STRANOVÉ MULČOVAČE

MULČOVAČE TEHNOS / STRANOVÉ MULČOVAČE

MB profi

MB profi

Stranový příkopový mulčovač profi s patentovaným provedením dvojitého kloubu zajišťující bezpečný přechod kolem překážky. Robustní paralelogram umožňuje mulčování povrchů se sklonem do 90° nahoru a 60° dolů za nebo laterálně od traktoru.

MBL lehký

MBL lehký

Stranový příkopový mulčovač profi s patentovaným provedením dvojitého kloubu zajišťující bezpečný přechod kolem překážky. Oproti modelu MB profi disponuje lehčí, ale zároveň pevnou konstrukcí z vysokopevnostního plechu.

MBP profi

MBP profi

Boční mulčovač MBP profi představuje velice robustní a odolný mulčovač, který je vhodný i pro práci v těžkých podmínkách. Možnost pracovního záběru  od 2 m do 2,8 m.

MBPL lehký

MBPL lehký

Boční mulčovač MBPL profi představuje velice robustní, ale lehký mulčovač, který je vhodný i pro práci v těžkých podmínkách. Možnost pracovního záběru  od 1,5 m do 2 m.


 


       STÁHNOUT KATALOG

 
 


           
            KONTAKTUJTE NÁS

Seznam autorizovaných středisek zde.
 
 


Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.