LUČNÍ MULČOVAČE

MULČOVAČE TEHNOS / LUČNÍ MULČOVAČE

MT profi

MT profi

Luční mulčovače řady MT profi jsou v prvé řadě vhodné k rychlému a efektivnímu mulčování travního materiálu v sadech a vinohradech, golfových hřištích či parcích nebo pastvinách. Svou robustností a odolností vynikají i v těžkých pracovních podmínkách.

MTL lehký

MTL lehký

Luční mulčovače řady MTL představují lehkou verzi lučního mulčovače MT profi. V prvé řadě jsou vhodné k rychlému a efektivnímu mulčování travního materiálu v sadech a vinohradech, golfových hřištích či parcích nebo pastvinách. 

MTV2

MTV2

Mulčovač MTV2 vario 2 představuje jeden z profesionálních lučních mulčovačů. Vyrábí se s pracovním záběrem od 145 cm do 250 cm. Možnost nastavitelné pracovní výšky.

MTV3

MTV3

Mulčovač MTV3 vario 3 představuje jeden z profesionálních lučních mulčovačů. Vyrábí se s pracovním záběrem od 190 cm do 260 cm. Možnost nastavitelné pracovní výšky.

 


      STÁHNOUT KATALOG

    
            KONTAKTUJTE NÁS


Seznam autorizovaných středisek zde.
 
 Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.