MULČOVÁNÍ A ÚDRŽBA KRAJINY

ZPRACOVÁNÍ PŮDY A SETÍ / MULČOVÁNÍ A ÚDRŽBA KRAJINY

Plainsman

Plainsman

Plainsman je plošný mulčovač s vertikální osou rotace střední robustnosti určený zejména pro mulčování trav a nedopasků. Pracovní část stroje je rozdělena do tří sekcí s rotorem na každé z nich. Stavitelná výška strniště, individuální skládání křídel, přední a zadní řetězové clony. Prodloužená záruka na převodovky samozřejmostí. Pracovní záběr: 4,6 m v taženém provedení.

Commander

Commander

Commander je plošný mulčovač s vertikální osou rotace a velmi robustní konstrukcí. Tento stroj je určen pro mulčování trav, nedopasků, rostlinných zbytků řepky, slunečnice či kukuřice. Commander zvládne i mladé náletové dřeviny. Mulčovače řady Commander  se dodávají v pracovním záběru  4,60 a 6,00 m v taženém provedení. Jedná se o výkonné, velice pevné a robustní stroje, kde je pracovní část rozdělena do tří sekcí s rotorem na každé z nich. Stavitelná výška strniště, individuální hydraulické skládání křídel, ochranné řetězové clony.

 

 

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.