MLÁTIČKY, ZA KTERÉ MLUVÍ UŽIVATELÉ.

Zvažujete nákup nové sklízecí mlátičky? Podívejte se na reference našich uživatelů. 

Ondřej Adamčík, AGRI CS a.s , 15. 1. 2018

Sklízecí mlátičky AXIAL-FLOW vyrábí značka CASE IH už více než 40 let. Za tu dobu byly na česká a moravská pole dodány již desítky kusů, které zemědělcům pomáhají ukončit finální koloběh roku – sklizeň. I když se sklízecí mlátička zapojí v průběhu roku do práce jen na pár dnů, je její výběr mnohdy náročnější než kteréhokoliv silného polního traktoru. Mlátičky AXIAL-FLOW jsou charakteristické svou jednorotorovu koncepcí výmlatu. Díky této technologii takzvaného mlácení „zrno o zrno“ jsou červené mlátičky charakteristické svojí vysokou kvalitou zrna bez sebemenšího poškození. Zvažujete-li v tomto období nákup nové mlátičky, určitě Vám pomohou reference našich spokojených uživatelů. 

Martin KINDL, soukromý zemědělec

Je tomu již 17 let, co si pan Martin Kindl pořídil svou první sklízecí mlátičku CASE IH 1680, s kterou byl maximálně spokojený. Následovaly další stroje a po celou dobu se pro něj nevyskytl na trhu konkurenční stroj, který by dokázal nahradit přednosti axiálního výmlatu a sklízecích mlátiček CASE IH.

 

Pan HRABEC, soukromý zemědělec

V podhůří Moravskoslezských Beskyd nedaleko Lysé hory hospodaří na rodinné farmě pan Hrabec se 144 hektary půdy. Zabývá se rostlinnou výrobou, ale také chovem hovězího skotu a celou řadou dalších činností.

 

Bratři ŘÍHÁNKOVÉ, rodinná farma

Nedaleko Plzně na katastrech obcí Černice, Útušice a Koterov hospodaří společně se svým tátou bratři Říhánkové na polích o rozloze přibližně 600 ha. Veškerou techniku, se kterou provozují zemědělskou činnost, mají od značky CASE IH. Sklízecí mlátička CASE IH AXIAL-FLOW 8120 s pásovou lištou MacDon je v podniku druhým kombajnem značky. Předchozím modelem byl CASE IH 2388, se kterým byli majitelé velmi spokojeni, neboť axiální výmlat byl svým principem a šetrností k zrnu jasnou volbou.

Tyto, ale i další reference uživatelů mlátiček AXIAL-FLOW najdete na speciálním webu www.cervenavlna.cz. V případě zájmu nebo dotazu se neváhejte obrátit na produkt manažera pro sklizňovou techniku,  Ing. Martina Keresztenyho - email: kereszteny@agrics.cz, mobil: +420 725 998 134, nebo se informujte u svých autorizovaných dealerů CASE IH

Máte fotografii sklízecí mlátičky CASE IH? Přidejte se na náš Facebook CASE IH a podělte se s námi!

Další články

KVALITA A SNADNÁ OBSLUHA. JEDINĚ ZNAČKA SIP!

22. 5. 2018

Novinky pro sezónu 2018-2019

PLNOHODNOTNÝ TRAKTOR DO PÍCNIN NA FARMĚ OSTROV

19. 5. 2018

"S Pumou se nebojím pracovat ani v kopcích"

POZVÁNKA NA PÍCNINÁŘSKÝ DEN AGRISYSTEM

18. 5. 2018

Přijďte se přesvědčit o kvalitách strojů CASE IH a SIP.

DESET LET SPOKOJENOSTI S PUMOU 165

11. 5. 2018

"Z podepsané smlouvy na MAXXUM se stala PUMA."

MLÁTIČKA CASE IH POUHÝM LUSKNUTÍM PRSTU!

11. 5. 2018

Dopřejte si šetrnou sklizeň v letošních žních s mlátičkou CASE IH.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.