NOVÉ WEBOVÉ PLATFORMY SPOLEČNOSTI AGRI CS

Nový agrobazar, e-shop i produktová prezentace.

Ondřej Adamčík, AGRI CS a.s. , 1. 2. 2020

Nové služby i produktová prezentace na webových platformách společnosti AGRI CS a.s.

Počátkem roku 2020 jsme pro vás, naše zákazníky a příznivce jednotlivých značek, spustili nové webové stránky, které bychom vám v této aktualitě v krátkosti rádi představili. Pro přechod na vybranou stránku vždy klikněte na obrázek.

AGROBAZAR AGROTEC Group

Významnou novinku představuje webová platforma vlastního AGROBAZARU skupiny AGROTEC Group, kde najdete osvědčené stroje od autorizovaných obchodních a servisních partnerů skupiny z české a slovenské republiky.

AGROBAZAR AGROTEC Group umožnuje snadné vyhledávání strojů dle jednotlivých kategorií a filtrování dle zadaných parametrů. V současné době je provoz agrobazaru odstartován a počet nabízených strojů bude neustále narůstat.

E - SHOP AGRI CS

Zejména pro fanoušky námi zastupovaných značek CASE IH a STEYR jsme spustili novou webovou stránku našeho on-line e-shopu.

Zásadní změnou je nová grafická podoba, rozšířený sortiment produktů a jejich lepší vizualizace. I vyhledávání na e-shopu je velice snadné a intuitivní.

DESET DŮVOD, PROČ

V rámci produktové prezentace jsme zahájili provoz webové microsite zaměřené na axiální sklízecí mlátičky AXIAL-FLOW s názvem „10 DŮVODŮ, PROČ ZVOLIT SKLÍZECÍ MLÁTIČKU CASE IH“.

Na této stránce najdete deset hlavních důvodů pro červenou sklízecí mlátičku, reference od českých zemědělců a zajímavé testy z provozu.

Další články

LOV NA MACDONA!

23. 7. 2020

Soutěž pro všechny fanoušky pásových lišt MacDon.

CASE IH týdny: Farmall

8. 7. 2020

Univerzální pracant, který se hodí na farmu i do komunálu.

CASE IH Týdny: Magnum AFS Connect

30. 6. 2020

Case IH má za sebou roky výzkumu a praktické zkušenosti. K tomu si posbírali zpětnou vazbu od zákazníků a tak vzniknul nový Magnum AFS Connect, který uspokojí potřeby obsluhy v kabině i manažerů v kanceláři. 

Case IH týdny: Axial-flow

23. 6. 2020

Jednička v šetrnosti k zrnu, to je Axial-Flow. Mlátička nabízí maximální kvalitu sklizeného zrna při vysokém výkonu stroje.

Case IH týdny: PUMA 175 CVXDrive

15. 6. 2020

Bestseller mezi traktory, to je modelová řada PUMA. Vyrábí se ve dvou velikostních provedeních 140-175 koní a 185-240 koní.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.