve výbavě?

 • motorová brzda
 • verze 50 km/hod
 • adaptivní řízení
 • čelní integrovaný tříbodový závěs
 • elektricky ovládaná a vyhřívaná zpětná zrcátka

Pro více informací o jednotlivých traktorech kontaktujte prosím produkt manažera, Ing. Otto Jirka, mobil: +420 725 939 824, e-mail: jirka@agrics.cz, nebo své autorizované obchodní zástupce CASE IHSpeciální prodejní brožuru s detailním popisem jednotlivých modelů si můžete stáhnout ZDE.

Další články

STEYR KONZEPT

9. 12. 2019

V rámci veletrhu AGRITECHNICA výrobce STEYR představil koncept traktoru budoucnosti.

LISY CASE IH U SLUŽBAŘE MARTINA ZBOŘILA

5. 12. 2019

Tři lisy Case IH v plné polní brázdí česká pole díky rodině Zbořilů.

AGRITECHNICA 2019 VE ZNAMENÍ STEYR

29. 11. 2019

Vstupte do světa STEYR na veletrhu AGRITECHNICA

PODZIM JE TADY A S NÍM I VELKÁ PODZIMNÍ NABÍDKA

27. 11. 2019

Nečekejte na zimu a kupte si stroje SIP za výhodnou podzimní cenu

MAGNUM 310 V ZOD OLEŠNÍK

25. 11. 2019

Další zástupce značky CASE IH v jihočeském podniku.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.