NOVÝ MAXXUM KRALUJE. ROVNOU DVAKRÁT!

Nový MAXXUM oceněn titulem "Traktor roku" a cenou "Nejlepší design".

Ondřej Adamčík, AGRI CS a.s. , 9. 11. 2018

Vítěz může být jen jeden. A My ho máme! NOVÝ MAXXUM ActiveDrive 8 oceněn titulem „Traktor roku“ a cenou „Nejlepší design“ pro rok 2019!

Několik měsíců jsme mohli v novinách a na internetu vidět články, které popisovaly jednotlivé modely přihlášené do prestižní soutěže „Traktor roku“. Do finále se z každé kategorie dostaly ty nejlepší modely, které se poté utkaly mezi sebou a museli v rámci praktických testů a svými technickými parametry přesvědčit jednotlivé porotce odborné poroty. Vítězové soutěže „Traktor roku“ jsou tradičně vyhlašováni na dvou největších evropských výstavách, mezi které se řadí AGRITECHNICA v německém Hannoveru a veletrh EIMA, který se právě nyní až do 11. listopadu koná tradičně v italské Boloni.

Právě na této výstavě obdržel nový CASE IH MAXXUM 145 ActiveDrive 8 dva tituly - „Traktor roku“ a cenu „Nejlepší design“ pro nadcházejí rok. Nový MAXXUM ActiveDrive 8 tak bude hrdě kralovat třídě čtyřválcových traktorů v tomto výkonovém rozmezí v následujícím roce. Mezi hlavní výhody modelů MAXXUM ActiveDrive 8 patří nová osmistupňová převodovka ActiveDrive 8. Traktory této modelové řady jsou k dispozici i s čtyřstupňovou převodovkou ActiveDrive 4 s 17x16 rychlostmi a s plynulou převodovkou CVXDrive. Jedná se o velmi uznávané ocenění, které je důležitým ukazatelem úspěchů v oboru.

"Jsme velice rádi, že jsme získali ocenění Traktor roku 2018 pro nový CASE IH MAXXUM. Pro značku CASE IH je to další prestižní ocenění, které vypovídá o kvalitách a silné tradici této značky na evropském trhu," říká Thierry Panadero, viceprezident společnosti CASE IH pro oblast Evropy, Afriky a Blízkého východu.

Cena „Traktor roku“ vychází z předchozích úspěchů modelu MAXXUM 145 Multicontroller. Na výstavě AGRITECHNICA v roce 2017 získal MAXXUM titul „Stroj roku 2018“, dále nesmíme opomenout nejnižší průměrnou spotřebu paliva zaznamenanou v PowerMix testech, prováděných německou zkušebnou DLG. Během výstavy TECHAGRO 2018 obdržel MAXXUM ještě cenu „Stříbrná medaile“.

Od roku 1998, kdy byla zahájena tradice udělování cen „Traktor roku“ je značka CASE IH v této soutěži nejúspěšnější značkou. První ocenění získal v roce 2000 MAGNUM MX, o rok později se oceněním mohly pyšnit modely řady CVX. V roce 2014 následovalo ocenění traktoru MAGNUM 380 CVX. Ihned po svém uvedení na trh zvolila porota v roce 2015 titulem „Traktor roku 2016“ novou modelovou řadu OPTUM CVX. Nejmladším nositelem titulu z rodiny traktorů CASE IH je pak MAXXUM 145 ActiveDrive 8!

Další články

AGRONOMIC DESIGN TOUR 2019

18. 4. 2019

Reportáž z proběhlé akce AGRONOMIC DESIGN.

ČTYŘI MANIPULÁTORY FARMLIFT V ZS VILÉMOV

17. 4. 2019

Manipulátory CASE IH na největší mléčné farmě na Vysočině.

CASE DEN 2019 SE BLÍŽÍ!

14. 4. 2019

Nenechte su ujít 16. ročník velké polní výstavy a show s názvem CASE DEN!

POZVÁNKA NA DOD ZNAČKY SIP

9. 4. 2019

Připojte se k nám na Den otevřených dveří SIP přímo ve Slovinsku. 

PRVNÍ TRAKTOR ZNAČKY CASE IH NA FARMĚ PANA HOLÉHO

26. 3. 2019

Do Karlových Varů nejenom na Mezinárodní filmový festival.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.