NEBUĎ BÉÉÉČKO. ODLIŠ SE. POŘIĎ SI STEYRA!

Limitovaná nabídka – jedinečný komfort již ve standardu.

Kristýna Poláková, AGRI CS a.s. , 17. 8. 2020

KUP SI STEYRA A ZÍSKEJ ŘADÍCÍ PÁKU S MULTICONTROLLEREM PRO JEŠTĚ VĚTŠÍ KOMFORT.

Nechcete se spokojit s tím, co mají i ostatní? Toužíte se odlišit a ještě získat něco navíc? Proto je tu pro Vás značka STEYR se speciální limitovanou nabídkou.

Traktory značky STEYR představují prémiový segment a vynikají nezaměnitelným designem a charakteristickým zbarvením. U zákazníků si získaly své místo především díky osvědčenému převodovému ústrojí CVT, vysoké standardní a doplňkové výbavě, své výkonnosti a manévrovatelnosti nebo vysokému komfortu obsluhy.

Abychom vám zpříjemnili, a především usnadnili práci za volantem, rozhodli jsme se pro všechny příznivce značky STEYR připravit speciální limitovanou nabídku na modelovou řadu Kompakt.

Při zakoupení vybraného traktoru značky STEYR od nás získáte řadící páku s Multicontrollerem již ve standardu!
 


Ergonomická řadící páka s Multicontrollerem přispívá k maximální efektivitě a umožňuje pohodlné ovládání spojky a řazení pod zatížením, reverzace a zvedání ramen, změnu směru jízdy. Nový integrovaný joystick pro čelní nakladač garantuje intuitivní a snadné ovládání. Více v letáku zde.


Nabídka se vztahuje pouze na modelovou řadu STEYR Kompakt, konkrétně modely STEYR 4095 Kompakt, 4105 Kompakt a 4115 Kompakt, a platí pouze do konce roku 2020.

Máte zájem o traktor STEYR Kompakt nebo chcete více informací k nabídce? Kontaktujte prosím produkt manažera značky STEYR Ing. Zdeňka Musila, tel.: +420 601 321 597, e-mail: zdmusil@agrics.cz , nebo svého autorizovaného dealera. Seznam autorizovaných středisek naleznete zde.

Případně můžete využít kontaktní formulář níže a my se vám ozveme.
Soubory ke stažení:

Další články

FOTOSOUTĚŽ: MacDoňáci a jejich lišty

27. 11. 2020

Pošli nám svou fotografii a vyhraj!

Nejprodávanější značka mulčovačů na trhu

26. 11. 2020

TEHNOS pravděpodobně obhájí prvenství i letos.

FOTOSOUTĚŽ STEYR: Nejlepší fotka sezóny

18. 11. 2020

Pochlubte se nám vaší nejlepší fotografii za letošní rok a vyhrajte kalendář na rok 2021.

SKLADOVÉ STROJE ZA AKČNÍ CENY!

6. 11. 2020

Pořiďte si závěsnou techniku na novou sezónu ještě letos za výhodnější cenu.

Přijel k nám Quantum 100 F

6. 11. 2020

Novinka s odpruženou nápravou se u nás moc dlouho neohřeje. Hned míří na předvádění po Jižní Moravě. 

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.