MULČUJETE CHYTŘE? AKCE PŘÍMO PRO VÁS!

Akční nabídka polního a univerzálního mulčovače nebo kombinace dvou univerzálních ...

24. 8. 2018

Mulčovací sezóna klepe již na dveře, pořiďte si i Vy nový mulčovač TEHNOS výhodně a v požadované kvalitě. Společnost AGRI CS si pro Vás připravila jedinečnou nabídku kvalitních a odolných mulčovačů slovinské značky TEHNOS

Za akční cenu si nyní můžete pořídit polní mulčovač  MP 280 LW, který je ideální pro menší farmy. Vyznačuje se robustní a odolnou konstrukcí, vhodnou i pro práci v těžkých podmínkách. Polní profi mulčovač MP 280 LW je všestranně použitelným a robustním mulčovačem pro louky, obilné a kukuřičné strniště, slunečnice a další kultury, jež se používají při zeleném hnojení resp. kosení. Disponuje speciálně tvarovanými masivními kladivy z kované oceli způsobující při mulčování turbulenci vzduchu a vakuum a tím zvedání půdní masy.

 

...již od 95 000 CZK 

*Ceny jsou uvedeny bez DPH a platí při objednání do konce září 2018.


Nenechte si ujít ani speciální nabídku univerzálního mulčovače MU2D 600 LW s osvědčenou robustní konstrukcí o záběru až 600 cm s agregací do zadního TBZ traktoru, který je vhodný pro větší farmy. Pokrývá celou šířku záběru díky přidanému středovému mulčovači, který zpracovává středový pás mezi hlavními sekcemi. Klidný provoz umožňuje elektronicky vyvážený rotor s patentovaným rozložením kladiv Low Vib. Ten zajišťuje menší zdroj vibrací, což prodlužuje životnost mulčovače. Dále umožňuje rychlejší otáčení rotoru s vyšší obvodovou rychlostí kladiv. Mulčovač MU2D 600 LW si můžete nyní pořídit v základní výbavě již od 570 000 CZK bez DPH.


...již od 620 000 CZK

*Verze se středovým mulčovačem a  kardanem. Ceny jsou uvedeny bez DPH a platí při objednání do konce září 2018. 

 Pokud zvažujete koupi kombinace univerzálních mulčovačů, nabízíme kombinaci dvou bočních mulčovačů, MU2Z 840 LW, a univerzálního mulčovače 280 LW či 300 LW do předního TBZ. Celá kombinace disponuje záběrem celkem 8,4 metrů. Tato kombinace je vhodná pro sečení větších luk, obilného a kukuřičného strniště, slunečnice a další. Speciální tvar vyměnitelných účelových protiostří přišroubovaných ve dvou řadách zlepší drobící účinek při mulčování. Kvalita při mulčování je zaručena patentem Low Vib, který umožňuje rychlejší otáčení rotoru s vyšší obvodovou rychlostí kladiv.

 

 

...již od 620 000 CZK

*Ceny jsou uvedeny bez DPH a platí při objednání do konce září 2018

Kontaktujte svého prodejce pro tuto jedinečnou nabídku. Seznam autorizovaných středisek zde.
Akční leták ke stažení v PDF formátu zde


 

Další články

JAK SE NATÁČELA FILMOVÁ HVĚZDA MAXXUM?

11. 9. 2018

Již dnes startuje první klip s naší hvězdou - novým modelem MAXXUM ActiveDrive 8!

POLNÍ DEN STEYR - pozvánka

7. 9. 2018

Přijměte naše pozvání na velký polní den STEYR v pondělí 8. října 2018 na...

1 2 3 SIP:

7. 9. 2018

AKCE: TRAKTORY CASE IH NYNÍ VÝHODNĚ

3. 9. 2018

Podejte si s námi ruku na nový traktor CASE IH. CASE IH = SPRÁVNÁ VOLBA.

DEN ZEMĚDĚLSKÉ TECHNIKY STRÁŽNICE

27. 8. 2018

Zveme Vás na Den zemědělské techniky společnosti HM Hodonín.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.