MAXXUM SKRÝVÁ NEKONEČNO MOŽNOSTÍ

Traktory MAXXUM jsou správnou volbou pro každého.

Ondřej Adamčík, AGRI CS a.s. , 10. 8. 2019

MAXXUM. Zvolíte jednoduchost nebo pohodlí?

Současná generace traktorů MAXXUM byla na trh uvedena v roce 2018, oproti předchozím generacím došlo k přepracování designu, rozšíření komfortních prvků výbavy, zdokonalení technických vlastností a možnosti vybrat si v této třídě traktorů nový typ osmistupňové převodovky pod názvem ActiveDrive 8. Všechny nové prvky výbavy přispěly k tomu, že si jako zákazník můžete ještě lépe nakonfigurovat traktor, který přesně padne vašim požadavkům – ať už se jedná například o nejjednodušší provedení modelu MAXXUM 115 ActiveDrive 4 až po ojedinělý šestiválec v této kategorii na trhu, model MAXXUM 150.

 

V celém výkonovém rozmezí dodávaných traktorů na trhu představuje kategorie traktorů s výkonem od 110 do 150 koní nejprodávanější segment. Ani značka CASE IH v této kategorii nespí a svými dosahovanými výsledky v prodejích představuje mezi zákazníky velmi oblíbenou volbu. V následujícím článku bychom Vám rádi představili oblíbené konfigurace a zajímavé prvky výbavy, které nákupem modelu MAXXUM můžete získat.

MAXXUM 115 ActiveDrive 4

145 koní za bezkonkurenční cenu na trhu.

Zajímavou volbu zákazníků představuje MAXXUM 115 v provedení s převodovkou ActiveDrive 4, pod tímto názvem se ukrývá ověřená převodovka s 17x16 rychlostmi, kdy 17. stupeň představuje ECO převodový stupeň pro dosažení maximální rychlosti při snížených otáčkách motoru (1600 ot/min).

Pod kapotou traktoru najdeme čtyřválcový motor o objemu 4,5 litru, který společně s prodlouženým rozvorem dodává traktoru skvělou manévrovatelnost a obratnost. Při práci v dopravě nebo s vývodovým hřídelem se výkon traktoru automaticky navýší až na 145 koní.

Kabina všech modelů MAXXUM je čtyřsloupková, standardně odpružená společně s odpruženou přední nápravou pro dosažení maximálního komfortu během práce, úzké sloupky nabízí skvělý výhled, což je obzvláště dobré pro agregaci traktoru s čelním nakladačem. Standardem akčních „stopatnáctek“ je nejjednodušší provedení loketní opěrky s ovladači pro hydrauliku a na pravé straně umístěným monitorem a pákou pro řazení rychlostních stupňů, ovládání okruhů hydrauliky je řešeno mechanicky.

Jak vypadá kabina?

Co nechybí ve výbavě?

 • převodovka ActiveDrive 4 (17x16 ECO)
 • odpružená kabina a přední náprava
 • kožený volant a koberec na podlaze
 • mechanicky ovládané tři zadní okruhy hydrauliky
 • přední závaží o hmotnosti 319 kg

 

MAXXUM 135 ActiveDrive 4/8

Chci čistě výkon nebo žádám i vyšší komfort.

Výbornými modely, bereme-li v potaz poměr ceny a výkonu, jsou bezesporu modely MAXXUM 135. Jak jsme již naznačili v podnadpisu, tyto traktory standardně dodáváme ve dvou provedeních. Potřebujete-li tah a stačí vám jednoduchost, je jasnou volbou MAXXUM 135 v provedení s převodovkou ActiveDrive 4, chcete-li si užít při práci vyšší pohodlí a čerpat z výhod osmistupňové převodovky, pak je lepší šáhnout po o něco dražším modelu MAXXUM 135 s převodovkou ActiveDrive 8.

Po motorové stránce jsou tyto modely shodné s předchozími jmenovanými. Jako zajímavost shodnou pro všechny modely MAXXUM můžeme zmínit patentovanou funkci následné úpravy spalin Hi-eSCR, kdy značka CASE IH využívá pouze DOC a SCR katalyzátor bez zpětné recirkulace spalin EGR a filtru pevných částic DPF.

Komfortní verze s ActiveDrive 8 těží z výhod osmistupňové převodovky s 24x24 rychlostmi s technologií dvojité spojky DKT nabízí řadu pokročilých funkcí, které mají za úkol především snížit spotřebu paliva a usnadnit obsluze ovládání při práci. Kabina modelů MAXXUM ActiveDrive 8 nabízí profesionální a plnohodnotnou loketní opěrku Multicontroller. Všechny ovladače a ovládací prvky jsou přehledně umístěny na jednom místě, takže máte vše na dosah ruky

Co nechybí ve výbavě?

 • převodovka ActiveDrive 4 (17x16 ECO) nebo ActiveDrive 8 (24x24 ECO)
 • odpružená náprava a kabina
 • přední závaží o hmotnosti 499 kg
 • automatické stabilizátory

 

MAXXUM 145 Signature Edition

Chuťovka pro náročné s výbavovým bonusem zdarma.

Nejvýkonnější z řady traktorů MAXXUM, model MAXXUM 145 nabízí jmenovitý výkon 145 koní, který při navýšení činí až úctyhodných 175 koní. Budeme-li hovořit o převodovce, tyto modely dodáváme zejména v oblíbené konfiguraci s velice komfortní převodovkou ActiveDrive 8, jelikož získáte traktor se skvělými vlastnostmi mechanické převodovky s pokročilými vlastnostmi plynulé převodovky.

Představte si, že například agregujete traktor s návěsem, ve kterém vozíte 14 tun pšenice, jezdíte roviny i kopce, v automatickém režimu se převodovka chová naprosto výborně, jednotlivé přechody mezi rychlostními stupni téměř necítíte a otáčky motoru jsou vždy v optimálním rozmezí vzhledem k převodovému stupni a rozsahu pro zaručení nejnižší spotřeby paliva.

V rámci speciální prodejní akce nabízíme tyto modely se speciálním výbavovým bonusem v podobě koženého paketu kabiny zdarma. Tento prémiový paket kabiny zahrnuje automatickou klimatizaci, luxusní kožené sedadlo Active Dual Motion s aktivním pružením, kombinující dynamické pružení DDS a aktivní, neustálou změnu tlaku, rozpoznáním jízdní situace (pole, silnice), aktivní ventilací a vyhříváním, elektrickým ovládání loketní opěrky, kůží potaženým volantem a kobercem na podlaze.

Jak vypadá kabina?

Co nechybí ve výbavě?

 • přední závaží o hmotnosti 818 kg
 • větší palivová nádrž o objemu 250 litru
 • luxusní kožený paket kabiny
 • převodovka ActiveDrive 8 (24x24 ECO)

 

MAXXUM 150 Super Six

Šest válců ničím nenahradíš.

Traktor s velkým výkonem a skvělým zvukem, to je MAXXUM 150. Traktory MAXXUM 150 jsou vybaveny šestiválcovými motory o objemu 6,7 litru. CASE IH je jediný výrobce na trhu, který stále nabízí v této kategorii šestiválec. Síla, klidný, kultivovaný chod a dlouhá životnost – to jsou výhody pro vás. A navíc plní emise pouze s použitím vyspělé technologie SCR bez složité recirkulace spalin a filtru pevných částic.

MAXXUM 150 si můžete podle svého přání vybrat ve třech provedeních. S novou špičkovou převodovkou Active Drive 8 s 24x24 rychlostmi a pokročilou automatikou, s moderní plynulou převodovkou CVX Drive a nebo s osvědčenou a jednoduchou převodovkou Active Drive 4. Všechny převodovky jsou v provedení ECO: umí 40 km/h při nízkých otáčkách. Na přání legálně 50 km/h.

Jak vypadá kabina?

Co nechybí ve výbavě?

 • motorová brzda
 • verze 50 km/hod
 • adaptivní řízení
 • čelní integrovaný tříbodový závěs
 • elektricky ovládaná a vyhřívaná zpětná zrcátka

Pro více informací o jednotlivých traktorech kontaktujte prosím produkt manažera, Ing. Otto Jirka, mobil: +420 725 939 824, e-mail: jirka@agrics.cz, nebo své autorizované obchodní zástupce CASE IHSpeciální prodejní brožuru s detailním popisem jednotlivých modelů si můžete stáhnout ZDE.

Další články

VÍTE, V JAKÉM STAVU JE VAŠE PŮDA?

21. 8. 2019

Řešením pro mapování je SoilXplorer!

MAXXUM SKRÝVÁ NEKONEČNO MOŽNOSTÍ

10. 8. 2019

Traktory MAXXUM jsou správnou volbou pro každého.

NOVÉ LISY CASE IH U ČESKÝCH ZÁKAZNÍKŮ

29. 7. 2019

Traktor a lis od CASE IH, to je dokonalé spojení.

VZDĚLÁVACÍ SKLIZŇOVÝ KEMP V RUMUNSKU

19. 7. 2019

Investujeme do vzdělání našich prodejců i mechaniků

JAK VYPADÁ ŘEPKA OLEJKA ZASETÁ TRIEM?

14. 7. 2019

Vzorový porost řepky olejky založený kombinovaným strojem v jednom přejezdu.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.