JAK SE NATÁČELA FILMOVÁ HVĚZDA MAXXUM?

Již dnes startuje první klip s naší hvězdou - novým modelem MAXXUM ActiveDrive 8!

Ondřej Adamčík, AGRI CS a.s. , 11. 9. 2018

Nový CASE IH MAXXUM ActiveDrive 8 na scéně!

Na podzim roku 2017 představila značka CASE IH nový model traktoru MAXXUM, který kromě nového atraktivního designu po vzoru většího „bráchy“, modelu OPTUM CVX, přináší v této třídě traktorů novou revoluční osmistupňovou převodovku ActiveDrive 8. Nejenom díky svému designu, zajímavé převodovce, moderním technologiím, jako je souvraťová automatika HMC, automatické otáčení na souvrati AccuTurn nebo satelitní řízení AccuGuide s přesností na 2 cm, ale i vysoce luxusní kabině a výborným tahovým vlastnostem tento traktor nazýváme přívlastkem „NOVÝ MAXXUM = Nekonečně možností“.

V současné době se mnoho dění odehrává v on-line prostředí a většina obsluh, ale i majitelů zemědělských farem se při výběru nového stroje poohlíží právě na internetu. Když už mluvíme o obsluhách, většina fanoušků a mladých řidičů se dnes sdružuje na sociální sítí Facebook ve skupině dané značky. Abychom nový model traktoru MAXXUM zatraktivnili, rozhodli jsme se počátkem letošního roku pro vytvoření série speciálních videí s novým modelem CASE IH MAXXUM ActiveDrive 8!

Koncem července se tak Hustopeče a areál společnosti AGROTEC Group staly místem, kde probíhalo natáčení naší „filmové hvězdy“. I když má výsledných šest klipů celkový čas necelých 10 minut, natáčení probíhalo od brzkého rána až do půlnoci. Několik opakování scén, změna natáčecích míst a nácviky záběrů. Přesně tak by se dal tento den jednoduše popsat. Ve výsledných videích tak můžete finálně vidět to nejlepší z celého natáčecího dne, jednotlivé záběry jsou ztvárněny tak, abyste si i traktor dokázali představit při využití v běžném životě (traktor jako auto na nákupy, dopravní prostředek pro odvoz z porodnice nebo jako stylová kára pro cestu na dovolenou) s tím, že možná pro tuto situaci není tím nejlepším řešením, pro Tebe je však tím nejlepším parťákem!

Jednotlivá videa můžete shlédnout na sociálních sítích Facebook na stránkách AGRI CS, CASE IH CZ, Instagram na profilu caseihczech nebo na webu www.agrics.cz po dobu jednotlivých týdnů.

Další články

SETKÁNÍ OBSLUH AXIAL-FLOW NA CASE DNI 2019

23. 5. 2019

I s obsluhou sklízecích mlátiček Axial-Flow se počítá!

KAM VYRAZIT V ČERVNU?

22. 5. 2019

I v červnu v každém koutě ČR s technikou od AGRI CS.

VELKOLEPÁ SHOW CASE DEN JE ZA DVĚŘMI!

13. 5. 2019

Velkolepá polní show a výstava společnosti AGRI CS.

SPECIÁLNÍ LESNÍ TRAKTOR MAGNUM 380 CVXDrive

7. 5. 2019

Značka CASE IH se nebrání speciálním požadavkům zákazníků.

KVĚTEN BUDE PLNÝ AKCÍ

4. 5. 2019

Přijďte se podívat na stroje z portfolia AGRI CS napříč Českou republikou.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.