MGL

Lesnický mulčovač MGL je vhodný k čištění částečně zarostlých pastvin a zemědělských ploch. Disponuje speciálně tvarovaným kladivem na dřevo a patentovaným rozložením kladiv. Pracovní záběr od 170 cm do 220 cm. S mulčovačem MGL se můžete s rotorem přiblížit ke křoví a stromům díky hydraulickému otevírání a zavírání zadního krytu. V rámci dodatečného vybavení disponuje mechanickým ochranným rámem. Zaoblené splazy zesílené vysokopevnostním plechem, který je odolný proti opotřebení, umožňují pracovat v obou směrech jízdy. Ochranný řetězový kryt s gumovou clonou podpoří robustnost a životnost mulčovače.   


ROTOR Low Vib - LW

Patent Low Vib garantuje rychlejší otáčení rotoru s vyšší obvodovou rychlostí kladiv, což má za následek lepší efekt mulčování.  Rozložení kladiv zajišťuje způsobuje menší vibrace a klidný provoz prodlužující životnost samotného mulčovače.
PŘEDNOSTI MULČOVAČŮ TEHNOS

Objevte s námi přednosti profesionálních mulčovačů TEHNOS. 

 • Profesionální mulčovač MGL je velice robustní a odolný. Kryt je vyroben z dvojitého plechu vyšší kvality, který je odolný vůči opotřebení. Uspořádání krytu navíc zajišťuje optimální účinek mulčování a rovnoměrné vyhazování mulčované hmoty.
   

 • Lepší drobení mulčované masy a křoví díky speciálně tvarovaným kladivům na dřevo.
   

 • Dodatečná ochrana řemenového pohonu před poškozením díky zesílenému krytu.
   

 • Možnost nastavitelné pracovní výšky.
   

 • Ochrana pohonu traktoru a použití klasického kardanu díky volnoběžce v převodovce
   

 • Lepší drobící účinek při mulčování díky speciálně tvarovaným a vyměnitelným účelovým protiostří přišroubovaných ve dvou řadách.


 

Kategorie: MULČOVAČE TEHNOS / LESNICKÉ MULČOVAČE

Modely

Název / Parametr Pracovní záběr (cm) Počet řemenů Počet kladiv Výkon traktoru (kW) Hmotnost (kg)
MGL 220 LW 220 5 30/40 74-103 1 115/1 215
MGL 170 LW 170 5 36 60-74 940

 


 


      STÁHNOUT KATALOG

 
 


       
             KONTAKTUJTE NÁS


Seznam autorizovaných středisek zde.
 
 Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.