NOVÉ WEBOVÉ PLATFORMY SPOLEČNOSTI AGRI CS

Nový agrobazar, e-shop i produktová prezentace.

Ondřej Adamčík, AGRI CS a.s. , 1. 2. 2020

Nové služby i produktová prezentace na webových platformách společnosti AGRI CS a.s.

Počátkem roku 2020 jsme pro vás, naše zákazníky a příznivce jednotlivých značek, spustili nové webové stránky, které bychom vám v této aktualitě v krátkosti rádi představili. Pro přechod na vybranou stránku vždy klikněte na obrázek.

AGROBAZAR AGROTEC Group

Významnou novinku představuje webová platforma vlastního AGROBAZARU skupiny AGROTEC Group, kde najdete osvědčené stroje od autorizovaných obchodních a servisních partnerů skupiny z české a slovenské republiky.

AGROBAZAR AGROTEC Group umožnuje snadné vyhledávání strojů dle jednotlivých kategorií a filtrování dle zadaných parametrů. V současné době je provoz agrobazaru odstartován a počet nabízených strojů bude neustále narůstat.

E - SHOP AGRI CS

Zejména pro fanoušky námi zastupovaných značek CASE IH a STEYR jsme spustili novou webovou stránku našeho on-line e-shopu.

Zásadní změnou je nová grafická podoba, rozšířený sortiment produktů a jejich lepší vizualizace. I vyhledávání na e-shopu je velice snadné a intuitivní.

DESET DŮVOD, PROČ

V rámci produktové prezentace jsme zahájili provoz webové microsite zaměřené na axiální sklízecí mlátičky AXIAL-FLOW s názvem „10 DŮVODŮ, PROČ ZVOLIT SKLÍZECÍ MLÁTIČKU CASE IH“.

Na této stránce najdete deset hlavních důvodů pro červenou sklízecí mlátičku, reference od českých zemědělců a zajímavé testy z provozu.

Další články

NOVÁ MLÁTIČKA S ATRAKTIVNÍM BONUSEM

19. 2. 2020

Sklízejte v roce 2020 s tou správnou sklízecí mlátičkou!

PRVNÍ VESTRUM CVXDrive v ČR!

11. 2. 2020

První dojmy z usednutí za volant DEMO krasavce.

POZVÁNKA NA DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ STEMP

10. 2. 2020

Těšíme se na setkání v termínu 27. a 28. 2. 2020.

I LIS CASE IH DOKÁŽE BÝT CHYTRÝ!

6. 2. 2020

Automatizace procesu lisování u válcovitých lisů CASE IH RB.

SE ZÁKAZNÍKY CASE IH ZA POZNÁNÍM RAKOUSKA

4. 2. 2020

Výrobní závod CASE IH i poznání hospodaření.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.